Şimdi Ara

iphone 4 Ay Sonunda Tim'lerde Satışa Sunulacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
0
Favori
11.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 ay kontratlı yaparlarsa anca o zaman kontratlı alırım kontrat bitene kadar uğraş dur yoksa.. ama harbi 1800 o ne öyle ya ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahago

6 ay kontratlı yaparlarsa anca o zaman kontratlı alırım kontrat bitene kadar uğraş dur yoksa.. ama harbi 1800 o ne öyle ya ..

arkadaşlar bence 1800uygun 3gs 1500 liraya satıldığı düşünülürse yeni seri için 1800 fazla değil.Yanlış anlaşılmasın 1800 bir telefon için çok para ama eskisinin fiyatı ortadayken uygun fiyat olur 1800
  • UP!
  • Avrupada stok sorunu olmasa gunubirlik gidip gelirim ama stokların hala normale girmemesi canımı sıkıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

6 ay kontratlı yaparlarsa anca o zaman kontratlı alırım kontrat bitene kadar uğraş dur yoksa.. ama harbi 1800 o ne öyle ya ..

arkadaşlar bence 1800uygun 3gs 1500 liraya satıldığı düşünülürse yeni seri için 1800 fazla değil.Yanlış anlaşılmasın 1800 bir telefon için çok para ama eskisinin fiyatı ortadayken uygun fiyat olur 1800

3GS in Piyasaya giriş fiyatı ney ise bu de öyle olacak apple bu stratejiyi uyguluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyMPaTHyc

Ahh bide white gelse

aynen :)
  • İkinci bir hattım var ama sürekli geç ödediğim faturalardan dolayı vermezler, zaten iphone 4 den çok ipad istiyorum şuan, iphone4 de çok iyi olur ama eğer turkcell ipad 3g li modeli getirirse onu almak isterim. İkisini bir arada getireceklermiş diye bir söylenti vardı, arkadaşına sorarmısın ipad ne alemdeymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_T®uth♀♂

ben nakit alıcam vallaha

Hocam zaten son konunda yanlış hatırlamıyorsam 600 paund paran olduğunu söylemiştin bu durumda nakit almak daha avantajlı,cüzi bir indirimde yaparlarŞimdiden hayırlı olsun
  • bu haber yalan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Apple ürünleri için yenisi gelmeden, şimdiki modelinin fiyatı baz alınmamalıdır. Zira yenisi gelmeden eskisini düşürmüyorlar.

Ayrıca 1800 çok, atıyorlar. 1800 den girmemeli piyasaya. Çok yanlış...

• quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

quote:

ben nakit alıcam vallaha

Hocam zaten son konunda yanlış hatırlamıyorsam 600 paund paran olduğunu söylemiştin bu durumda nakit almak daha avantajlı,cüzi bir indirimde yaparlarŞimdiden hayırlı olsun

Biriktirdim valla 2009 dan beri..
    Şu an 1400TL nakit var.
    5800' ı ve iPod touch' ı 250 den satsam zaten 1400+500= 1900 ediyor.
    32 Almak istiyorum valla allah nasip ederse

• Kafam karıştı şimdi! 600 paund'a aldirsammi yoksa beklesemmi?
    Eğer 2000TL civarı olursa çok pahalli 600 paund'a almak daha mantıklı sanki...
  • quote:

quote:

quote:

ben nakit alıcam vallaha

Şu an 1400TL nakit var.

Valla helal olsun iyi biriktirmişsin.Ben biriktiriyorum biriktiriyorum sonra hemen harcıyorumTekrar şimdiden hayırlı olsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben nakit alıcam vallaha

Şu an 1400TL nakit var.

Valla helal olsun iyi biriktirmişsin.Ben biriktiriyorum biriktiriyorum sonra hemen harcıyorumTekrar şimdiden hayırlı olsun

çok sağol
    Valla biriktirmeye başladığımda hayallerimde 3GS vardı ama nisan mayıs gibi 4 dedikoduları başlayınca biriktirme işini hızlandırıp hayallerime 4 ü koydum.

• Her kafadan bir ses çıkıyor bence.Turkcell veya Vodafone açıklama yapana kadar beklemek lazım ama tahminimce bu ay gelmeyecek iphone 4.
    Umarım arkadaşın dediği doğru çıkarda bekleriz.Şu an 1500 tl iphone 4 bulsam hemen alacam , maalesef satıcılar inanılmaz yüksek fiyat çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox
    bu haber yalan..

Banada oyle geliyor turkcell simdiye 35736447842 tane reklamini yapmisti dogru olsaydi
  • quote:

quote:

bu haber yalan..

Banada oyle geliyor turkcell simdiye 35736447842 tane reklamini yapmisti dogru olsaydi

valla yalan değildir inşallah ama geçen sene 3GS reklamlarını ne zaman yapmaya başladığını hatırlayan var mı ?
  • quote:

quote:

quote:

bu haber yalan..

valla yalan değildir inşallah ama geçen sene 3GS reklamlarını ne zaman yapmaya başladığını hatırlayan var mı ?

Rahat 2 ay onceden baslamislardi Turkcell 15 gun sonra Turkiyenin bekledigi tel cikicak bu kadar sessiz kalicak. Cok zor
  • ilk önce normalin üstünde yani 1800 tl ve üstü şeklinde piyasaya girer ama eski 3Gs ler bitince normal fiyatına yani şimdiki 3Gs lerin fiyatına iner fiyat aralığı da modele göre 1600 - 1900 arası olur biraz daha zorlarsak max 2000 tl olur bence 32 gb lık modeli
  • inşallah haber doğrudur ve yakın zamanda reklamları görmeye başlarız.
    Ama inşallah eylül sonuna kalmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.