Şimdi Ara

iphone 4 Ay Sonunda Tim'lerde Satışa Sunulacak (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
0
Favori
11.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bende bu gun apex e sordum. (bilmeyenler icin apppe store un turkiyedeki versiyonu.) iPhone 4 ne zaman gelir dedim ekim ortasi dedi. Ama bence eylul sonu cikar.
  • baba naptın sen :)
  • puahahaha yıl sonu deseydi ben beyazi sormuyom derdin
  • kanada'dan 32liği 1150 ye almak varken, hiç uğraşamam timlerle.

Benim düşüncem, bir telefona o kadar para verilmez.Ne olursa olsun, altından olmadığı sürece bence bir telefon 1800 2000 etmez.Resmen kazıklanıyoruz türkiye'de..
  • Ya adam zaten öyle çok takmadı girdim. iPhone 4 Ne zaman gelir dedim? Adam kafasını bile kaldırmadan ekim dedi. Başımı sonumu yaa dedim adam ekim işte ortası falan dedi. Bende çıktım.
    Ya bence eylül sonu gelcek ama en geç.
    Çünkü keynote da eylülün sonunda son kalan 88 ülkeye satışa sunacağız dendi.
  • İnşallah.

@The_T®uth♀♂, ben de senin gibi biriktirdim parayı, mayısta alacaktım, 4 geliyor bekle dendi. Bekliyoruz işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

İnşallah.

@The_T®uth♀♂, ben de senin gibi biriktirdim parayı, mayısta alacaktım, 4 geliyor bekle dendi. Bekliyoruz işte.

Tıpatıp aynı durumdayız.
    Biriktirdim 3GS alacakken 4 meydana çıktı. Bekliyoruz kaç aydır.
    Yani zor tutuyorum kendimi yurt dışından getirtmemek için.
    Tek nedenide garanti.
    Yoksa istemezmiyim hem daha ucuza gelir.
    Ama Hem satarken daha kolay olur Garantili.
    Ben çünkü gine seneye bu zamanlarda satacağım 4 ü 1000 lira civarında. Eğer 5. nesilde çok cezbedici özellikler olursa.
    Ama mesela sadece kamerayı 8 yapıp. 64Gb model çıkarıp 5. jenerasyon diye çıkarırsa satmam. Kullanırım 4' ümü :)

Bu arada bence 5. jenerasyonda dizaynın Kökten değişmesi tekrardan küçük bir ihtimal. Bence sadece anten konusunda bişeyler yaparlar.

• aynı durumdayım :) suan 3gs 16 gb lık alacak param var ancak 4 cıksın dıyorum yınede belkı fıyat uygun olur ki hiç sanmıyom ama

yada 3gs lerde fıyat dususu
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_T®uth♀♂

quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

İnşallah.

Tıpatıp aynı durumdayız.
    Biriktirdim 3GS alacakken 4 meydana çıktı. Bekliyoruz kaç aydır.
    Yani zor tutuyorum kendimi yurt dışından getirtmemek için.
    Tek nedenide garanti.
    Yoksa istemezmiyim hem daha ucuza gelir.
    Ama Hem satarken daha kolay olur Garantili.
    Ben çünkü gine seneye bu zamanlarda satacağım 4 ü 1000 lira civarında. Eğer 5. nesilde çok cezbedici özellikler olursa.
    Ama mesela sadece kamerayı 8 yapıp. 64Gb model çıkarıp 5. jenerasyon diye çıkarırsa satmam. Kullanırım 4' ümü :)

Bu arada bence 5. jenerasyonda dizaynın Kökten değişmesi tekrardan küçük bir ihtimal. Bence sadece anten konusunda bişeyler yaparlar.

Ben zaten sadece ekrandan dolayı alıyorum 4'ü. Belki yanında da bataryası eklenebilir. Ama sadece bunlar. Diğer özellikler hiç umrumda değil, ön kamerası olsun, yeni eklenen sensörü olsun, hafızası, kamerası, hd video çekimi olsun. İşime yaramayan şeyler.

• en azından eylülün ilk haftası çıksın belki dayanabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ecdad

en azından eylülün ilk haftası çıksın belki dayanabilirim

aynen..
    O civarlarda çıksa çok iyi olur. Okullar açılmadan biraz keyfini sürerim aletin
  • Hakikaten okullar açılmadan alsak hem bayram hediyesi olur hemde moral bize. Herkes geleceği traih açısından farklı birşey bsöylüyor biri ağustos sonu eylül ortası ekim ortası beklemekten bıktık 2 ay gecikmeli geliyor işe bak birde biz kendimizi avutuyoruz ha geldi ha gelicek bayrama kadar çıkmazsa gidip 3gs alırım biter gider hiçte üzülmem.
  • bi de manyak bi fiyatla çıkarmış, bi de enayi yerine konulmak var
    bugün turkcelle bayiiye sordum bağdat caddesinde benim telefona kılıf bakarken
    abi beyaz dışında alma hep anten olayı dış basında okumuyor musun diye bi de azar işittim
  • beyaz iphone 4 için yıl sonunu bekleyen muradına erecek
  • iPhone 4 16 GB 1600 TL Üzeri Olursa iPhone 3Gs 8 GB(1000-1150 TL Arası Olursa) Alacağım.Nede Olsa 500 Müzik 200 Fotoğraf 2 Film ve Uygulama Yükleyeceğim.(Tahminen) 8 GB Hayli Hayli Yeter.Çünkü Nokia N8 İçinde 1000 TL Bütçe Ayırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldpassword -- 11 Ağustos 2010; 13:06:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_T®uth♀♂

Arkadaslar bende bu gun apex e sordum. (bilmeyenler icin apppe store un turkiyedeki versiyonu.) iPhone 4 ne zaman gelir dedim ekim ortasi dedi. Ama bence eylul sonu cikar.

APR'larla ilgisi yok bunun. Orda çalışanların bileceği bişey değil lakin ürünleri Bilkom getirmiyor. Apex, Troy, Artı bunlara sorsanız da en fazla kırmamak adına dedikodu tarzı sallama bi cevap verebilirler. Önemli olan Turkcell ve Vodafone'dur. Onların da sitesinde daha çn talep forum yok -Ağustos'un son haftalarında yayınlarlar- Eylül sonu getirirler ki bence bayrama doğru az bi stoklada olsa çıkar ki bi bayram hediyesi olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulmate -- 11 Ağustos 2010; 13:19:55 >

• merak etme sonradan sana o kapasite az gelecek misal sadece igo yüklesen yaklaşık 1.7 GB tutuyo böyle büyük programlar var sen düşün gerisini
  • Dostlar az once dubaiden arkadasim aradi 32 gb duty freede 1100 $ dedi..alayim mi dedi? Dedim bosver Turkiyeden aliriz ama gelecegi yok sanirim..Eylulde gelmezse alicam yurtdisindan...
  • Arkadaşlar Biraz Önce Baktım iPhone 3Gs 8GB'in Türkiye Satış Fiyatı 1320-1450 TL Arasi.

iPhone 3Gs 8 GB'in Fiyatı Böyleyse iPhone 4 16 GB'İN Fiyati 1750 TL ve Üstü Olacak Demek Olur.
  • Fransa'daki stok durumu hakkında güncel bilgisi olan var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.