Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.551
Cevap
28
Favori
456.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gstmr

More dan bu kılıfı sipariş ettim umarım memnun kalırım daha önce sgp nin mat olmayan siyah bir kılıfını aldım çok parmak izi bıraktığından iade ettim saolsunlar paketi açmama rağmen iade aldılar tşk ediyorum buradan kendilerine.

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

Kilif geldi kullaniyorum cok guzel herkeze tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

Orijinalden alıntı: Teken

quote:

Orijinalden alıntı: gstmr

More dan bu kılıfı sipariş ettim umarım memnun kalırım daha önce sgp nin mat olmayan siyah bir kılıfını aldım çok parmak izi bıraktığından iade ettim saolsunlar paketi açmama rağmen iade aldılar tşk ediyorum buradan kendilerine.

kılıfınız geldi mi acaba? ben de beyazından almayı düşünüyorum ama yorum belirtirseniz sevinirim

Beyaz mat kilif cok kirlenme yapar mi?

Beyaz mat olan kılıf çabuk bir şekilde kirlenmektedir bu sebeple Elago markasının beyaz mat ürünleri firmamız tarafından Türkiye' ye getirtilmemektedir.
    Beyaz cihazınız için parlak beyazını tavsiye edebiliriz.
  • Beyler Moshi Clear 0.4 mm şeffaf kılıfı İstanbul içi nerede DÜKKANDAN satın alabilirim _? Bilen varsa ve yardımcı olabilirse sevinirim...
  • * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 7 Mart 2021; 6:32:18 >
  • Arkadaşlar bu kılıfı kullanan var mı.Kullananlar yorumlarını yazarlarsa çok sevinirim

http://www.more-tr.com/SF-Soft-Feeling-Black,PR-1664.html

Ayrıca bende aşağıdaki ürün var fakat tam oturmadı sürekli oynamalar mevcut.Bunu gidermenin bir yolu yok mudur yada kullanan diğer arkadaşlarda da böyle bir sorun var mı?

http://www.more-tr.com/SGP-iPhone-4-4S-Case-Linear-Crystal-Series,PR-712.html
  • İlk verdiğiniz Elago'yu hafta içi sipariş edeceğim sanırım. Kullananlar memnundu son hatırladığım kadarıyla...
  • caseswill deki ürünler kaç güne geliyor 1 ayı buluyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKMAL

caseswill deki ürünler kaç güne geliyor 1 ayı buluyormu?

Ortalama 7-21 gün sürüyor. @EmR. adlı arkadaşa sorabilirsin o vapor siparişi vermişti ordan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şöyle ucuz ama düştümmü telefonu koruyacak birşey yokmu ya

mesela şu Vapor Element Case telefonu korurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: isosem19

quote:

Orijinalden alıntı: FKMAL

caseswill deki ürünler kaç güne geliyor 1 ayı buluyormu?

Ortalama 7-21 gün sürüyor. @EmR. adlı arkadaşa sorabilirsin o vapor siparişi vermişti ordan.

siyah olan vapor pro ops tan verdim bakalım inşllh haz 1e kadar gelir gelince resimleri paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

İlk verdiğiniz Elago'yu hafta içi sipariş edeceğim sanırım. Kullananlar memnundu son hatırladığım kadarıyla...

Bende bu haftaiçi siyah olanından sipariş vermeyi düşünüyorum yalnız normal olan ile soft arasında ne gibi farklar var?
  • Soft olan daha çabuk kir tutuyor diye biliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

quote:

İlk verdiğiniz Elago'yu hafta içi sipariş edeceğim sanırım. Kullananlar memnundu son hatırladığım kadarıyla...

Bende bu haftaiçi siyah olanından sipariş vermeyi düşünüyorum yalnız normal olan ile soft arasında ne gibi farklar var?

Koyu renkli olan Soft Felling yapıya sahip Elago kılıflar kir yaomaz fakat açık renkli olanlar yapısı nedeniyle kolaylıkla kirlenebilmektedir.
  • Beyler vapor elementcase almayı düşünenler ben bir hafta önce kullandım cekim kalitesini cok düşürüyor ve oldukca kaba şahsen hiç memnun kalmadım ve kimseye de avsine etmiyorum olan benim wrapsol kaplamanın kenar korumalarına oldu vapor takacağız diye sökmek zorunda kaldık

• Ben elago slim fit 2 aldım gerçekten çok güzel bi kılıf neredeyse üstünde yok gibi duruyor.En güzel kılıf bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarierdem

quote:

quote:

Koyu renkli olan Soft Felling yapıya sahip Elago kılıflar kir yaomaz fakat açık renkli olanlar yapısı nedeniyle kolaylıkla kirlenebilmektedir.

Peki normal olan siyah glide ile soft siyah glide arasında ne fark var?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aralarındaki fark kılıfın materyalidir.Soft feeling daha cok tercih edilmektedir elde turarken kayma yapmadığı için .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirazUye

Beyler vapor elementcase almayı düşünenler ben bir hafta önce kullandım cekim kalitesini cok düşürüyor ve oldukca kaba şahsen hiç memnun kalmadım ve kimseye de avsine etmiyorum olan benim wrapsol kaplamanın kenar korumalarına oldu vapor takacağız diye sökmek zorunda kaldık

Ben bi süre vapor pro kullandım çekim kalitesini düşürmüyor aksine kılıf olmadığında parmakla antene dokunduğumuz zaman sinyal azalmasını ortadan kaldırıyor.Belki sizin kullandığınız orjinal değildir başka bi maddeden yapılmış olabilir ama kaba gösterdiğine bende katılıyorum satıyorum zaten şu anda.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aralarındaki fark kılıfın materyalidir.Soft feeling daha cok tercih edilmektedir elde turarken kayma yapmadığı için .

Anladım,bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Ben elago slim fit 2 aldım gerçekten çok güzel bi kılıf neredeyse üstünde yok gibi duruyor.En güzel kılıf bence.

Nereden kac tl ye aldin kardesim.
    Bilgi verebilirmisin?

Bende cakmasi var onun cok begendimde tam oturmuyor o yuzden kullanmiyorum.

Bu nasil tam oturuyormu telfna?

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.