Şimdi Ara

iPhone 4 Vodafone Hücresel Veri Ayarları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
8.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sim kartını çıkar tekrar tak ayarlar olacaktır benim de başıma gelmişti daha önceden.
  • Evet karti cikarip takmak yada ag ayarlarini sifirlamak bazen ise yariyor. Cihaz yurtdisi mi yada kesik sim kart mi kullaniyorsun?
  • Cihaz sim kilitli orijinal gevey ile kesik sim kullanıyorum.Şimdiye kadar denediğim her yol başarısızslıkla sonuçlandı.
  • AYNI SORUN BENDEDE OLDU SIFIRLAMA BÖLÜMÜNDEN AĞ AYARLARINI SIFIRLADIM TELEFON RESTART ATTI VE DÜZELDİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanthn

Cihaz sim kilitli orijinal gevey ile kesik sim kullanıyorum.Şimdiye kadar denediğim her yol başarısızslıkla sonuçlandı.

Ayarlar>Genel>Hakkinda>Operator kisminda Vodafone 10 .0 gozukuyor mu? Ayrica sanirim Gevey kullanirken Roaming (Dolasim) acik olmasi gerekiyordu, pek bilgim yok Gevey hakkinda :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diary Of a MadMan

AYNI SORUN BENDEDE OLDU SIFIRLAMA BÖLÜMÜNDEN AĞ AYARLARINI SIFIRLADIM TELEFON RESTART ATTI VE DÜZELDİ.

quote:

Orijinalden alıntı: Diary Of a MadMan

AYNI SORUN BENDEDE OLDU SIFIRLAMA BÖLÜMÜNDEN AĞ AYARLARINI SIFIRLADIM TELEFON RESTART ATTI VE DÜZELDİ.

Dediğini yaptım fakat bir sonuç alamadım :(

quote:

Orijinalden alıntı: some_one

Ayarlar>Genel>Hakkinda>Operator kisminda Vodafone 10 .0 gozukuyor mu? Ayrica sanirim Gevey kullanirken Roaming (Dolasim) acik olmasi gerekiyordu, pek bilgim yok Gevey hakkinda :(

Operatör kısmında Carrier 10.0 gözüküyor. Uluslar Arası Dolaşım' ı kastediyorsan ona hiç bakmadım kapalı duruyordu o.Birde onu açıp deneyeyim ozaman tekrar teşekkürler sorun hallolduğunda yazacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: some_one

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanthn

Cihaz sim kilitli orijinal gevey ile kesik sim kullanıyorum.Şimdiye kadar denediğim her yol başarısızslıkla sonuçlandı.

Alıntıları Göster
    quote:

Arkadaşım allah razı olsun sonunda oldu :) Uluslar arası dolaşımı açtığım anda 3G geldi.Fakat şimdi bu uluslar arası dolaşım dan dolayı faturama fiyat farkı yansırmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanthn -- 19 Temmuz 2011; 11:25:36 >

• Hattin vodafone tr olup sinir bolgelerde dolasmiyorsan birsey olmaz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.