Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.551
Cevap
28
Favori
456.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wrapsolla beraber kullanacagımız düzgün kılıf varmı cünkü iskin kılıf olmadı alacaktım tavsiyelerınızı beklıyorum arkadaslar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: forsagon
    ve bide bunu =)

PS: bir mesajda iki fotoğraf ekleyemediğim için böyle ayrı ayrı gönderdim...

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

Bende bu kiliftan aldım arkadaslar. Hoşuma gitti. İcinden çıkan ekran koruyucuyu bir türlü ekrana uygulayamadim. Sadece arka kapağı kullanıyorum. Almak isteyen arkadaslar teknosa dan temin edebilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Bugün wrapsol'un yanına bir de morething Safara mustang aldım.

bende safara mustang kullanıyorum yaklaşık 1 ay oldu. çok memnunum, pahalı ama kaliteli bir ürün. arada bir okşuyorum tüylü kısmını, hoşuma gidiyor
  • Arkadaşlar, slikon çerçeve ve ön arka film almak istiyorum. hangi markayı önerirsiniz acaba?
  • bunlar arasindaki farklar nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: SARPERBJK

quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Bugün wrapsol'un yanına bir de morething Safara mustang aldım.

bende safara mustang kullanıyorum yaklaşık 1 ay oldu. çok memnunum, pahalı ama kaliteli bir ürün. arada bir okşuyorum tüylü kısmını, hoşuma gidiyor

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

bunlar arasindaki farklar nedir acaba?

forumda bu ürünleri satan arkadaşlar daha detaylı yardımcı olacaktır ama ben bildigim kadarıyla acıklayayım. ultra crystal normal bir ekran koruyucu. normal derken kalitesiz degil tabiki. anti-fingerprint ismindende anlasılacagı gibi parmak izi bırakmayan bir ekran koruyucu. ultra oleophobic ise yag tutmayan ekran koruyucu. mesela telefonla konuştuktan sonra ekranda hafif yaglanmış bir goruntu vardır ya. bu goruntu bu ekran koruyucuda hemen silme ile gecer. digerlerine biraz daha zorlanırsınız bunu gidermek için goruntuyu bozabilir. yanlışım yada eksik soyledigim birşey varsa bilenler düzeltsin lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: fizkci

iskin solo vu kullanan varmı arkadaslar begendim ama okadar para vermeye degermı?

Siyah iskin solo kullanıyorum ve çok memnunum. Benim için öncelik IP4ümün güvenliği olduğu için ve Iskin solo IP4e maksimum dayanıklılık sağladığı için tercihimi bu yönde kullandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wardak

quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

bunlar arasindaki farklar nedir acaba?

forumda bu ürünleri satan arkadaşlar daha detaylı yardımcı olacaktır ama ben bildigim kadarıyla acıklayayım. ultra crystal normal bir ekran koruyucu. normal derken kalitesiz degil tabiki. anti-fingerprint ismindende anlasılacagı gibi parmak izi bırakmayan bir ekran koruyucu. ultra oleophobic ise yag tutmayan ekran koruyucu. mesela telefonla konuştuktan sonra ekranda hafif yaglanmış bir goruntu vardır ya. bu goruntu bu ekran koruyucuda hemen silme ile gecer. digerlerine biraz daha zorlanırsınız bunu gidermek için goruntuyu bozabilir. yanlışım yada eksik soyledigim birşey varsa bilenler düzeltsin lutfen

Doğru bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Ben mesaja cevap yazarken sizin cevap verdiğinizi gördüm. Elinize sağlık

• sanirim Anti-Fingerprint mat bi gorunume sahip degil mi? Ben mat bir gorunum istiyorum fakat "ultra oleophobic" ile "Anti-Fingerprint" arasinda kaldim

ayrica arka yuzey icin de mat film var midir?
  • Valla isimlerini bilmiorum ama bakirkoyden arkasi aluminyum ve yuvarlak halka seklinde oymali bi kilif aldim parlak bi de mat parmak izi tutmayan ekrankoruyucu gayet karizmatik duruyor:) bide ekrana uandan bakinca gorunmuyor olmasi iphone fordcularini uzak tutuyor:D
  • SGP yeni bir film cikarmis

bunu Turkiye'de more-tr 'da bulmamiz mumkun mudur?
  • selamlar

bu yeni film anladığım kadarıyla parmak izin bırakmayan ve mat olan modellerden..bildiğimiz anti-fingerprint modeli ile arasında nasıl bir fark var?
  • bu yeni model eski anti fingerprint'e gore %21 daha iyi bir goruntu sagliyormus
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. Foruma geçen hafta MORE-TR'den aldığım Steinheill Ultra Oleophobic ile ilgili yorumlarımı yazmak için girdim, tam da muhabbet bu konu üzerineymiş iyi oldu
    Öncelikle şu ana kadar kullandığım ekran filmleriyle ilgili yorumlarımı aktarmak istiyorum:
    1. Çin Malı Ucuz Ekran Filmi: Sadece ekranı korumak için geçici olarak kullanılabilecek kalitesiz bir filmdi. Dokunma hassasiyetini olumsuz etkiliyor ve aşırı parmak izi bırakıyor (Fiyatı 1.5$)
    2. Steinheill Ultra Crystal: Kalite açısından mükemmeldi ancak topladığı aşırı yağ ve parmak izleri nedeniyle gözümden düştü. Oysaki parmaklık ve dokunma hassasiyeti açısından oldukça kaliteli bir film. Parmak izini dert etmeyenlere kesinlikle tavsiyemdir. (SGP Neo Hybrid EX ile ön-arka olarak gelmişti.)
    3. Vodafone'dan Alınan ETS? marka Anti-Fingerprint: Titizliğimden dolayı Ultra Crystal'in oluşturduğu yağ tabakası ve parmak izleri beni gıcık ettiği için Anti-Fingerprint diye aldığım kesinlikle berbat bir ürün. Satıcıya defalarca mat ise istemem dememe rağmen ısrarla parlak diyerek sattığı ürüne ekran çözünürlüğünü mahvettiği için ancak 1gün dayanabildim. Aslında hiç parmak izi bırakmıyor bu doğru ama film o kadar mat ki ekran full aydınlatmada bile sıradan ekranlar gibi görünüyor (Fiyatı:20TL)
    4. Steinheill Ultra Oleophobic: Son denediğim ve halen kullandığım ürün. Ultra Crystal ekran koruyucuya göre daha az yağ ve parmak izi topluyor. Dikkat ederseniz hiç tutmuyor diyemiyorum. Fakat oldukça ince olan bu film parlaklık ve hassasiyet açısından en az Ultra Crystal kadar başarılı diyebilirim. (Fiyatı: 25TL)

SONUÇ: Sonuç olarak tüm denemelerim sonucunda piyasada kusursuz, eksiksiz bir ekran filmi (henüz) olmadığını anladım. Ancak kullandıklarım arasından gerek parmak izi ve yağ tutma gerekse parlaklık ve hassasiyet açısından şu an içi en iyi filmin Steinheill Ultra Oleophobic olduğunu düşünüyorum. Aşağıda film uygulamadan önceki ve sonraki fotoğrafları sunuyorum. Fotoğraf makinesiyle mümkün olduğunca aynı ışık şartlarında çekmeye çalıştım. Görüldüğü gibi bu ürün parmak bir yüzeye sahip ve oldukça ince. Son olarak bir konuya daha deyinmek istiyorum. Ülkemizde bu ürün Turkcell Shop, HB ve MORE-TR'de satılıyor. Turkcell Shop ve HB'de 30TL'ye içinde tek film olan paketler satılırken MORE-TR'de orjinal satış içeriği olan 2 adet film ile 25TL'ye satılıyor. Ürünü sipariş ettikten 20saat sonra kapımdaydı. Buradan MORE-TR'ye teşekkürler...
    Satış paketi içeriği

Orjinal ekran:

Steinheill Ultra Oleophobic ile:

Orjinal ekran:

Orjinal ekran:

Steinheill Ultra Oleophobic ile Diğer Fotoğraflar...

• @musti2004s güzel inceleme olmuş,teşekkürler
  • valla dun bi ön kaplama 1 de iskin solo aldım gayet duzgun duruyor :D
  • arkadaşlar geçen gün tramvayda birinin ip4'ünde güzel bi kılıf gördüm. Sadece arka tarafı deri gibiydi, elma logosu da vardı. yani yanları falan kaplı değil, sadece arkası kaplıydı siyah deriyle. ekranında da invisible shiled vardı sanırım. bu arka tarafı deri gibi olan kılıftan nasıl bulabiliriz ?
  • http://www.youtube.com/watch?v=CRqQmNqSxg8

bu adam benım dediğimi yapmış
  • 15 lira verip ön ve arka film koruyucu aldım. uygularken bir sürü sıkıntı çektim. hava kabarcığı kaldı belli bir müddet sonra filmlerin kenarı toz tutmaya başladı sinirlendim söküp attım. 45 tl verdim arka koruyucu aldım. telefonu kaba gösgterdi. onuda söküp attım ve artık hiç bir kılıf kullanmamaya karar verdim. 60 tl vererek kılıf değilde telefonu dikkatli kullanmayı öğrendim. yaşasın özgürlük. kılıf felan yok arkadaşlar. telefonun güzelliğini bozmayacağım artık. sizide bana katılmaya davet ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.