Şimdi Ara

iPhone 4 USB Aygıtı Tanınmıyor Hatası (SORUN ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
17.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone'un usb'sini pc ye takmıştım şarj oluyordu sonra böyle bir hata vermeye başladı ve delirmek üzereyim, bir yere kadar gitttim PC açıktı ama monitörü kapatmıştım bi anda elim dalgınlıktan PC'yi açma düğmesine gitti ve PC kapandı hatta USB kablosunu pc den çekmemle beraber pc de tam o anda kapanmıştı. Sonra bilgisayarı açtım casper yazısında tekrar taktım usb'yi ekran orada dondu USB'yi çektim pc açıldı şimdide naparsam yapim aygıtı tanımıyor. Acil yardım delirmek üzereyim beyler 5 dakika önce çalışan şey şimdi çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertLIVE -- 23 Mayıs 2012; 20:08:09 >

• Şimdi taktım şarj olmaya başladı ama iTunesde görmüyor ve her taktığımda yine aynı hatayı gösteriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertLIVE -- 20 Mayıs 2012; 21:09:54 >
  • bilgisayarında alakalı bir sorun var diye tahmin ediyorum kardeşim
    başka pc de deneme şansın varmı ?
  • Başka PC'de denerim denemesine, ama 5 dakika önce çalışan şey neden şimdi çalışmıyor böyle saçma bir hata veriyor fıttırma sebebi resmen
  • Diğerki PC'ye iTunes yüklenmedi en çokta telefona müzik atamayacağım için üzülüyorum
  • UP !
  • itools kullan gecici bir sure

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iTools'ta da okumuyorki, en iyisi bir telefoncuya göstereyim böyle olmayacak teşekkürler beyler.
  • Sorun USB kablosundaymış, yenisini almakla sorun halloldu. Aynı hatayı veren kişilerde çözümü yeni USB kablosu ile halledebilir. Yardımlarınız için teşekkürler.
  • Çeşitli sebepleri vardır.. temel sorun kısa devredir.bence kablo kopunca akım kablosu diğer kablolara değerek kısa devreye sebep olmuş olabilir. Bu da anakart üzerindeki sigortayı yakar.

1) usb cihazınız bozulmuştur. Yanmıştır. bunun çok çeşitli sebepleri vardır. Acemi bilgisayarcı kasa ön usb portlarını ters takmışsa cihazınızın çipi yanar. bu mesajla karşılaşırsınız.

2)başka usb cihaz taktınız ve sadece arka veya ön portlarda bu sorun varsa sigorta değişimi ile çözülür.Sigorta yanmıştır.

3) eğer hiçbir port çalışmıyorsa güney köprüsü çipi zarar görmüştür. geçmiş olsun. pci usb kartı almaktan başka çareniz yok. anakart arızalı artık.

Sigorta aşağıdaki gibidir.

misal

X15 1,5A dır.

f200 2 A

X16 1,6A dır. Aynı veya üst-yakın sigorta ile değişirseniz sorun çözülecektir.

Yapamayanlar bana anakartı getirsin 20 tl den yaparım.. 0505 403 35 80 mikail1313@gmail.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.