Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.551
Cevap
28
Favori
456.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elixir123

quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Şu ikisini almayı planlıyorum ama çok pahalı oluyor orjinla bumper almaya kalsak 40 tl+30 tl de bu ediyor 70.Herşey 10 numarada benim için bir gıcık noktası var oda logo bölümünü açık yapmaları be kardeşim madem yapıyorsun orayıda şeffaf yap ki çizilmesin.Ora açık cebime soktup diyelim farkında olmadan anahtarlık oranın içine eder.
     ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

BİRde Moshi iglaze var çok kalite ürün onuda öneririm kadifemsi gibi bir ürün.

çok iyi düşünmüşsün. o ikisi gayet güzel olmuş.

beyaz bumper gider mi bununla ?

• Arkadaşlar lütfen yardım edin. Yarın cihazım geliyor en kısa zamanda toza,çiziğe karşı korumaya almak istiyorum. Kullanacağım kılıfı kendi zevkime göre seçeceğim ancak şeffaf koruyucu sticklerdan hangisi almalıyım? Hangisi en iyisi? Önceki sayfalarda bazı markalar hakkında sorunlu olduğu yazılmış ama başka forumlarda da burada sorunsuz olduğu söylenen marka hakkında kötü şeyler okudum. Yani kafam karıştı açıkçası. Yardımınızı bekliyorum.

Bodyguardz, invisibleshield, sgp steinheil vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostBalaclava

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Yarın cihazım geliyor en kısa zamanda toza,çiziğe karşı korumaya almak istiyorum. Kullanacağım kılıfı kendi zevkime göre seçeceğim ancak şeffaf koruyucu sticklerdan hangisi almalıyım? Hangisi en iyisi? Önceki sayfalarda bazı markalar hakkında sorunlu olduğu yazılmış ama başka forumlarda da burada sorunsuz olduğu söylenen marka hakkında kötü şeyler okudum. Yani kafam karıştı açıkçası. Yardımınızı bekliyorum.

Bodyguardz, invisibleshield, sgp steinheil vs.

Yardım edebilecek biri yok mu?
  • Orijinalden alıntı: More-TR

Kutu içeriği konusunda sanırım şu görsel daha açıklayıcı olacaktır:

[/quotÇok güzel düşünülmüş parçalar bunlar. Daha önce sahibinden almışitım kulaklık ve sarj giriş aparatlarını ama sarj kısmı kayboldu. Çok işe yarıyorlar. Cepte tozlanmaya son diyebilirim. Keşke more-tr de 3gs için de olsa bu aparatlar. tavsiyemdir.
    Orijinalden alıntı: More-TR

Kutu içeriği konusunda sanırım şu görsel daha açıklayıcı olacaktır:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyro61 -- 8 Ocak 2011; 13:29:01 >

• takılı hali

•  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

yanına bumper alan var mı? nereden aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerem1905

aynen ben de alcam bunları nerden alıyoruz deri sgp kılıfı ?

ayrıca orjinal siyah bumper nerden bulunur ? sahibindende satılan 33 liralık orjinal olduğunu iddaa eden satıcı güvenilir mi bilen var mı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-iphone-4-orjinal-bumper-super-fiyat-38616484/detay?

bir de ön ekrana için şeffaf koruyucu olarak STEINHEIL™ SCREEN PROTECTOR Anti-Fingerprint almayı düşünüyorum. almalı mıyım ?

• Solusyonlu wrapsol öneriyorlar şiddetle Nerden bulacağız arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Solusyonlu wrapsol öneriyorlar şiddetle Nerden bulacağız arkadaşlar

Sen wrapsol al ben sana solisyon yollarım bodyguardzdan artan var bende biraz ne fark ederki solisyon solisyondur
  • quote:

Orijinalden alıntı: elixir123

quote:

Orijinalden alıntı: Kerem1905

aynen ben de alcam bunları nerden alıyoruz deri sgp kılıfı ?

ayrıca orjinal siyah bumper nerden bulunur ? sahibindende satılan 33 liralık orjinal olduğunu iddaa eden satıcı güvenilir mi bilen var mı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-iphone-4-orjinal-bumper-super-fiyat-38616484/detay?

bir de ön ekrana için şeffaf koruyucu olarak STEINHEIL™ SCREEN PROTECTOR Anti-Fingerprint almayı düşünüyorum. almalı mıyım ?

o fiyata orjinal bumper zor be hocam çok kalitesiz malzemeden üretilmiş %100 benzer ürün olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: maknc

quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Solusyonlu wrapsol öneriyorlar şiddetle Nerden bulacağız arkadaşlar

Sen wrapsol al ben sana solisyon yollarım bodyguardzdan artan var bende biraz ne fark ederki solisyon solisyondur

Çok teşekkürler bu davranışınız için Wrapsol alalım o zaman hemen

• Onerilen solusyonsuz yani kuru uygulanan model olan ultradrop modelidir
    Solusyonlu farki hava kabarcigi kalmamasi ve sonradan kalkma olayinin solusyonlu modellere gore daha az olmasidir
  • Benim tavsiyem SGP Neo Hybrid Ex, içinden çıkan ön ve arka koruyucu filmlerde çok kaliteli, ben aldım çok memnunum
  • nasıl bir kılıf kullanırsanız kullanın ama mutlaka bir kılıf kullanın
    dün gece kafalarınında iyi olması etkisiyle masaya şarap döküldü ama kılıf sayesinde allahtan telefona hiçbişey olmadı !!!
    en azından şimdilik
  • Arkadaşlar çok acil cevaba ihtiyacım var.

Kılıf olarak ivyskin reception case ile birlikte wrapsol ultradrop(koruyucu jelatin) kullanabilir miyim? Herhangi bır sıkıntı oluşur mu? Ivyskin'in oturmaması gibi?
  • quote:

Arkadaşlar çok acil cevaba ihtiyacım var.

Kılıf olarak ivyskin reception case ile birlikte wrapsol ultradrop(koruyucu jelatin) kullanabilir miyim? Herhangi bır sıkıntı oluşur mu? Ivyskin'in oturmaması gibi?

Hocam wrapsol normal koruyuculara göre darbe korumasınada sahip olduğu için ivyskin reception case ile kullanamazsınız ivyskin reception case oturmaz özellikle yanları takmamanız lazım o şekilde zaten imkansız olmaz sadece önü takar arkayı takmazsanız zaten sıkıntı olmaz
  • quote:

quote:

Hocam wrapsol normal koruyuculara göre darbe korumasınada sahip olduğu için ivyskin reception case ile kullanamazsınız ivyskin reception case oturmaz özellikle yanları takmamanız lazım o şekilde zaten imkansız olmaz sadece önü takar arkayı takmazsanız zaten sıkıntı olmaz

Wrapsol'ün sadece ön jelatinini ve ivyskin'i birlikte kullanmaktan bahsediyorsunuz değil mi? Ben de öyle yapacağım zaten.

• More-tr'den SGP NEO HYBRID EX SERIES Champagne Gold sipariş ettim. Hayırlısı bakalım...
  • quote:

quote:

quote:

Wrapsol'ün sadece ön jelatinini ve ivyskin'i birlikte kullanmaktan bahsediyorsunuz değil mi? Ben de öyle yapacağım zaten.

Aynen hocam wrapsolun önünü ivyskinle birlikte kullanırsınız çokta güzel olur

@visceroid

Hocam doğru bir seçim yapmışsınız yakında SGP NEO HYBRID EX SERIES için bumper gelecek uygun fiyata renk değişimi yapabileceksiniz

• MAKNC onu al ,bunu al ,sunu al bitmez bu is. Bı telefon parası kadarda kapağa veriyorsunuz sanırım. 1kilif alın ve kullanın eskiyene ve parçalana kadarda Dursun telde
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.