Şimdi Ara

Iphone 4 kapandı açılmıyor ACİL YARDIM!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
21.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bugün aynı şey benim de başıma geldi. Hem de arkadaşımla buluşmaya giderken. Tramvaydan indim bi baktım kapalı. Arkadaşla da buluşmam gerekiyo, numarasını ezbere bilmiyordum. Mecbur bi telefoncuya girdim ve yazılım atcaz filan dedi arkaya geçti meğerse home+ power tuşuna 15sn basılı tutmuş ha? Olan bizim 20 liraya oldu. Evde başıma gelse bu olay internetten bakardım şimdi olduğu gibi. Lanet kader

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • servise verin
  • verdiğiniz basit ama yararlı bilgiler için çok teşekkür ederim telefon gitti diye kafayı yiyecektim sayenizde kurtardım tekrar sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_exorcist

Bugün aynı şey benim de başıma geldi. Hem de arkadaşımla buluşmaya giderken. Tramvaydan indim bi baktım kapalı. Arkadaşla da buluşmam gerekiyo, numarasını ezbere bilmiyordum. Mecbur bi telefoncuya girdim ve yazılım atcaz filan dedi arkaya geçti meğerse home+ power tuşuna 15sn basılı tutmuş ha? Olan bizim 20 liraya oldu. Evde başıma gelse bu olay internetten bakardım şimdi olduğu gibi. Lanet kader

Teşekkürler iphone 5s durduk yere kapanmış denedim denedim açamadım 5-10 sn bastım home+ powera fazlada zorlamak istemedim sonra dediğiniz gibi açılana kadar bastım 15 sn basmak gerekiyormuş

Home+power tuşuna 15 sn basılı tutunca açıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HOM VE POWER TUŞLARINA AYNI ANDA BASILI TUTUP 15 20 SN BEKLEDİKTEN SONRA AÇILMIYORSA AMA BUNU 2 3 KERE DENEDİKTEN SONRA HALEN AÇILMIYORSA PİLİ ÇIKARIP TAKMAYI DENEMEK GEREKİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 9 Ağustos 2017; 12:11:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

HOM VE POWER TUŞLARINA AYNI ANDA BASILI TUTUP 15 20 SN BEKLEDİKTEN SONRA AÇILMIYORSA AMA BUNU 2 3 KERE DENEDİKTEN SONRA HALEN AÇILMIYORSA PİLİ ÇIKARIP TAKMAYI DENEMEK GEREKİR

test edin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.