Şimdi Ara

Iphone 4 7.1.2 den ios6 ya donebilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonu alali 1 yil oldu, ios6 idi, guncelledim falan. JB gibi hicbir islem yapmadim. Ios6 ya geri donme imkanim var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggreyhame -- 29 Temmuz 2014; 10:03:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88937735
    Bu konuda nasıl dönüleceği anlatılmış ama telefonu kapatınca açılmıyor felan gibi sıkıntısı var. Tam anlamadım. Bende döneceöde sıkıntıları var mı bilsem bi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88937735
    Bu konuda nasıl dönüleceği anlatılmış ama telefonu kapatınca açılmıyor felan gibi sıkıntısı var. Tam anlamadım. Bende döneceöde sıkıntıları var mı bilsem bi

Telefonu gerekirse kapatmayız ama, JB yapıp bunu yükleyince telefon stabil olarak çalışıyor mu? JB'den nasıl geri dönülüyor?
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    DÖnüyorsunuz ancak telefon kapandığında veya şarjı bittiğinde telefonu açmak için bilgisayara bağlayıp bi program aracılığıyla telefonu açıyorsunuz. Yanı yaptığınız sürece telefonu kapatmamaya çalışırsanız sorun yok.
  • NedenAllahım kullanıcısına yanıt
    telefon kapanınca açmasıda sıkıntı ya :(
  • quote:

telefon kapanınca açmasıda sıkıntı ya :(

Hocam bence i4 varsa 6'ya değil 5.1.1 sürümüne dönün derim ben. Telefonu zaten günde kaç kez açıp kapatıyorsunuz ki? Evinizde bilgisayar varsa bence geçin ama 5.1.1e
    benim telefon gsm rev a. 8 gb olduğu için 5.1.1 sürümü olmuyormuş
  • quote:

benim telefon gsm rev a. 8 gb olduğu için 5.1.1 sürümü olmuyormuş

Hocam ama 6 ile 7 arasında dağlar kadar fark belli oluyor iphone 4te
    böyle şeylerle hiç uğraşmadığım için yapamazsam telefona bişey olur diyede korkuyorum :)
  • quote:

böyle şeylerle hiç uğraşmadığım için yapamazsam telefona bişey olur diyede korkuyorum :)

Hocam telefonun yedeğini alın, hiç olmazsa tekrar 7 yüklersiniz.

Telefondaki gerekli şeyleri bi yere kayıt edin de sonra pişman olmayın
    evet haklısın. birde safari ios 7 de daha hızlı. onuda düşünüyorum ve uygulamalar acaba ios 6 da daha mı az kasacak daha mı hızlı olacak onuda bilmiyorum. telefon ios 6 da menüler arası felan cok daha iyi evet ama uygulama hızları felan nasıl olacak bi bilsem :(
  • quote:

evet haklısın. birde safari ios 7 de daha hızlı. onuda düşünüyorum ve uygulamalar acaba ios 6 da daha mı az kasacak daha mı hızlı olacak onuda bilmiyorum. telefon ios 6 da menüler arası felan cok daha iyi evet ama uygulama hızları felan nasıl olacak bi bilsem :(

Kat kat iyi olur hocam bence.

Bende 4s var 7 daha hızlı

Ama önceden 4 kullandım hem 6 hem 7 kullandım. SHSH kaydı da vardı bende dönebiliyordum 5-6-7ye

6 7den daha hızlı hocam kasma yok bi kere insanın gözü yoruluyo 7li 4te kasmalardan dolayı
    aslında çok aşırı kasma yok. sadece rehbere girişi, müziklere girişi felan çok geç :(
  • quote:

aslında çok aşırı kasma yok. sadece rehbere girişi, müziklere girişi felan çok geç :(

Rehbere girişi bizde de çok geç hocam, öyle diyorsanız boşverin uğraşmaya değmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

quote:

Rehbere girişi bizde de çok geç hocam, öyle diyorsanız boşverin uğraşmaya değmez

Sanırım ben de uğraşamayacağım, zaten 5 almayı düşünüyorum.
    Bence de hocam uğraşmayım şimdi. ios 7.1 deyim şuan. 7.1.3 çıksın iyi olursa temiz bir restore ile 7.1.3 yüklerim öyle devam ederim artık :)
  • Yardımcı olduysam ne mutlu bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Yardımcı olduysam ne mutlu bana

Teşekkür ederim hocam pek uğraşamayacağım gibi zaten güncellemem 7.1.2 pek kasmıyor hareketi azalt deyince.
  • hareketi azalt ı açınca hiç iyi olmuyor. misal ayarlara bastın ekran gelir gelmez kaymıyor. hareketi azaltı kapalıyken daha iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.