Şimdi Ara

Iphone 4 için kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet soru bu. 1,5 senedir Iphone 3gs ile kullanıdğım mevcut sennhesier mm50 ömrünü doldurmak üzere.
    yeni bir kulakiçi kulaklık arayışındayım.
    Iphone 4 ile uyumlu önereceğiniz markalar modeller nelerdir? yine "kulakiçi" olmalı.
    herhalde daha başka modeller çıkmıştır diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wm1tr -- 11 Mayıs 2011; 10:51:57 >

• yeni model yok mu yahu?!
  • Sennhesier kullanmışsan daha ne istiyon onunla devam et çok güzel kulaklık...
  • kulak içi derken tahminim konuşma yapmak için kullanılan kulaklığı kastediyorsundur. Ben plantronics m100 aldım yakın bir zamanda. Apple'ın sitesinde de satılıyordu ben aldığımda... Hala da satılıyor olabilir. Buna özellikle dikkat ettim çünkü iphone ile tam uyumlu olsun istemiştim. Apple store'da satılıyorsa sorun yoktur diye düşündüm. Sonuçta pişman da olmadım. Çok memnununm. İyi şarj, çabuk bağlantı, net bir ses...

Telefonun ekranında kulaklığın şarjını gösteren bir simge bile çıkıyor. Ancak müzik dinlenmiyor bilgin olsun...
  • Amacim hem muzik dinlemek hem de rahatca konusabilmek. O bakimdan o kulaklik bana yaramaz...Yeni bir model arayisi icindeyim. Bulamazsam yoluma yeni bir MM50 ile devam edecem :)
  • plantronics 903+ tavsiye ederim ses kalitesi çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerl

plantronics 903+ tavsiye ederim ses kalitesi çok iyi.

Ben de bir kulaklık arıyorum açıkcası. Bu kulaklık ile iphone uyumu nasıl peki? Artılardan ziyade eksi bir yönünü gördünüz mü?
  • creative ep-630 serisi tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cincinnati Kid
    creative ep-630 serisi tavsiye ederim

Bende kullaniyorum 630 u. Cok rahat fakat microfonu yok. Ses kalitesi de ii müzik icin
  • Ben Razer Moray+ kullanıyorum cok memnunum. Fiyatı tuzlu biraz ama cx300, cx500, ep630 ve shure se115 kullanmış biri olarak Moray+ diyorum. Fiyatına gore sesi cok iyi. Daha cok bütçe varsa Sennheiser ie8 ya da westone 3 falan bakabilirsin :)

Not: mikrofonu da var. Guzel bir kılıfı da var. Psp ve DS uyumlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***CoNDoR*** -- 14 Mayıs 2011; 8:46:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka4411

quote:

Orijinalden alıntı: Cincinnati Kid
    creative ep-630 serisi tavsiye ederim

Bende kullaniyorum 630 u. Cok rahat fakat microfonu yok. Ses kalitesi de ii müzik icin

630i modeli var mikrofonlu iphone ile uyumlu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.