Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.551
Cevap
28
Favori
456.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anadolu yakasında göztepe erenköy taraflarında uygun fiyata kaliteli cam filmi takabilecek bir yer bilen var mı , yada forumdan dükkanı olan filan ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 8 Aralık 2010; 11:40:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resE

quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

arakdaşlar elinde olupta kullanmayan satmak isteyen varsa pm atsın mavi yada kırmızı için

kırmızı mevcut, 400 TL ilgilenen varsa pm

• şaka diil mi bu :) 1 nisan filanda diil ama yok yok arkadaş ciddi sanırım 3 tane paketle bana :)
  • Arkadaşlar dün 10 TL bir ekran koruyucu aldım ,

ama hiç sevmedim ,

bu ekran koruyucu sticker tarzı şeyler IPHONE ekranını bozabilir mi ?

Dün yeni aldım iphone bu stickiri takmadan önce ekranda hiç sorn yoktu akşam yatarken yatağımda kurcalarken sanki ekran ortasında bir ısık kümesi parlaklığının tüm ekrana göre patladığını hissettim , siyah nokta değil ama beyaz böyle hafif beyazımsı gibiydi.

Neden olmuştur sizce ?

İzmir' de bu shieldlerden taktıracğaım yer var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronokrator

kırmızı mevcut, 400 TL ilgilenen varsa pm

400 TL mi Arkadaşım ne yaptın ? sıfır iphone mu alıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Arkadaşlar elektromoda sitesi güvenilir midir?

Merhaba,
    Elektromoda İnternet görevlisiyim,
    Birçok ürünlerin dağıtıcı firmasıyız,
    Sitemizde SSL Belgesi ve 3D secure bulunmaktadır, bunun yanısıra birçok mağazaya ürün dağıtımı yapmaktayız,
    Herhangi bir soru ve benzeri bir konuda banada ulaşabilirseniz, size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışırım
  • zagg tarzı düşünüyorum bende.

zagg kullandım,almam
    wrapsol,biri yazmıs sararıyor diye

bodyguarz nasıl acaba

bu arada ivyskin
    çok şikayet alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 9 Aralık 2010; 0:08:18 >
  • silikon kılıf isteyenlere kesinlikle iskin tavsiye ederim, gg den aldım 64 tl ye, fiyatı tuzlu ama parasını hakediyor
  • Urun orijinal degildir gonderdiginiz linkteki
    Urunun orijinal markasi zagg invisible shield dir sahte bir urunu pahaliya satmaya calisiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarierdem

Urun orijinal degildir gonderdiginiz linkteki
    Urunun orijinal markasi zagg invisible shield dir sahte bir urunu pahaliya satmaya calisiyorlar

tesekkurler 15-20lira icin ucuza kacmayalim o zaman.
  • Bu ivyskin reception case gercekten cok mu şikayet alıyor?Wrapsol ile ikisinin arasında kaldım bir türlü
    karar veremiyorum.Şimdi de bu başlık yüzünden araya Sgp de girdi.
    Ivyskin de gıcırdama ve parmak izi sorunlarından bahsediyorlar.Almaya değer mi?Kullananlardan yorum alabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cradleofden

Bu ivyskin reception case gercekten cok mu şikayet alıyor?Wrapsol ile ikisinin arasında kaldım bir türlü
    Ivyskin de gıcırdama ve parmak izi sorunlarından bahsediyorlar.Almaya değer mi?Kullananlardan yorum alabilir miyiz?

Sana Wrapsol'u tavsiye ederim , arkadaşımda var parmak çok güzel kayıyor ekranda , varlığı hissedilmiyor bile + olarak kalınlığı darbe emici özelliği var.
  • quote:

Asıl kılıf bu da memlekette yok :)
  • Fiyatına baktım da 80$ iyi paraymış gerçekten...
  • 80$ olsa iyi yine, o başlangıç fiyatı. 150-200$'ın altında almak pek mümkün değil. Forumdan bir arkadaş 400 liraya satıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincee -- 9 Aralık 2010; 14:53:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cradleofden

Bu ivyskin reception case gercekten cok mu şikayet alıyor?Wrapsol ile ikisinin arasında kaldım bir türlü

ivyskin kullandım bende.tavsiye etmiyorum.

hiç öyle internet sitesinde gözüktüğü gibi değil,parmak izi tutuyor,çok çok çabuk çiziliyor,iphone un arkasında garip bir dalgalanma varmış gibi duruyor

ben en fazla 1 hafta dayanabildim,o kadar.verdiğim paraya biraz acıdım açıkcası

• Arkadaslar merhaba. Suan is yerindeyim aksam ss li konu acıcam. More tr den incipio marka bir kılıf aldım. Şiddetle öneriyorum. Telefonun yan ve arka tarafinı tamamen kaplıyor ,müthiş bir dokusu var. Sertlestirilmis kadife gibi. İcinden 2 tane on yüz koruması çıkıyor ve gayet kaliteliler. Kılıf alicaklar beklesin aksama kadar. Hb da beyaz rengide gelmiş. Ben bu kılıfı Wrapsol ile kullanıyorum daha iyi bir koruma olduğunu düşünmüyorum
  •  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★
    arkadaslar yukardaki ekranda wrapsol vardır ekranda.cogu arkadas yok kayma ,yok sararma bir suru taş atmışlar.bende ilk defa yapistirdim ama sadece biraz beceri ile sorunsuz bir sekilde yapistirila biliyor.ayrıca size bu kullandıgım incipio marka kapagı oneririm .muthis guzel ve ince bir kapak.4 un kalıbını hic bozmuyor.okadar inceki aynı boyutta tutabiliyor nerdeyse telefonu.ustelik mat sıyah olmasıyla beraber tel tamamen siyah oldu ve bence cok guzel bir hava katti.ben artık baska kılıf kullanmam sanırım .sizlerinde iyi bir kapak kullanmanızı istedigim icin bu kapagı sorunsuzca bilirsiniz.kapak alttaki kapak.hb daya beyazı ve siyah parlakıda gelmiş.beyaz renk ile telefona cok guzel bir hava katabilirsiniz.sormak istediginiz bi soru olursa pmden ulasabilirsiniz.

http://www.hepsiburada.com/Liste/incipio-feather-case-iphone-4-mat-siyah/ProductDetails.aspx?productId=telkilificp405&categoryId=29008950

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 9 Aralık 2010; 18:24:31 >

• Bende bunu aldım arkadaşlar.. Umarım sizlerde beğenirsiniz...

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.