Şimdi Ara

İphone 4 alıp ios 6 kullansam, face isntgrm whatsapp için ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa arkadaşlar sadece arama mesajlaşma, face instagram whatsapp için iphone 4 alıp ios6 kursam ne dersiniz ? Getçi ios6 da whatsapp kalkıcakmış, tweak ile halledilir mi ?

Şu an iPhone 5 ios9 kullanıyorum batarya güç tuşu ses çıkışı pert

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 27 Ekim 2016; 18:33:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iPhone 4 çok eski değil mi kardeşim sence de aynı paraya Android tabanlı bir telefon almanı öneriyorum eğer bütçen daha üst bir iPhone'a yetmiyorsa. İlla iPhone kullanıcam deyip çağ dışı bir cihaz almanın anlamı da pek yok. Zaten alacağın iPhone değil Zulümphone olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis

iPhone 4 çok eski değil mi kardeşim sence de aynı paraya Android tabanlı bir telefon almanı öneriyorum eğer bütçen daha üst bir iPhone'a yetmiyorsa. İlla iPhone kullanıcam deyip çağ dışı bir cihaz almanın anlamı da pek yok. Zaten alacağın iPhone değil Zulümphone olur.

Çok haklısın dostum,
    o fiyat segmentinde bir android tabanlı cihaz alsan daha iyi olur senin için,
    illa apple alacağım diyorsan 4s aşağısı bence artık çöp 4s de iyi değil ama yinede ios 7-6 da iş görür.
  • İlla ios almanıza gerek yok android tabanlı bir telefon alırsınız.İşinizi görür.

• ios6 da sorunsuz kullanamam mı telefonu ? 5s peşin 700₺ den aşağı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

ios6 da sorunsuz kullanamam mı telefonu ? 5s peşin 700₺ den aşağı yok

Benim 4s ios 6 sürümde,gayet stabil kullanıyorum.Memnunum.
    İphone 4s in 6/7 sürümünü bulursan al.
    Yoksa ios 6'lı İphone 4 de kullanışlı olur ve de işini görür,
    ben tavsiye ederim sana.
    Whatsapp konusuna da jb ile çözersin diye düşünüyorum.

• 5s e 1000₺ küsür vermrk istemiyorum bu saatten sonra, elimdeki iPhone 5 bitik durumda, androide de dönmek istemiyorum, kaldık ortada yav, yine 5s yolu gözüküyor, olmadı taksite girip 6s alacam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.