Şimdi Ara

iphone 4 Ay Sonunda Tim'lerde Satışa Sunulacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
0
Favori
11.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SyMPaTHyc
    Ahh bide white gelse

Aynen ya, su ana kadarki butun telefonlarim siyah,biktim artik, beyaz istiyorum, yil sonunu bulur galiba timlere gelmesi
  • Bence resmi duyurudan önce, en fazla kaça satabilirizin analizini yapıyorlar. Forumlar bunun için en iyi yerler. 1800 için "OOOO, yaşasın hemen alırız" dersek fiyatı 1800 olur. Piyasa yoklaması özetle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimean

Bence resmi duyurudan önce, en fazla kaça satabilirizin analizini yapıyorlar. Forumlar bunun için en iyi yerler. 1800 için "OOOO, yaşasın hemen alırız" dersek fiyatı 1800 olur. Piyasa yoklaması özetle.

bencede katılıyorum 1800e iyi diyen var mı bilmiyorum fiyat gerçekten çok fazla avrupada en fazla 1.100e satılan cihaz bizde 1800 of be:S burda iyi fiyat deyipte satıcıları iştahlandırmayalım arkadaşlar
  • 1.600 iyidir iyi:D
  • bende tcell den yetkili bir arkadaşımla görüştüm.şu an cihazdaki malum sorunlardan dolayı cihazı kısa vadede getirmiyceklerini eylül sonu ekim başı gibi bir tarih diye düşünüldüğünü söyledi.bu tcell cilerin ya birbirinden haberi yok yada bitaraflarından uyduruyorlar.
  • Ah Turkcell ah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

off 1800 cok yaw 3gs alacagım kesınlestı

dostum 300-400 lira fark içinmi yapma 3 yada 4 taksıt fazla ode yenısını al
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur106

quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

off 1800 cok yaw 3gs alacagım kesınlestı

dostum 300-400 lira fark içinmi yapma 3 yada 4 taksıt fazla ode yenısını al

kareş 1300 ü zar zor bırıktırdım zaten ogrencı halımle gonul tabı ıster 4 almayı ama napıyım ... üstelık ıp4 un 1800 ıle satılması bence gercekten cok fazla
  • 3 gs geldiği zamanda aynı para değilmiydi bence değişen birşey yok bende şuanda 1000 tl biriktirdim yaz başından beri. Kontratlı almayı planlıyorum zaten geleceği tarihi eylülün 4 olarak vermişlerdi ha 4 gün fazla ha 4 gün eksik 2 ay bekledik almak için. Bence şuanda 3gs almak mantıksız gelsin ozaman alırsın istediğini zarar etmeye gerek yok.
  • Basligi iphone, 4 ay sonunda... diye okudum, odum patladi.
  • bunlar 1800 yaparsa ,doğubanktaki suratsız esnaf mecbur en fazla 1500 yapar kaçak garantisiz telefonlarını.
  • 16GB için 1800 fazla ama gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_T®uth♀♂
    16GB için 1800 fazla ama gerçekten

Bence 16 1600 32 1800 olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyMPaTHyc

quote:

Orijinalden alıntı: The_T®uth♀♂
    16GB için 1800 fazla ama gerçekten

Bence 16 1600 32 1800 olur

inşallah.

Ama bir an önce gelsin yaa off. Eylül hadi maksimum beklerim eeeeeen geç eylüle kadar beklerim ama allah korusun eylülden sonraya kalırsa çok kötü olur.
    Belki ilk gelince fazla olur fiyatı sonra düşer.

• Önceden belki alternatifsizdi, şimdi benzer özelliklere sahip pek çok telefon çıktı, keyifleri bilir. Apple, Turkcell vb satıcılar kar yapacak diye müşteri kaybetme riskini girmez bence, her ülkeye alımgücü , vergiler vb şartlarına göre fiyat verdiklerini düşünüyorum. 1800 TL Türkiye için çok. 1800 lira fiyat çekerlerse bazıları Android'e Bada'ya kayarlar.
  • turkcell getirtse bile ben turkcellden almayacam..çok kazık bi fiyat çıkartıyorlar. düşünsenize kontrat yapacaksınız 1 sene veya 2 sene turkcele mahkum kalacaksınız.üstelik faturaya gelen yok şu vergisi yok bu vergisi yok cihaz ücreti cart curt..hiç bununla uğraşamam.niye haybiyeden kazıklanayımki..başka markaların getirtmesini bekliycem.giderim peşin parayı veririm kafamda rahat olur cebimde.belki ben faturasız hat kullanıcam param oldumu lira yüklerim olmadımı yüklemem..ona görede cebim sağlam kalmış olur..
    akıl işi değil kontratlı almak.kazık işi bu...
  • Kütahya Tim'de bırak IP4'ü 3 GS bile yok :D

1800 Fazla gerçekten , benim bütçem 1300-1400 lira fln maximumu zorladım. Kontratlı Vodafone ya da Türkcell'den almayı düşünüyorum..
  • kontratlı almak güzel ancak nerden bulacagım sımdı 6 aylık faturalı hattı :(
  • Fiyati aciklasalar da 26sinda fransaya gidicem ona gore ordan veya burdan alicam. Iphone 2g'm hakkin rahmetine kavusmak uzere
  • Kontratli almaya neden bazı arkadaslar şiddetle karsı çıkıyorlar ? Su an kullandigim 3gs'i vodafonedan kontratla aldım ve son derece memnunum. Her yone 300 dk + her yone 250 SMS + 1 gb internet içn aylık 125 oduyorum taahhut surem de 18 ay. Başlangıçta 250 lira verdim. Toplamda 2500e geliyor. Konuşma mesaj ve interneti normal fiyatlardan almaya kalksanız çok daha zarar edebilirsiniz. Bu sekilde iphone'u 18 ay taksitle almış oldum. Bana mantıklı geliyor. Tabi herkesin kendi tercihi.

Not: daha önce turkcelldeydim ve çok dikkat etmeme rağmen faturalarım 60-70den aşağı gelmiyordu. Şimdi rahat rahat kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.