Şimdi Ara

İphone 4 telefon yedek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İphone 4 kullanıyorum ve 5S almayı düşünüyorum, birkaç kafamı kurcalayan şeyler var. Şimdi benim 4'ün işletim sistemi iOS6 ben telefonumun full yedeğini alırsam eğer yeni alacağım 5S iOS7 olacağı için acaba yedekten geri yükeleme esnasında aynen geri yüklermi 5S'e. Bütün şifre vs uygulamalarım olduğu için kesinlikle sorunsuz bir aktarma olması gerekiyor. Bilgisi olanlardan cevap bekliyorum. Teşekkürler.

• Eski sürüm yedeğini yeni sürüme yüklersin. Yeni sürüm yedeğini eski sürüme yükleyemezsin.
    Sorunun cevabı kısaca evet.
  • Eski sürüm yedeğini yeni sürüme yükleyebilirsin.
    Yeni sürüm yedeğini eski sürüme yükleyemezsin.
    Sorunun cevabı kısaca evet, yüklersin.
  • Yani bir sorun olmaz, uygulama içindekilerde sorunsuz aktarılır diyorsun hocam. Riske edebileceğim durum değil, olmadı bu cihazı iOS7'ye geçirsem öyle yedeğini alırım pcye. Garanti olurmu acaba böyle
  • Hiç fark etmez hocam, kafana göre takıl.

Yalnız iPhone 4'ü adamakıllı ve akıcı bir şekilde kullanmaya devam etmek istiyorsan ya da bir tandığına vereceksen ilk önce shsh kayıtlarını alıp iOS 7'ye öyle geçip iOS yedeklerini öyle almanı öneririm. İleride istediğin zaman shsh kayıtlarıyla geri dönüş yaparsın sürümlere.
  • 4'ü satacağım, zaten iOS7 4'e göre değil. Direk resetleyip satacağım 4'ü. Cihazı full yenisine yükleyeyim yeter bana :)
  • Şimdi yedekten geri yükleyerek cihaza geri yükleme yaptı fakat uygulamalardan 3-4 tanesini attı, 200 küsür uyarı verdi ve yüklenemedi dedi. O uygulamaları nasıl atacağım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.