Şimdi Ara

İphone 4 Anten (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bnde iphone alacaktim.ama sonradan galaxy s aldim.iphone daki gibi tuttum.2 bar dustu 3 g den dusmuyor.bu arada bu telefondada pil sorunu var1 gun yetiyor oda zorla.ekran vs kisarsak...
  • kesinlikle bazılarında sorun yok
    bende aldım iphone 4ü 46. hafta üretimi ve baariz bi şekilde anten sorunu vardı.size yemin edebilirimki ilk hafta full çektiğini göremedim.arkadaşımdada var 42. hafta üretimi ve bütün şartlar aynıyken onunki full çekiyor benimki 2 veya 3 çentik çekiyor.hatta bi ara telefon elimde bile değilken (yani anten sorunu olan yeri tutmazken) hiç çekmiyordu arkadaşınki o an yine full çekiyordu.sonuç olarak garantiye göderdim işalllah yenisini vericeklermiş
  • Bende yok diyenlere inanmıyorum Herkezde var yemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650
    Bende yok diyenlere inanmıyorum Herkezde var yemez.

Olur,yalan borcumuz var zaten.Neyse siz avutun kendinizi...
    Kaldı ki inandırmak zorunda değilim.
  • Benim fikrim anten çekim problemi tamamen kişiden kişiye değişen bir durum.IP4 fabrikasyon bir cihaz partilerde fark olacağına ihtimal vermiyorum. herkesin iletkenlik katsayısı farklı, kimi toynak gibi nasırlı eli var, kiminin eli terler. ter dediğin tuzlu su daha da artırır iletkenliği. gsm ve wifi anteni kısa devre ettiği zaman barlar düşmeye başlıyor..
  • iki cihazı yan yana aynı operatör ile test etmedikten sonra sorun var veya yok demek ne kadar doğru artık siz takdir edin.

Ayrıca hala üretim haftası ile ilişkilendirenler çok hoş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 19 Aralık 2010; 10:28:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650
    Bende yok diyenlere inanmıyorum Herkezde var yemez.

:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle
    iki cihazı yan yana aynı operatör ile test etmedikten sonra sorun var veya yok demek ne kadar doğru artık siz takdir edin.

Zaten karşılaştırdım evde 2 tane var.
  • aynen... tüm iphone4 lerde var. hatta bende 3g açıkken beşiktaşın göbeginde telefonda kılıf varken bile düşüyor 2 bar. incipio feather bu arada kılıfım. bumper tarzı kılıflarlada denedim. iki elinizle telefonu sararsanız her türlü 2 bar düşüyor. kılıf felan hikaye yani. 2g deyken ise hiçbir şekilde düşme olmuyor sinyalin kuvvetli oldugu yerlerde. yapıcak bişey yok. sonuçta telefonu sarmalayıp kullanmıyorum. reel hayatta şimdilik bi sorunla karşılaşmadım.
  • 38. hafta üretimi
    Görüşmeyi kesecek kadar sinyal düşüyor. Şansa bak ben de solağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

Benim fikrim anten çekim problemi tamamen kişiden kişiye değişen bir durum.IP4 fabrikasyon bir cihaz partilerde fark olacağına ihtimal vermiyorum. herkesin iletkenlik katsayısı farklı, kimi toynak gibi nasırlı eli var, kiminin eli terler. ter dediğin tuzlu su daha da artırır iletkenliği. gsm ve wifi anteni kısa devre ettiği zaman barlar düşmeye başlıyor..

Benim terim aşırı tuzludur. Hatta açık renk kumaş pantolonlarımın dizleri hep sararır ve kuru temizleyici bile çıkaramaz.
    Iphone 4 kullanabilmem için tedavi olmam gerekiyor sanırım. Ama ne tedavisi olacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

iki cihazı yan yana aynı operatör ile test etmedikten sonra sorun var veya yok demek ne kadar doğru artık siz takdir edin.

Dostum ben ortaya söyledim o sözü yanlış bir anlaşılma olduysa kusura bakma.

Benim anlatmak istediğim sorunlu ve sorunsuz olduğu söylenen iki cihazın yanyana aynı operatör ile test edilmesi. Yoksa ikisinde de sinyal düşüyor veya düşmüyor oluşu benim için kayda değer bir değerlendirme değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

Dostum ben ortaya söyledim o sözü yanlış bir anlaşılma olduysa kusura bakma.

Benim anlatmak istediğim sorunlu ve sorunsuz olduğu söylenen iki cihazın yanyana aynı operatör ile test edilmesi. Yoksa ikisinde de sinyal düşüyor veya düşmüyor oluşu benim için kayda değer bir değerlendirme değil.

Yok dostum rica ederim.
    Kal sağlıcakla.

• Sonuc ıtıbarıyle her ı phone 4 te bu sorun var ama sartlara baglı degıskenlık gosterıyor Problem donanımsal oldugu ıcın yazılım guncellemesıyle bunun duzelmeyecegını dusunuyorum Gormezden gelmekten baska care yok gıbı gozukuyor Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Takmayın kafanıza arkadaşlar , aleti mp3 player olarak kullanırsınız

seni bu bölümde çok görür oldum sanırım paran yok ve son çare olarak apple'a çamur atıyorsun.Adresini ver de eski ayfonumu yollayayım sana genç
  • ilk defa bu kadar tarafsız ve tutarlı yorumlar var .. tebrik ederim herkesi .
  • BEn de de sorun yok.Tabi bu bölgeye göre değişir.Sorun olsada umrumda olmaz saten kılıf la kullanıyorum ama iki bölgede denedim biri sinyali düşük olan yerde biri yüksek yüksek olan yerde malum noktaya elinizi değdirdiğinizde ama dikkat sıkıca düşmüyor.Sinyal kaltesi düşük olan bölgede buna bizim banyo dahil malum noktaya elinizle dokunduğunuzda 1-2 var düşebiliyor ama söylemeliyimki bu telefonun anteni gerçekten çok kuvvetli nokia 6300 da 5 dişten 1 diş çekerken.Bu alet 3-4 arası gidip geliyor.

Allaha şükür telde benim sorunum yok gayet memnunum
  • bilmiyorum şehirden dolayı mı, yani burdaki 3g sinyali ne alemde emin diilim, kırıkkalede oturuyorum, benim telefonda kılıf olmasına rağmen 3g açınca 1 veya 2 bara düşüyor çekiş, edge ye düştüğünü görmedm. edge de zaten full gösteriyo. bazı kişiler de 3g yi açınca düşüyo demiş bu düşme elinizle kavrayınca mı yoksa benimki gibi olduğu yerde de oluyo mu, sizce problem war mı garantiye göndermeli miyim
  • Bende de 3G yi açınca hemen düşüyor,bölgemde zaten sorun var
    başka yerde 3g yi acıp kavradım,1 diş ya gitti ya gitmedi
  • bikaç güne ankaraya gidicem bakalım bide orda denicem düşücek mi yine, vodafone müşteri hizmetleriyle konuştum bulunduğunuz yerde 3g istasyonunda onarım war diyo ama pek inanamadım. bide şu red üyeliği için 1111 e mesaj attım ama dönmediler müşteri hizmetleri bekleyin diyo, başka bişe yapmama gerek war mı bide bu sorunları onlara söliim belki garantiye werme durumu olur
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.