Şimdi Ara

iphone 4 Ay Sonunda Tim'lerde Satışa Sunulacak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
0
Favori
11.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence Turkcell bir sürpriz yapıp diğerlerinden önce getirecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanaka9

Bence Turkcell bir sürpriz yapıp diğerlerinden önce getirecektir.

Geçen yıl aynı anda çıkarmıştı Vodafone ve Turkcell, bu yıl da aynısı olur bence. İngiltere'de felan bazı hatlar önce getiriyor ama onlar kimbilir ne kadar para döküyorlardır o telefonlara.
  • Eylül sonunda halen çıkmamış olursa kontratlıyı beklemekten vazgeçip yurtdışından alacağım. yeter artık şiştik beklemekten, 3. dünya ülkesiyiz lanet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyMPaTHyc

Ahh bide white gelse

Offf Offff içimi okuyorsun beee neyse az kaldı inşallah...
  • ağustosun sonunda çıkacak mı? eğer eylül sonuna falan sarkarsa galaxy s veya wave alıcam daha fazla bekleyemem.
  • ben halen yok şöyle bekliyorum böyle bekliyorum diyen arkadaşları anlamıyorum. hele sırf bu yüzden para biriktirmiş elinde nakit bekleyen bir arkadaş var. uyandırayım:

iphone4 sorunlu arkadaşlar!!

neden bu kadar acelecisiniz? hakkında davalar açılmış, bizzat şirket müdürünün suçlandığı, onun suçu en başta kabul etmeyip sonra başkan yardımcısını suçlayacak kadar ileri gittiği, daha sonra hatayı kabul edip yöntemler saydığı gibi vs vs bir sürü problemi olan bir telefonu bu kadar şevkle bekleyen insanları görmek şaşırtıcı...

tavsiyem kesinlikle türkiye pazarına girdikten 1 ay sonrasına kadar almayın. sonra forumda bol bol başlık açarsınız artık şu problemi var bu problemi var diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: herospower

ben halen yok şöyle bekliyorum böyle bekliyorum diyen arkadaşları anlamıyorum. hele sırf bu yüzden para biriktirmiş elinde nakit bekleyen bir arkadaş var. uyandırayım:

iphone4 sorunlu arkadaşlar!!

neden bu kadar acelecisiniz? hakkında davalar açılmış, bizzat şirket müdürünün suçlandığı, onun suçu en başta kabul etmeyip sonra başkan yardımcısını suçlayacak kadar ileri gittiği, daha sonra hatayı kabul edip yöntemler saydığı gibi vs vs bir sürü problemi olan bir telefonu bu kadar şevkle bekleyen insanları görmek şaşırtıcı...

tavsiyem kesinlikle türkiye pazarına girdikten 1 ay sonrasına kadar almayın. sonra forumda bol bol başlık açarsınız artık şu problemi var bu problemi var diye...

tek sorun anten sorunu değil mi ?
    O da kılıf takınca geçiyor.
    Ben zaten kılıfla kullanacağım.

• benim merak ettiğim konu neden hala Avrupa'da ve diğer satıldığı ülkelerde stok sorunu yaşanıyor ? bu da bir pazarlama stratejisi mi, yoksa üretimde iyileştirmeler yapıldığı için mi?
  • büyük ihtimalle. şu an hepiniz büyük ihtimalle "ayıplı mal" olacak bir telefonu bekliyorsunuz. hemde o telefona 1.500 liradan fazla para vermeyi göze alarak.
  • bence bu telefon hala çıkmadı biz hayal görüyoruz

of of gel artık ya

ama avrupada stok sorunu varken buruya denildiği tarihte gelirmi ...

hiç inandırıcı gelmiyor
  • oruç tutar gibi bekliycem 32 gb beyazı zaman çabuk gecıyor sonra sıyah alıp pişman olmak ıstemıyorum
  • postun başında söliim burdaki durumu bilemem belki de sorun olmaz ama amerikada çekmeme durumu doruk noktasındaymış
    bizim 3 arkadaş 3gs almışlardı hatta bu yüzden (at&t - atlanta)
    telefonla görüşürken sinyal azaldığında mesela arabadayken hat kopuyormuş dewam etmek için sağ eline falan alıomuşun
    skandal yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch
    Basligi iphone, 4 ay sonunda... diye okudum, odum patladi.

;) aman Allah korusun
  • 3g iphoneu siyah kullandım. Beyaz istiyorum... O yüzden ne zaman çıkacağını da pek umursamamaya başladım... Nede olsa beyaz için yıl sonu denmişti en son... :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: tritone

postun başında söliim burdaki durumu bilemem belki de sorun olmaz ama amerikada çekmeme durumu doruk noktasındaymış
    bizim 3 arkadaş 3gs almışlardı hatta bu yüzden (at&t - atlanta)
    telefonla görüşürken sinyal azaldığında mesela arabadayken hat kopuyormuş dewam etmek için sağ eline falan alıomuşun
    skandal yani

Şehir merkezlerinde sorun olacağını sanmıyorum ama şehir dışında yollarda ve kırsal kesimlerde "Turkcell'in çekim gücü"nü çok arayacaklar.
  • Benim de turkcell de bir arkadaşım var eylül başı veya sonu diye bilgi almış ağustos ayında kesin olarak gelmicekmiş ama yani bu ay sonu yanlış bir tabir bence diğer ay basşları veya ortaları daha gerçekçi olur. Fiyat açısından kimsenin bir bilgisi yok ama tahmini 1800 TL olarak düşünüyorum ben de..
  • Bende bugün metrocity avm turkcell ve vodafone a sordum ip4 ne zaman gelir diye,turkcell eylül ortası vodafone ise eylül sonu dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

Bende bugün metrocity avm turkcell ve vodafone a sordum ip4 ne zaman gelir diye,turkcell eylül ortası vodafone ise eylül sonu dedi
    ,

En azından Eylül ayına ortak karar kılabilmişler... Hadi bakalım bide beyazı yıl sonu değilde eylülde gelse ne iyi olur.
  • bana öyle geliyoki çoğu sallamış kesin bi bilgi yok
  • 1- Suan Danimarkadayim Online olarak internetten apple storeden telefonu iphone 4 16 GB, 1240 TL ye denk geliyor. Simfree ve unlock. Telefonu turkcell den almak ile burdan almak arasinda ne gibi fark olur.

2- apple store (denmark) dan iphone 4 siparis vermek istiyorum. Merak ettigim soru Akbank Axess kredi kartini kullanacagim. Karti sitede kullandigimda iphone tutari disinda kesinti yapilacakmi. Islem ucreti aliniyormu‚ alirsa % kac aliyor daha once online apple storeden alan varmi. Odeme kredi kartiyla olacak ve kart babamin uzerine‚ burda telefonu alacak kisi benim bir sikinti olurmu. Billing ve Shipping bilgilerini farklimi doldurmak gerekiyor. Bilen birileri yardimci olursa cok sevinirim tesekkurler.

3- Turkiyede fiyat ve kesin cikis tarihi ne zaman kesinlesir henuz net bilgi yok sanirim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.