Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.551
Cevap
28
Favori
456.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • artık çıkmaz hayatımızdaki yerini aldı bir kere
    sokağa çıkınca ilk işimiz cep telefonumuz yanınızdamı diye bakar olduk
    eğer yanımızda değilse kendimizi çıplak kalmış gibi hissediyoruz
  • Bu hafta içerisinde İp4S imi almış olacağım.Arka yüzeyine Sam0 arkadaşın sattığı karbondan ön tarafa ise koruyucu film yapıştıracağım fakat,düşmelerde çok işe yarayacağını düşünmüyorum.Onun için ince bir kılıf arıyorum önceki sayfalarda Elago S4 Slim önerilmiş ince yeterli koruma sağlayacak bi kılıf arıyorum.
  • Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta Mediamarkt Güneşli mağazasından 1899 liraya beyaz iphone 4s alarak ben de aranıza katıldım. Öncelikle bu küçük bilgisayara hayran kaldığımı ifade etmek istiyorum. Gerçekten bu kadar ummuyordum, inşallah uzunca bir zaman sorunsuzca kullanırız cihazlarımızı.

Telefonum için Tahtakale Hasırcılar Çarşısından bir çift jelatin ve bir adet koruma kılıfı aldım. Jelatinin montaj dahil fiyatı 10 tl. Kılıf ta 10 tl. Beyaz kılıf beyaz telefon üzerinde gerçekten çok şık durdu. Telefonun arka kısmını da şeffaf olarak kaplıyor, yarı yumuşak kaliteli bir plastik. Resimleri sizler için paylaşıyorum.

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Life Jecket -- 28 Nisan 2012; 19:17:55 >

• beyler acil bilgi lazım bu SGP NEOHYBRİD MATTE serisi iphone 4s e uyuyor mu hepsiburada uygun diyor ,sgp nin kendi sitesinde sadece iphone 4 için diyor kullananlar varmı 4s te bu kılıfı ?
  • Bu gün Vapor 4 Aldım çünkü dün telefonu durduk yere elimden düşürdüm :( Wrapsol ultra kaplıydı , videodaki gibi düz zeminde bir şey olmayabilir ama istanbulun sokakları daha acımasız onu fark ettim :) kenarı hafif ezildi dikkatli bakmadıkça anlaşılmıyor , daha iyi bir koruma adına wrapsol yan korumaları söküp vapor taktım. Oyun oynarken harika oluyor , telefon elime konsol gibi tam oturuyor. Gören arkadaşlarım çok beğendiler ben de görüntüsünden memnunum ve sağlamlığına da şüphem kalmadı fakat ben ince bişey bişey arıyorum hem sağlam hemde oldukça ince bişey yok mu yahu ! Deli olacağım , kılıfa da telefon parası veriyoruz neredeyse ama hala tam istediğim gibi bişey bulamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Beyaz 4s sahibiyim, aldigim gun wrapsol kapladim, simdide bumper takmak istiyorum, kaliteli biseyler ariyorum tavsiyesi olan varmidir?

müdür bu wrapsolu nerden buldun hemen aldığın gün kaplamışsın daha öncedenmi tedarikliydin acep
    birde istanbulda elden alabileceğim bir yer varmı bu wrapsolu

Var abi , senin daha önceki yorumlarını okumuştum hani LifeProof Üzerine olan. Her neyse işte lifeproofu aldığın yerden temin edebilirsin ben şahsen gidip oradan aldım üzerine de bizzat orada kaplattım , arkadaşlar oldukça ilgili ve hoş sohbet :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirazUye

quote:

quote:

Beyaz 4s sahibiyim, aldigim gun wrapsol kapladim, simdide bumper takmak istiyorum, kaliteli biseyler ariyorum tavsiyesi olan varmidir?

müdür bu wrapsolu nerden buldun hemen aldığın gün kaplamışsın daha öncedenmi tedarikliydin acep

Var abi , senin daha önceki yorumlarını okumuştum hani LifeProof Üzerine olan. Her neyse işte lifeproofu aldığın yerden temin edebilirsin ben şahsen gidip oradan aldım üzerine de bizzat orada kaplattım , arkadaşlar oldukça ilgili ve hoş sohbet :)

bizim çocuklardanmı aldın şirinevler tarafındaydı yerleri
    tamam ya doğru bak şimdi aklıma geldi evet ya gidiyim ordan alıyım
    çok teşekkürler arkadaşım

evet bak arkadaşın adını unuttum bana orda wrapsolla deney yapmıştı
    makasla çakıyla üzerine bastırarak çizmişti

• quote:

Bu gün Vapor 4 Aldım çünkü dün telefonu durduk yere elimden düşürdüm :( Wrapsol ultra kaplıydı , videodaki gibi düz zeminde bir şey olmayabilir ama istanbulun sokakları daha acımasız onu fark ettim :) kenarı hafif ezildi dikkatli bakmadıkça anlaşılmıyor , daha iyi bir koruma adına wrapsol yan korumaları söküp vapor taktım. Oyun oynarken harika oluyor , telefon elime konsol gibi tam oturuyor. Gören arkadaşlarım çok beğendiler ben de görüntüsünden memnunum ve sağlamlığına da şüphem kalmadı fakat ben ince bişey bişey arıyorum hem sağlam hemde oldukça ince bişey yok mu yahu ! Deli olacağım , kılıfa da telefon parası veriyoruz neredeyse ama hala tam istediğim gibi bişey bulamadım...

vapor 4 ü nerden aldın
    birde wrapsolla vapor 4 ü aynı anda kullanabiliyormusun

lıfeprofu her zaman kullanmıyorum aslında çok iyi çok sağlam ama çok aşırı kaba
    mesela denize falan gidince lıfeprowu alırım yanıma

• quote:

quote:

Bu gün Vapor 4 Aldım çünkü dün telefonu durduk yere elimden düşürdüm :( Wrapsol ultra kaplıydı , videodaki gibi düz zeminde bir şey olmayabilir ama istanbulun sokakları daha acımasız onu fark ettim :) kenarı hafif ezildi dikkatli bakmadıkça anlaşılmıyor , daha iyi bir koruma adına wrapsol yan korumaları söküp vapor taktım. Oyun oynarken harika oluyor , telefon elime konsol gibi tam oturuyor. Gören arkadaşlarım çok beğendiler ben de görüntüsünden memnunum ve sağlamlığına da şüphem kalmadı fakat ben ince bişey bişey arıyorum hem sağlam hemde oldukça ince bişey yok mu yahu ! Deli olacağım , kılıfa da telefon parası veriyoruz neredeyse ama hala tam istediğim gibi bişey bulamadım...

vapor 4 ü nerden aldın
    birde wrapsolla vapor 4 ü aynı anda kullanabiliyormusun

lıfeprofu her zaman kullanmıyorum aslında çok iyi çok sağlam ama çok aşırı kaba
    mesela denize falan gidince lıfeprowu alırım yanıma

Vapor'u arkadaşım amerikadan gelirken getirmişti ondan aldım Wrapsol ile birlikte kenar kaplamalarını söküp de kullanıyorum yoksa oturmuyor zaten sadece ön ve arka koruma wrapsol kenar çıtası vapor...

Ama hala tatmin olmuş değilim, gerçekten ince ve sağlam bişey arıyorum

Life Proof dışarıda ya da daha doğrusu gürültülü bir yerde konuşmayı işkence haline getirebiliyor bence de en mantıklısı denizde ya da havuzda kullanmak ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

bizim çocuklardanmı aldın şirinevler tarafındaydı yerleri
    tamam ya doğru bak şimdi aklıma geldi evet ya gidiyim ordan alıyım
    çok teşekkürler arkadaşım

evet bak arkadaşın adını unuttum bana orda wrapsolla deney yapmıştı
    makasla çakıyla üzerine bastırarak çizmişti

aynen abi aynen kadir var orada çok ilgilendi sağolsun , hatta arka kaplama yanlış oturmuş 1 3 hafta falan sonra açılma yaptı kenarlarından yine gittim hiç para almadan değiştirdi tek kelime itiraz bile etmediler sağolsunlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EmR.

vapor pro white için black ops için olan yıldızlı siyah süet in beyaz olanı var mıdır.

Zannetmiyorum be hocam o seri siyahtı :(
  • wrapsolu kaça almıştın unuttum ya 45 tl falanmıydı
  • quote:

wrapsolu kaça almıştın unuttum ya 45 tl falanmıydı

Abi internet sitelerinde 59 ama oraya gidince 50 oluyor
  • teşekkür ederim bilgiler için saolasın
  • Rica ederim abicim ;)
  • merhaba arkadaslar,

4s beyaz kullanıcısıyım..telefonu aldıgım yer moshi hediye etti.. fakat sessize alma yeri tam olarak oturmuyor, azcık üstünde duruyor kılıf...o sorunu olmasa gerçekten cok sevdim..

bu tarz olan bi kılıf sade ve ince tavsiye edebilir misiniz? ve yurt dısından ugrasmak istemiyorum :(
  • kılıflarım geldi internetten birini taktım ama çıkaramadım arkadaşlar :S

var mı bunun bi püf noktası.

aldığım kılıflar güzel resimlerini çekip göndereceiğim birazdan
  • hayırlı olsun güle güle kullan arkadaşım
  • Arkadaşlar merhabalar bende dün 4s aldım bir adet. parmak izi bırakmayan jelatinlerden hangilerini önerirsiniz. bugün bitane taktılar ama çok iz bırakıyor:S
  • Parmak izi kalmasını istemiyorsan mat ekran koruyucu tercih etmelisin ki o da retina ekranın güzelliğinden mahrum bırakıyor insanı benim ekranda wrapsol var ondan önce 2 tane daha kullandım parmak izi bırakmayan yok sana tavsiyem bir gözlükçüye git gözlük silme bezi al ücretsiz veriyorlar :) ekran kirlendikçe silersin...
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.