Şimdi Ara

iphone 4 renk sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar resimden de anlaşılacağı gibi normalde arka plan beyaz olmasına rağmen benim telefonumda bariz sarılaşma var. bunu nasıl çözebilirim? telefonu yurt dışından aldım garantisi yok yani.

• off durum fena, sarı değil yeşile dönmeye doğru gidiyor ekran..

ya arkadaş şu resmi aldıktan sonra hiç bakmadan mı koydun??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

off durum fena, sarı değil yeşile dönmeye doğru gidiyor ekran..

ya arkadaş şu resmi aldıktan sonra hiç bakmadan mı koydun??

birincisi koyduğun resim açılmıyor.

ikincisi orda bildirimler falan yazan yerde sarılaşma var belli yani kardeşimde de iphone 4 var böyle değil.
  • arkadas resim koymamıs sizin resiminizi söylemiş, sarı ekranı bu sekılde görmemiz mümkün değildir.
    ya Color Profile kullanın yada servise veriniz.
  • senin resminden bahsediyorum, o resimden sarılaşma varmı yok mu anlaşılmaz.. iki telefonu yanyana koyup bi başka makineyle resim çekip koyman lazım..

sorun nasıl çözülür bi fikrim yok ama, zamanla geçiyor diyorlar.. ne zaman aldın telefonu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 9 Nisan 2012; 20:39:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

senin resminden bahsediyorum, o resimden sarılaşma varmı yok mu anlaşılmaz.. iki telefonu yanyana koyup bi başka makineyle resim çekip koyman lazım..

sorun nasıl çözülür bi fikrim yok ama, zamanla geçiyor diyorlar.. ne zaman aldın telefonu?

http://i.imgur.com/P3pNr.jpg

telefonu geçen yaz almıştım..
  •  iphone 4 renk sorunu

evet çok az sarı gibi duruyor sol taraftaki ama önemli olan her yer aynı oranda mı sarı, yoksa parça parça sarılık mı var? eğer eşitse bence bi problem yok çünkü iphone4 ve 4s in ekranları farklı yerlerde üretilmiş bildiğim kadarıyla, renk tonuda bundan kaynaklanıyor..

belki benimkide sarıdır ama hiç başka bi telefonla yanyana koymadığım için bilmiyorum.. o yüzdende sorun etmiyorum

Not: bu arada iki cihazında ekran parlaklık seviyesi aynı düzeyde mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 9 Nisan 2012; 20:58:39 >

• parlaklık seviyeleri aynı değil. telefonda sadece ayarlara girdiğimde farkediyorum bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: corwyn

parlaklık seviyeleri aynı değil. telefonda sadece ayarlara girdiğimde farkediyorum bunu

ayarlardaki sayfa beyaz diye mi fark ediyosunuz acaba? başka beyaz sayfalarda aynı mı renk, mesela boş bi safari sayfası açtığınızda?

birde iki telefonun parlaklıklarını en üst seviyeye çıkarın tekrar bakın, parlaklık aynı seviyede değilse zaten düşük seviyede olan sarı ekran sorunu yoksa bile sarı gibi kalır diğerinin yanında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.