Şimdi Ara

iphone 4 shsh kaydı almak [basit yöntem] [Bilgisayara gerek duymadan]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
7.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar birçok yeni iphone kullanıcısı Shsh kaydı almakta zorlandığı için bu konuyu açma gereği duydum.
    Öncelikle Shsh kaydı almak zorunda olan arkadaşlarımız simlock cihazı olan veya jailbreak kullananlardır.
    Ama ben herkese bu kaydı alarak cihazını kullanmanızı öneririrm.
    Çünkü herhangi bir sorun yaşadığınız da cihazınız için gerekli olan tek dosya budur(!) yaklaşık 60-70 kb boyutunda.Boyutu küçük ama işlevi büyük olan bir yedeklemedir
    Bilgisayar kullanmadan tlefonunuza bu yedeği kolayca alabilecek ve istediğiniz mail ile kolayca isteediğiniz yere gönderebilmenizi sağlayacak program
    iShsHit bu programı Cydia'dan aratarak bulabilirsiniz.Program tamamen ücretsiz ve çok kullanışlı.
    Aşağıdaki SCREENSHOT'Ları inceleyerek karar verebilirsiniz.Umarım herkesin işine yarar...
    Alınabilen tüm shsh kayıtlarını bünyesinde kolayca toplayabilen ve aktarabilen bir program

• yeni kullanicilar icin guzel paylasim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRML_KNN -- 3 Aralık 2010; 19:18:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

yeni kullanicilar icin guzel paylasim

+1 deneyimli kullanıcılar tiny umbrella kullanmaya devam ederler ama bence bu uygulama herkes için faydalı :)
  • güzel paylaşım tebrikler
  • teşekkürler.....
  • Ben tiny umbrella ile shsh kaydı aldığımda telefonda jailbreak yoktu henüz, bu sorun olur mu yoksa jailbreak'liyken tekrar mı alınmalı.
  • hocam ben şimdi 4.1 olan jb'li cihazıma bu dediğin programı indirdim.Şimdi tam olarak ne yapmam gerekiyor acaba save e de bastım?
  • "Manage SHSH" kısmına girin. Orada yer alan SHSH'ı mail adresinize gönderin ve mail adresinizden bilgisayara indirip saklayın. Lazım olduğunda Tinyumbrella'ya göstererek kullanabilirsiniz.
  • arkadaşlar telefonu sattım içindekileri sileyim dedim fabrika ayarlarına dön gibi bir bişey yaptım 2 saat oldu hala bitmedi normalmi bu
  • baskasının sh kaydını kendımızın telefonunda kullanamazmıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurban50

arkadaşlar telefonu sattım içindekileri sileyim dedim fabrika ayarlarına dön gibi bir bişey yaptım 2 saat oldu hala bitmedi normalmi bu

Telefon JB li iken iPhone'un menüsünden yapmışsın sanırım.Tek yol restore etmek.Telefonu bilgisayara tak ve iTunes'dan restore et.Restore edince zaten hem ayarlar sıfırlanır,içindeki dosyaların silinir ama JB'de gider.
  • işlemi yarıda kesip kapadım teli açtım sorun yok şuan restore v.s olmadan telin içindeki face twi msn gibi uygulamaların şifrelerini nasıl silebilirim
    restore ettikten soonra jb 4.3.3. yüklü şuan geri aynı 4.3.3 e dönebilrmiyim yoksa 4.3.5 çıkmış onamı dönecem mecburen bu işlemleri yapmadan önce önemli bir durum varmı yedeğe alma v.s
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

baskasının sh kaydını kendımızın telefonunda kullanamazmıyız

Elbette kullanamazsın
  • cihazı alalı 3 ay oldu hala bir shsh kaydı alamadım :) biri bana düzgün bir şekilde izah edebilir mi ? 4.2.1 3 10 01 baseband var ve simlocklu cihazım.
  • başıma ne geldiyse şu güncellemelerden geldi, güzelim 5.0.1 jailbreakım vardı, nerdeyse içersinde 1000$ uygulama vardı, cydiadaki bir uygulam yüzünden cihaz kitlendi açılmak bilmedi, güncellemek zorunda kaldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.