Şimdi Ara

iPhone 4 ekran bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
42.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon ne yere düştü nede başka bi darbe aldı. Biriyle konuştum kapattım sonra tuş kilidini devreye soktum ekran karardı fakat 1 dk bile geçmeden telefonu aldım elime ekran gelmedi. 1 saattir ugraşıyorum ekran hala karanlık. Hiçbi tepki vermiyo hiçbişey görünmüyo. 2 aylık telefon yurtdışından geldi garantiside yok. Ankaradayım şuan eğer bildiğiniz iphone teknik servisi olsun yada bu tür sorunlara bakan biyer varsa lütfen yazın hattım küçük olduğu için diğer telefonlarda sıkıntı çıkartıyo. LÜTFEN ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM !
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ankaradaki Necatibey cadesindeki Balıkçıoğlu Pasajında Apple servisi var ama özel servis....Sanırım orası bu işi çözer
  • En başta sakin ol.
    -Telefonu iTunes a bağlamayı denedin mi?
    -Denediysen Home ve Power tuşuna ekrana birşey gelesiye kadar basılı tut.

Sonra buraya yaz
  • Evet bilgisayara bağladım fakat hiçbişey olmadı. Telefonu görmedi yani telefon kapalı gibi şuan hiç açılmıyo. Home ve Power tuşuna basmam için bilgisayara bağladıktan sonra itunes'un telefonu görmesi mi lazım ?
  • Hocam allah razı olsun valla Itunes'a bağlayıp home ve power tuşuna basılı tuttum geldi telefon valla nası tırsmıştım 200 lira kitlerlerdi garantiside yok panik yaptım birden. Peki bu sorunun sebebi nedir niye böyle oldu durduk yere ?
  • Çözüldügune sevindim.

Neden öyle oldu ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheRnogod
    Hocam allah razı olsun valla Itunes'a bağlayıp home ve power tuşuna basılı tuttum geldi telefon valla nası tırsmıştım 200 lira kitlerlerdi garantiside yok panik yaptım birden. Peki bu sorunun sebebi nedir niye böyle oldu durduk yere ?

Bazen bu tip seyler olabiliyor...o yaptığın reset atmak...böyle bir durumda power ve home tuşuna basili tutarak reset atabilirsiniz..
  • Valla bende anlamadım oluverdi birden. Yalnız elma yı görünce telefonu ilk aldığım günki kadar sevindim. :D
  • tamamen sarjının bitmediğine eminmisin tamamen ama
  • Eminim hocam %90 küsürdü hatta telefon açıldığında %85 falandı.
  • Forumdan bir arkadasın başınada geldi bu olay.
  • Sebebi neymiş peki öğrenebildiniz mi ?
  • Konuyu bulmaya çalışayım,onda da görüşme sonrası bu sorun olmuş,sonra bir sekilde açmıstı.
  • bendede iphone 4 var aynı sorunu bende yaşadım.. home power tuşu imdata yetişti.
  • geçmiş olsun kardeş sevindim sorunu çözdüğünüze acil yazısını görünce daldım konuya
  • Sorunun sebebi belli değil yani ilginç.. Neyse çözdük allaha şükür herkese çok teşekkür ediyorum. =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheRnogod

Hocam allah razı olsun valla Itunes'a bağlayıp home ve power tuşuna basılı tuttum geldi telefon valla nası tırsmıştım 200 lira kitlerlerdi garantiside yok panik yaptım birden. Peki bu sorunun sebebi nedir niye böyle oldu durduk yere ?

Rica ederim ne demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 2 Şubat 2015; 11:19:59 >
  • Bulamadım konuyu,kullancı adı falan çıkmış aklımdan.Neyse çözüldü nasılsa,tekrarlanmaması dileği ile
  • Tekrarlanırsa artık soluğu yine burda alıcam. =)
  • bende de oldu ben sim i çıkarıp taktım sonra homr+power ile döndü ilk denememde dönmemişti.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.