Şimdi Ara

İphone 4 Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok uzun zamandır kullanmadığım ekranı kırık bir iphone 4’üm vardı geçenlerde ekranını yaptırdım ve telefon açıldığında yaklaşık 16.000 dakka kilit vardı. 10-12 gün kadar bekledim süre bitti ama şifreyi hatırlamadığım için koyabileceğim şifre ihtimallerini denemeye başladım 3 şifre yanlış girdikten sonra artık sürede çıkmaz oldu şifre girebileceğim ekran gelmiyor tamamen kilitlendi . Bu telefonu içindeki bilgileri kaybetmeden açma imkanı var mı? yada içindeki bilgileri başka türlü alma imkanı var mı?

• Up’layayım hocam,benim bilgim yok,konu üste çıksın bilen biri yardımcı olur
  • Bazı programlar var ama kesin sonuç mu bilemem

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlginç bir durum ya tamam apple’ın yaptığı güvenlik açısından güzelde herşey insanoğlu için insan şifreyi unutabiliyor şifreyi unuttuk diye bunun yolu telefonun içindeki herşeyden vazgeçmek olmamalı. Müşteri hizmetlerini arayıp gerekli güvenlik sorularından geçtikten sonra uzaktan telefonu açabiliyor olmaları lazım yasa başka bir yolu olmalı
  • crank444 kullanıcısına yanıt
    Musteri hizmetlerini cihazin faturasi elinizde hazir bir sekilde arayin.İsterlerse gonderirirsiniz gerekirse online olmazsa servise yönlendiririr sorunu cozerler cihazda ozel verilerinjz oldugunu soylerseniz...
  • Fuji kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.