Şimdi Ara

iPhone 4 Açılmıyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
4
Favori
69.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • home+power tuşuna denedikten sonra verseydin keşke
  • benimde oldu iyiki bu site iyiki sizler varsınız paylaşım için tşk ler.....
  • arkadaslar benim iphone4 de aynisini yapti orta tus ve kapama tusuna 10 sn basili tuttum acildi sorun sizce düzelmismidir tesekkür ederim arkadaslar
  • Aynı sorun dun itibariyle bende de oldu, telefonu ne dusurdum ne de basina herhangi birşey gelmişti, durduk yere açılmamaya başladı. Arkadaşların dediği gibi aranabiliyordum ama telefon açılmıyordu. Şans eseri deneme yanılma ikisine 10 sn tutarak açtım ben de cok sevindim hatta yaptim diye.. Bu böyle olmaz ama neden böyle oldu diye merak ediyorum şimdi sırf bu nedenle de servise vermem zaten yazılımsal bir sorun oldugunu dusunuoyorum. Umarım IOS 5.0 ile bu sorun da kalmaz...
  • Erdm 24 arkadaşımıza teşekkür ediyorum, verdiği bilgi ile arabamda blutooth ile bir arama yaparken kilitlenen ve de açılmayan iphone'u kendine getirdi.
  • Aynı sorun bende de oldu moralim acayip bozuldu hemen donanım haberde konu açacaktım bir baktım arkadaş açmış bende yorumlara baktım hemen home+power yaptım ve açıldı gerçekten seviyorum bu forumu.

Yalnız bu sorun neyin nesidir biri açıklarsa güzel olur? DFU filan diyorsunuz nedir bunlar? Herkese teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maceof

Aynı sorun bende de oldu moralim acayip bozuldu hemen donanım haberde konu açacaktım bir baktım arkadaş açmış bende yorumlara baktım hemen home+power yaptım ve açıldı gerçekten seviyorum bu forumu.

Yalnız bu sorun neyin nesidir biri açıklarsa güzel olur? DFU filan diyorsunuz nedir bunlar? Herkese teşekkür ederim.

Sanirim telefon kitleniyor benimde olmustu 3-5 kere home + power kurardi :)
  • aynı sorun şuan bana da oldu.

home ile power tuşlarına basılı tuttum.elma geldikten sonra elimi çektim,1 dakika da eski haline döndü.

tırsmadım desem yalan söylemiş olurum.garantiye göndermeyi hiç istemem çünkü
  • arkadaslar almanyadan iphone 4 geldı ama acamıorum naapmalıyım.hiç açılmıor
  • Aynısı benimde başıma gelmişti ve cihazım sim free ve jailbreaksiz ve power ve home tuşuna basınca tekrar yaşama dönmüştü lakin sebebini bir türlü bulamamıştım varsa bir bilen ne denini açıklarsa makbule geçer...
  • arkadaslar telefonum amerikadan geldi gveyle calısyordu bu sabah telefonu bilgisayara bagladım guncelleme yaptım daha sonra kapandı ve acıldıgında ekranda yazıyordu simdi dil seciyorum ulke seciyorum daha sonra modem seciyor fakat sim kartı tanımadıgı için no sim yazıyor ve sim kart takın yazıyor şimdi açılmıyor telefon deliricem yardımcı olurmusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umt22

dostum aynısı bana bu sabah oldu biraz nette araştırdım DFU yapıyorsun telefon pc ye bağlı iken orta tuş ile açma kapama tuşuna aynı anda 10 sn basılı tutuyorusun ve açılıyor telefon..

umt22 teşekkürler, biraz önce ben de aynı sorunu yaşadım, ve sayende sorun çözüldü...
  • Bende aynı sorun ile karşılaşmıştım. Bu forum sayesinde sorun çözüldü.

Teşekkürler
  • iPhone 4 kapandı kendiliğinden açamadım. Başka telefonla arıyorum çalıyor gözüküyor. Tırstım hemen ama direk google baba ya yazdım iphone hiç açılmıyor direk burası çıktı. denedim şak açıldı. Bu forum türkiye nin en kaliteli forumu. Emeği geçenleri yürekten kutluyorum. Konuyu açan arkadaş gibi servise git iphone suz kal hayır bir de ben bunu ingiltere den aldım apple store dan. Nolcaktı? Uğraş dur artık.
    Tekrar teşekürler arkadaşlar
  • aynen şimdi bana oldu daha önce de olmuştu allahtan telefonun şarjı azdı bende bitmesini bekleyip açmıştım ama şimdi %20 lerde olunca sabredemedım burayı buldum iyi ki varsınız DH
  • Bendede bunun benzeri sorun olustu. Home ve power tuslarina basarak resetliyorum geliyor fakat arka planda hibir aplication calismazsa tekrar kapaniyor acamiyorum. Muzik acikken hicbir sorun yasatmiyor. Programsal sandim yeni versiyonu yukledim yine ayni sorun devam ediyor. Bazi zamanlar (1 Aylik periyot) kendiliginden duzeliyor bazen yine tekrar ayni sekilde oluyor. Bunun icin ne yapmam gerekiyor bilen varmi. Bu konuda bana yardim edebilirmisiniz.
  • yhu iponum (ipone 4 ) pcye bağladöda görmüyo kişisel erişim noktasında usb ile bağlan yazıyo aşamaları okudum bsy anlamadm pcye bağladmda hiç bişey gelmiyo teli şarj alıyo ama pcye bişey gelmiyo ne yapabilirimm
  • Bir foto cekip baglar mısın pc ye
  • Arkadaşlar aynı sorun benim İphone 4'ümde oldu. Ekran kapalı arıyorum açık görünüyor fakat telefonda hiç bir tepki yok. Bilgisayarım macbook ve pc'ye bağladığım halde tepki vermiyor. İtunes görmüyor. Home+power tuşuna dakikalarca bastım yine de açılmadı. Hiç bir tepki vermiyor. Acil cevap verirseniz sevinirim. Yoksa garantiye göndericem fakat garantiye göndermek istemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.