Şimdi Ara

İphone 4 Sarı Leke sounu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 20
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 gün 21 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • baris5834 (2 mesaj) yahoo58 (2 mesaj) taciturnn (1 mesaj) shad0w (1 mesaj) kain061 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (6 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    316 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar cihazın sol üstünde ve sağ orta kenarda sarı lekeler çıktı komple ekranımı değiştirmeliyim değiştirceksem kaç para tutar acaba yurtdışından vs. alma şansımız varmı?

|
    |
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj
    Aynı sorun bendede var 1 2 aydır. Takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj
    Aynen bende de var sol Ust Koşede İOS 5 ile alakalı olabılırmı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj
    ios 5 ile alakası olduğunu sanmıyorum çünkü bende yok
    |
    |
  • Yüzbaşı
    316 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ısı ile alakalı sanırım soğuk ortama koyduğumda gidiyo 15dk e geri geliyo anlamadım bi türlü.
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj
    o zaman piksellerle alakalıdır
    |
    |
  • Yüzbaşı
    843 Mesaj
    Sol üstte bende de var. Özellikle beyaz arka zeminde çok belli oluyor. Göz problemim falan mı var diye korkmuştum ben de. Ölü piksel falan olabilir mi acaba ?
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Evet bende de aynı sorun var tam tarif ettiğin gibi Ben turkcell bayiinden almıştım garantisi devam ediyor işim dolayısıyla telefonsuz idare edemiyorum servis suresi boyunca yedek cihaz verirler mi acaba ?

|
    |
  • Binbaşı
    1096 Mesaj
    Aynı sorun bende de meydsna geldi cihaz iphone 4. Garantisi yok. Bunun maliyeti nedir bilen var mı?
    |
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aloneman5

ısı ile alakalı sanırım soğuk ortama koyduğumda gidiyo 15dk e geri geliyo anlamadım bi türlü.

Cihazını yurt içi garanti kapsamındaysa direkt olarak vakit kaybetmeden garantiye verin büyük oranda değiştiriyorlar fabrika hatasıdır.

|
    |
  • Er
    8 Mesaj
    aynı sorun bende de var. aldığım turkcell bayii servise (telpa) gönderelim dedi. p.tesi teslim edecem. daha önce bu sorunla karşılaşan arkadaşlar servis süreci hakkında bilgi verebilirler mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeat40 -- 16 Haziran 2012; 17:23:04 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj
    Arkadaşlar ilk üretim iPhone larda bu sorunlar oluyor sanırım sizin aldıklarınız ilk hafta üretimlerinden, yurtdışından aldıysanız Apple Store götürün değiştirirler.

Apple Storeda alırken her zaman diyoruz.Kutuyu açtırıp aktivasyonu orada gerçekleştirin eğer sarı ekran çıkarsa kutudan 3 e kadar iPhone kutusu açtırma hakkınız var
  • Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AktifProje

Arkadaşlar ilk üretim iPhone larda bu sorunlar oluyor sanırım sizin aldıklarınız ilk hafta üretimlerinden, yurtdışından aldıysanız Apple Store götürün değiştirirler.

Apple Storeda alırken her zaman diyoruz.Kutuyu açtırıp aktivasyonu orada gerçekleştirin eğer sarı ekran çıkarsa kutudan 3 e kadar iPhone kutusu açtırma hakkınız var

Arkadas doğru söylüyor. Ben de Şubat'ta Amerika'dan aynı sorundan dolayı degisim aldım. Turkiyeyi bilmiyorum AMA app storelarda degisim oluyor

|
    |
  • Çavuş
    84 Mesaj
    arkadaşlar sarı leke sorunu ısıyla alakalıdır, cihaz ısındığında ekranda sarı leke oluşabilir ama çoğu cihazda soğudukdan sonra veya birkaç gün sonra bu leke kaybolur. bazı cihazlarda ise kalıcı hasar oluşur. garantili cihazlarda servis ücretsiz ekran değişimi ve dokunmatik değişimi yapıyo bildiğim kadarıyla.
    |
    |
  • Binbaşı
    1647 Mesaj
    garantıye gonderın sorunu gıderıyorlar
    |
    |
  • Teğmen
    138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DGT

Aynı sorun bendede var 1 2 aydır. Takip.

Takippp

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    aynı sorun bendede var. tamirci ekranı değiştiriceksin diyor fiyat : 250 TL
    |
    |
  • Yüzbaşı
    434 Mesaj
    Aynı sorun bende de başladı Turkcell den almıştım göndersem ekranı değiştirirler mı acaba ?

|
    |
  • Çavuş
    66 Mesaj
    yaklaşık 2 yıl önce turkcelden aldığım cihazımı dün servise verdim. Sarı lekeler oluşmuştu. garanti süresi dolmak üzereydi 10 gün kalmış.

Gelişmeleri buradan aktarırım. Umarım değişim yaparlar. Bu şekilde deneyimi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
    |
    |
  • Teğmen
    223 Mesaj
    eski kullandığım iphone 4te benim de başıma gelmişti. ekrenı deiştirmiştim. 150 tl ye deiştirmiştim mahalle arasında bir telefoncuya
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
konkasör
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.