Şimdi Ara

iPhone 4 ekran bozuldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
42.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba bnm ayfom 4 um var bır saat önce tlf dondu daha sonra ekran karardı home ve power tuşum çalışmıyor iterus baglanamıyorum tlf sarj oldugu zaman titriyor fakat aradıgım zmn tlfnmdan ne bi görüntü nede bir bildirim geliyor ne yapmayalım lütfen yardımcı olur musunuz
  • hom veya pover tuşlarından çalışmayan bazı arkadaşlarım ise bataryayı çıkarıp takabilir yada pilin tamamen bitmesini bekleyip şarj edebilirler pilin bittiğinden emin olmanız gerekir
  • bende 4s var telefonla video izlerken ekran karardı ne yapmam lazım bide telefonu usb kablasunu baglayıp home tuşuyla power tuşuna da basılı tutdugum halde yinede birşey olmuyor kapanıyor acılıyor yine aynı acil cevap verirseniz sevinirim @Sam0
  • quote:

Orijinalden alıntı: parodist

quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

En başta sakin ol.
    -Telefonu iTunes a bağlamayı denedin mi?
    -Denediysen Home ve Power tuşuna ekrana birşey gelesiye kadar basılı tut.

Sonra buraya yaz

Konu hortlattım ama servise gitmekten bu konu sayesinde son anda kurtuldum. Ipad in garantisi 1 ay önce dolmuştu ve dün akşam durup dururken ekran dondu, ardından karardı. Şarja taktım şarj başlangıç sesi geldi, ardından pc ye bağladım, itunes üzerinden bağlantı kuruldu yani ipad çalışıyor ancak görüntü vermiyordu, bugün pazar olduğu için yarın servise götürmeye karar vermiştim bir yandan benzer sorun yaşayan varmıdır diye donanimhaber.com a bakayım dedim ve bu konudaki çözüm önerisini gördüm. Home ve Power tuşlarının ikisine birden aynı anda 5-6 saniye basılı tutunca ekranda elma beliriverdi :) cidden çocuk gibi sevindim.

Bir kez daha teşekkürler, anahtar kelimelerle aratanlar için: ipad ekran kararma sorunu çözüm, ekran görüntüsünün gitmesi ve çözümü, ipad'de siyah ekran ve çözüm : Home ve power tuşlarına aynı anda basılı tutarak ipad'i resetlemek.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.