Şimdi Ara

İPHONE 4 SHSH KAYITSIZ DOWNGRADE GÜNCEL YÖNTEM SORUNSUZ VE BATARYA CANAVARI (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.614
Cevap
29
Favori
87.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olur ben 7.1 beta5 dondum iphone4 16

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dafidaq kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim kardeşim ben 7.1 final yükledim bir deneyeyim telefon bu şekilde bile hoşuma gitmiyor birde ios 6.1.3 deneyeyim inş. olur
  • alexdehset kullanıcısına yanıt
    Bak isleme baslamadan once itunesin muzik klosorunde dosyasi var onu sil belgelerimede bak bide telefona baska bi klosorden bise atmissan o klosordeki itunes belgelerini sil hata almazsin 15 dk bile surmuyo ben ios5 yaptim 6dayim gezip duruyom :)

itunes hiç yüklenmemiş bilgisayarda işlemi yapacam ama uyardığın için teşekkür ederim :) inş. bende gezebilirim nefret ettim telefondan yemin ediyorum
    hocam kusura bakma seni rahatsız ediyorum sürekli. bu indireceğimiz dosyalar arasında olan ireb ireb7 bunların linkine tıkladığımda inmiyorum link bozulmuş mu acaba
    aynen ben yükliyim bekleyin

buyrun D:

http://www.dosya.tc/server25/0iDCU4/iREB-r7.exe.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dafidaq -- 12 Mart 2014; 13:40:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Audaxviator.

Bu iyiymis. Just boot yapmasi gerek...

2 dk ilk bir işlemle geri açtım ,yapamam ben dedi..hallettik :)
  • https://mega.co.nz/#!OUhykAQT!Zx6X_42JCkgSzNyVVJtsTQP7hS32-37KcWJHhNV0RlQ

Mega üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz arkadaşlar.. Kendi üyeliğime yükledim
    krdeşim çok sağol başlıyorum şimdi hadi hayırlısı
  • etkinleştirme hatası diyor ne yapmam lazım
    arkadaşlar hallettim sorunsuz kullanıyorum şuan emek harcayan arkadaşlara teşekkür ediyorum ios 7 denen illetten ( sadece iphone 4 için konuşuyorum ) kurtuldum inş. bir sorun çıkmaz
  • monopart kullanıcısına yanıt
    İşlemleri harfi harfine yapmalısın
  • arkadaşlar hala uyumlu değil 16 lıkda denedım 8 lıkte ama ipsw uyumlu degıl hatası verıyor bu durumda bır cok kısı var cozumde yok sanırım kımse bılmıyor normalde geri donuste ben baska shsh gomulu sekılde 3.1 den donuyorum ama sızınkıler uyumlu degıl dıyor sorun ne anlamadım
  • gençler su boot sorununu çözün ya şarj bitince her seferinde redsnowdan boot yapmayalım yani
  • KONU HIRSIZLIĞI VAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artemis23

gençler su boot sorununu çözün ya şarj bitince her seferinde redsnowdan boot yapmayalım yani

Bence bu sorun çözülmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simurg_b -- 12 Mart 2014; 21:37:27 >
  • Bunun untethered cikmazmi

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhan355

KONU HIRSIZLIĞI VAR

Enough!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan355

KONU HIRSIZLIĞI VAR

Yeter hocam ya. Adamla ayni zamanda uye oldunuz. Ayni konu hakkindi ugrastiniz ve yorum yaptiniz. Ama adam sizden 3 kat fazla yorum yapmis veya yardimci olmaya calismis daha cok online kalmis. Konu kac gundur var kac gundur girmiyorsunuz. Gelmissiniz haber verseydiniz diyorsunuz.

Ayrica bu cozum yabanci forumlarda cok onceden vardi. Konu hirsizligina felan girerseniz en basta siz yapmis olursunuz bunu. Bu kadar seyi tek basima hicbir yerde gormeden buldum demeyin bana. Bu yolu tek basina bulacak kadar zeki olsaydiniz cozumu olcak tweaki 2 hafta aramazdiniz kendiniz yazardiniz.

Size saygim buyuk sayenizde ios6 ya donduk ama cirkinlesip ego savasina donusturmeyin. LUTFEN.

• Ben arkadaslarima 5.1.1 6.1.3 e donusu arastirip sorunsuz sunuyorum senin konunu kimse calmadi cok da guzel seviyeni belli ettin. KONUMU ARTİK KİRLETME.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audaxviator. -- 12 Mart 2014; 22:59:06 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.