Şimdi Ara

IPHONE 4 GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
32.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok ilginç, tartışılan mesele çok komik ve basit geldi arkadaşlar. iPhone'dan bahsediyoruz.. En baştaki bir arkadaşın da dediği gibi sırf bunun için alınacaksa hiç alınmasın bu teknoluji harikası cihaz..
    Görüntülü konışma mevzuuysa Face Time ile yapılabiliyor yalnız şimdilik wi-fi üzerinden bilgilerinize..
  • valla herkez bir şeyi gözden kaçırmış arkadaşa 4-5 defa soruyorlar nerde satılıyor diye bu fiyata kendisi adres vermiyor cevap: TİM koptum yaaaaa sabah sabah iyi güldüm arkadaş çoktan aldı sanırım cihazı

• Ben de görüşmenin sadece wifi üzerinden olduğunu biliyordum ama yukarıda bi arkadaşımız 3g programı indirdiğini ve heryerden görüşme yapabildiğini yazmış.bi de jp diye bişey dolanıyor forumda,onu da anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar
    Çok ilginç, tartışılan mesele çok komik ve basit geldi arkadaşlar. iPhone'dan bahsediyoruz.. En baştaki bir arkadaşın da dediği gibi sırf bunun için alınacaksa hiç alınmasın bu teknoluji harikası cihaz..
    Görüntülü konışma mevzuuysa Face Time ile yapılabiliyor yalnız şimdilik wi-fi üzerinden bilgilerinize..

Iyi de ne alaka ki 3g den olmuyor da 2 iphone arası wifi üzerinden oluyor. Hatta 2 cihaz arası 3g den bile olmaması durumu varsa o da saçma.
    Bence gerçek özgür 3g görüşme yeni i4 te olacak bekliyorm ben onu
  • yahoo ile pc - ipod la görüşme yaptım demin.
    ama 2 hesabında yahoo olmaı lazım sanırım. msn e de gelir yakında umarım.
  • Yav arkadaşlar. Iphone4 ile ilgili yazıları okudum, bir arkadaş teknolojide 4-5 yıl öncesinde olduğunu söyledi tel için, eee üretilen ABD de halen teknolojinin gerisindemide oradada 3G üzerinden görüşme yapılmıyor. Acaba yapılıyorda bizmi bilmiyoruz!!!!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.