Şimdi Ara

İPHONE 4 SHSH KAYITSIZ DOWNGRADE GÜNCEL YÖNTEM SORUNSUZ VE BATARYA CANAVARI (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.614
Cevap
29
Favori
87.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

başardım

kardeş istdaysan getirim cihazı halelt be uğraştım beceremedim :D:D

hazirandan sonra istanbuldayım

• quote:

Orijinalden alıntı: uygurb

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

başardım

Güle güle kullan ama telefonunu kapatmamaya dikkat et

teşekkürler..tamamdır

• speedman kullanıcısına yanıt
    kapanıp açılmaması sıkıntı yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

kapanıp açılmaması sıkıntı yaw

ben bi arkadaşa yaptım.cihaz benim değil..

kapatmayacak bakalım.just boot u da gösterdim ama ne yapar bilemem
  • Beyler ipsw bozuk diyor? 5.1.1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben ip4 16gb için deniyorum ama olmuyor.

iReb kısmı tamam DFU ya geçiyor cihaz, sonrasında

İndirdiğim (64 bit patch li) itunes ile denediğimde bir iki saçma hata verdi (library vb.) çözdüm ama yükleme kısmında program yanıt vermeyi durdurdu diyip kalıyor.
    Sonra 32 bit patchli indirdim bunda da bazen aynı hatayı veriyor bazen 11 hatası veriyor.
    Her iki durumdada tam extract yaparken (yüklenecek dosyayı) alıyorum hatayı 4 ay öncenin itunes yazılı ile deniyorum (Patchsiz) yine aynı hatalar oluyor.

Sistemim win 64 bit, sorunla karşılaşmış bir iki kişi daha ancak biz çözüm söylenmemiş.
    Bilgisi olan kimse varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fowell-one

Arkadaşlar ben ip4 16gb için deniyorum ama olmuyor.

iReb kısmı tamam DFU ya geçiyor cihaz, sonrasında

İndirdiğim (64 bit patch li) itunes ile denediğimde bir iki saçma hata verdi (library vb.) çözdüm ama yükleme kısmında program yanıt vermeyi durdurdu diyip kalıyor.
    Sonra 32 bit patchli indirdim bunda da bazen aynı hatayı veriyor bazen 11 hatası veriyor.
    Her iki durumdada tam extract yaparken (yüklenecek dosyayı) alıyorum hatayı 4 ay öncenin itunes yazılı ile deniyorum (Patchsiz) yine aynı hatalar oluyor.

Sistemim win 64 bit, sorunla karşılaşmış bir iki kişi daha ancak biz çözüm söylenmemiş.
    Bilgisi olan kimse varmı?

Başka bilgisayarda dene ya da itunes i silip tekrar yükle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sancaktr

Arkadaşlar ireb7ye bağlanamıyorum yardım lütfen başkabi alternatif yokmu bunun için. Bnm ios7.0.6 acaba ondanmı olmıyo?

Bilgisayarinda yebi versiyon itunes namina ne varsa hepaini sil. Basima geldi ordan biliyorum.

Googledan da itunes'u tamamen kaldirmak gibi aratip yontemlere bak itunes kalintilarindan da tamamen kurtul

• şu kapanıp açılmama sorununa yoğunlaşalım bi çözüm bulalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roccoti

Beyler ipsw bozuk diyor? 5.1.1

• Şimdi ben yaptım diyelim telefonu kilit ekranına alabilir miyim bir ikide telefonu açıp kapatabilir miyim

• The iPhone could not be restored because the firmware was corrupt . Hatasının çözümünü halen bulmuş değilim. Normal orjinal 5.1.1 i de gösteriyorum o da aynı hatayı veriyor. Sonra normal itunesten deniyorum hatanın türkçesini veriyor ulan sorun nerde niye halen cevap veren yok

• bu sorunun cevabını ben çözemedim malesef şimdilik
  • Sonunda 6.1.3

• quote:

The iPhone could not be restored because the firmware was corrupt . Hatasının çözümünü halen bulmuş değilim. Normal orjinal 5.1.1 i de gösteriyorum o da aynı hatayı veriyor. Sonra normal itunesten deniyorum hatanın türkçesini veriyor ulan sorun nerde niye halen cevap veren yok

Belki telefonuna uymuyodur

• quote:

Orijinalden alıntı: uygurb

quote:

The iPhone could not be restored because the firmware was corrupt . Hatasının çözümünü halen bulmuş değilim. Normal orjinal 5.1.1 i de gösteriyorum o da aynı hatayı veriyor. Sonra normal itunesten deniyorum hatanın türkçesini veriyor ulan sorun nerde niye halen cevap veren yok

Belki telefonuna uymuyodur

Diğerlerinide indirdim uymuyor yazıyordu 3.1 i indirdim şimdi bozuk hatası veriyor artık ugrasmıyorum 6.1.3 ile takılacam artık

• Arkadaşlar 6.1.3 e dönüş oldukça basit ama sorun dfu modu yani telefon pc ye bagımlı simdi bi arkadasın dediği yöntemi yazıcam ama her telefonda işe yaramıyor bende yaramadı o 100 tane filan sorunsuz cihazı döndürdüm diyor ..

ilex restore ile telefonu restore edin bazı telefonlarda dfu olayını çözüyor (ilex restorenin nasıl kullanıldıgını arastırın ögrenin cok basit)
  • bide öğrenmek istediğim bu yöntemle telefon kilitlenince dfu ya atmıyor mu ?
  • telefonun şarjı bitti açamıyorum şimdi, açıldığı gibi kapanıyor

• telefonun şarjı bitti ve açamıyorum. redsnow'da exploit failed diyor. nasıl sarj edicem telefonu?

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.