Şimdi Ara

iphone 4 hoparlör problemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
42.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de şimdi araştırıyodumki forumda gördüm içim rahatladı
  • Merhaba arkadaşlar , bende ıphone 4 kullanıcısıyım dün gece bi aksilik yasadım hoparlör kısmına el kremi döküldü hemen sildim ama sanırım içinede girmiş ses o kadar az geliyo ki ne yapacağımı şaşırdım bi fikri olan varmı :S ???
  • bende servise verecektim az daha :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453
    bende servise verecektim az daha :)

Yok artık =) ciddimisiniz?
  • tanrı seni kutsasın (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobita

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Herkes ayni konuyu aciyor

Çünkü forumda arama yapmak için önce DH'e dilekçe vermek ve evrak numarası almak gerekiyor.

Savciliktan temiz kagidini unutmussun ;-)
  • bu konuyu acan 32668654. kişi oldunuz tebrikler :))))
  • arkadaşlar ses demişken bende bu iphone 4 telefonumla video çekerken daha doğrusu çektikten sonra video sesleri çok az çıkıyor telefonmu böyle yoksa ayarı filan varmı..telefonun seside sonuna kadar açık netten video izlemede sesde sorun yokta bu video çekimindeki seslerin kısık kelmesi hayli canımı sıkmıyor değil..
  • bende cihazda sorun var zannetmiştim :) teşekkür ederim açıklama için.
  • Bozuk sanilmasi cok notmal cunku 3g de iki taraftan birden ses geliyo ben de oyle sanmistim :D
  • Bende öğrenmiş oldum
  • ulan amma hanzolar varmışta haberimiz yokmuş....
  • bu konu iphone bolumunun nazar boncugu olsunn
  • Oysa ki nokianın XXX modelinde stereo hoparlör mevcut.
    Ahhh Apple yine gerisinde kaldın nokianın

• quote:

Orijinalden alıntı: neo2004

bu konu iphone bolumunun nazar boncugu olsunn

Sende Retina ekranı nokia bölümüne tak...Nokia nın platformu yanıyor,siz daha uyuyun...
  • normal çin malı sistemindeki gibi hoperlör konsa o zaman şarjmı dayanır o kadar özelliği olan telefona. :D
  • valla ben de bilmiyordum, bozuk mu diye araştırırken canım forumunda önceden tartışılmış olduğunu gördüm...
    :)
  • oh ya.. bende ne şanssız adamım bitanesi patlak bunun dedim.. şimdi okuyunca rahatladım :)
  • ya arkadaşlar ben sizin kadar şanslı değilim.bir süredir hoperlörde sorun var benim telefonun sesi çıkmamaya başladı.çalarken hiç ses çıkmıyor titriyor ama ses çıkmıyor..sadece çalarken değil videolarda mesajlarda ve diğer durumlarda..arada bir gidip geliyor ses bazen bozuk bozuk çalıyor bazen hiç çalmıyor.ne yapsam aldığım turkcell bayyine mi götürsem sizce ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.