Şimdi Ara

İPHONE 4 SIFIR SİYAH 16 GB SİM FREE 1260 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
1
Favori
3.498
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> İPHONE 4 SIFIR SİYAH 16 GB SİM FREE 1260 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    760 Mesaj
    Referanslar: 51

Katılım Zamanı
    16 Mayıs 2007

Durum
    Forumda değil

İPHONE 4 16 GB SİYAH SIFIR AÇILMAMIŞ KUTU 1260 TL (SİM FREE )

İPHONE 4 32 GB BEYAZ SIFIR AÇILMAMIŞ KUTU 1520 TL ( SİM FREE )

ÜRÜNLER AÇILMAMIŞ KUTU AMBALAJINDA OLUP KAYITSIZDIR DUBAİ ÇIKIŞLI 4.3.2 VERSİYONLUDUR

ÜRÜNLER İÇİN TAKAS TEKLİFİNDE BULUNMAYINIZ .

0532 224 87 70 YASİN ULUÇAY

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinonline -- 24 Temmuz 2011; 23:35:25 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Onbaşı
    23 Mesaj
    Katılım Zamanı
    30 Ekim 2006

Durum
    Forumda değil

2 gun once elden teslım 16 gb sım free alındı dedıgı gıbı jelatınde sım free orjınal gelıyor guncelleme yaptık bı sorun çıkmadı tek sorun dubaı çıkıslı oldugu ıcın face tıme olmuyor ancaj jaıl break yaparsan face tıme ı gerı getıreblıyorsun onun dısında eksıgı yok ? fıyat gayet uygun ? , deıdıg urunu sattıgına referans olurum
    |
    |
    25 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

bi kac gün sonra yurt dısına cıkıcam eger orda bulamassam 500 euro ya anlabilirmyz ?
    |
    |

Katılım Zamanı
    02 Eylül 2005

Durum
    Forumda değil

dubai çıkışlı olması problem oluyor mu? Herkes ingiltere cihazı peşinde koşuyor ondan soruorum
    Referanslar: 6

Katılım Zamanı
    22 Kasım 2003

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

dubai çıkışlı olması problem oluyor mu? Herkes ingiltere cihazı peşinde koşuyor ondan soruorum
    quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

Hicbifark yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    30 Ekim 2006

Durum
    Forumda değil

face tıme olmuyor , jaıl breaklemedıgın surece yada kendın tango programı kurmassan goruntlulu konusamıyorsun oınun dsında fark yok
    15 Şubat 2005

Durum
    Forumda değil

pm...
    |
    |
    @MENEME2002 - lcd monitör + kasa sattım, @swapper - nokia e61 sattım, @yasinaslan - nokia e60 sattım, @egzodia - sony vaio laptop sattım, @nwolfk - toshiba laptop sattım, @pLayer - toshiba laptop sattım, @carwasted - msi laptop sattım, @keleminabi - anakart işlemci aldım, @mkoyuncu - webcam sattım, @mec - hdd+daha birçok şey, @number_oen - monitör sattım, @TLGKOC - laptop rami sattım, @OnuR - rapid hesabı aldım, @Rakavuz - internet pakedi aldım, @wild - celeron işlemci sattım, @security - p4 kasa sattım, @mdemir_crk - nikon fotoğraf mak. sattım

Alışveriş yaptığım ancak listeye eklememiş olduğum arkadaşlar lütfen bana bildirsinler, alışveriş yaptığım kişiler listesini kaybettim ve şu an tekrar toparlamaya çalışıyorum...
  • Binbaşı
    1058 Mesaj
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı
    28 Kasım 2005

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: neco337

face tıme olmuyor , jaıl breaklemedıgın surece yada kendın tango programı kurmassan goruntlulu konusamıyorsun oınun dsında fark yok
    quote:

Orijinalden alıntı: neco337

önemli eksiklikler
    |
    |
    NOT: PM ile Attığım mesajlara veya sorulan sorulara yanıt aldıktan sonra cevap vermeye/teşekkür etmeye tenezzül etmeyen kişiler bir daha kesinlikle bana mesaj atmasınlar! Sonra niye cevap alamıyorum demeyin...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
kolayoto.com
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.