Şimdi Ara

iphone 4 home tuşu için teleservice 839 tl onarım cıkarmış yuh !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
6.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 27 temmuzda home tuşu tutukluk yapıyor diye teleservice bıraktıgım garantili iphone 4 için 839 tl bedel cıkmış bu ne şimdi anlamadım şaşırmışlar.

İşlem geçmişi

03.08.2012 00:00:00: Beklemeye alındı.

03.08.2012 00:00:00: Ücretli onarım bedeli (kdv dahil): 839.99 TL

01.08.2012 13:01:00: Atasehir bölgemizde kaydı alındı.

28.07.2012 08:23:00: Cihazınız transfer edilmiştir: ARVATO TELESERVICE LTD STI

27.07.2012 12:27:00: Altunizade bölgemizde kaydı alındı

• yeni bitane iphone 4 alsan daha karlı çıkarsın. bu ne ya ? yuhhh yani. home tusu bozulması garanti kapsamında değilmi hem ?
  • höh masallah. soygunculuk bu resmen!
  • daha geçen hafta Ankara Genpa'ya aynı sorun için bıraktım telefonu, garanti kapsamında ücretsiz olarak home tuşu değiştirilerek 2 gün içinde geri verildi.
    Bence hakkınızı arayın öyle saçma iş mi olur !
  • bunları tuketici mahkemesi veya sanayi bakanlıgına sikayet edebiliyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtn

bunları tuketici mahkemesi veya sanayi bakanlıgına sikayet edebiliyormuyuz ?

bulunduğun ilin tüketici hakem heyetine telefon aç onlar yönlendiriyorlar dostum
  • Harbiden millet cildirmis ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür "DOLANDIRICILARI", bulabildiğiniz tüm forumlarda ve ortamlarda ifşa etmekten çekinmeyin. Tüketici Hakları Hakem Heyetine de giderek gerekli şikayette bulunun. Umarım Apple kısa sürede ülkemizde resmi bir mağaza açar da bu tür çakallardan kurtuluruz.
  • Şikayetvar'a yazın hakkınızı arayın bune rezillik yahu yeter 839 tl'ye gider Bitane daha alırım ayıp ya..

• Dolandırıcı mahluklar. Yuh!!!
  • Max 50 tl her yer yapiyo

• oha diyorum yani acaba home tuşundan başka bir arıza dahamı çıkarttılar bu adamlar
  • Önceden fiyat alsaydınız keşke,
    Üçkağıtçıymış bunlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bnce atlanilan bi nokta var cunku genpa , teleservice ekrani bile o fiyata degistirmiyor alti ustu hone tusu ya baska sorun var cihazda ya kullanici hatasi var o fiyati vermeniz neticeside size yeni cihaz verecekler yada cihazinizin garantisi yok

• cihazın onarımı öncesinde size bilgi verilmedi mi. bu tip pahalı onarım işlerinde müşteri onayı alındıktan sonra tamir işlemi başlatılıyor bildiğim kadarıyla.
  • Home tuşu için böyle bir fiyat çıkması imkansız,olanaksız bence ya başka bir arıza tespit ettiler yada cihazları karıştırdılar.

Neden böyle bir fiyat çıktığını sormadınızmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimhd -- 3 Ağustos 2012; 21:10:20 >
  • 24 ayar altın home tuşu taksalar bile bu kadar fiyat çıkmaz heralde
  • Telefonu geri alın benim yerimede küfür edin , 2. elde 900 e satin biraz para ekleyip 4s alin
  • oha yok ta neler git birazdaha para yok yenisini al
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.