Şimdi Ara

iPhone 4 - 4S Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Blackberry 9780 kullanıcsıyım çevremde bir çok kişide bbm olmasına rağmen pek kullanışlı bullmamaya başladım ve değiştirmeyi düşünüyorum ama karasız kaldım 4S i beklesem mi yoksa 4 alıp kurtulsam mı ipad kullandığımdan ios arayüzünün kullanışlığından (bana göre) ve uygulama bolluğundan android, vs düşünmüyorum.

8mp ve çift çekirdek açıkçası 4s e kaydırıyor beni siri desen bir iki kere kullanırım ama türkiye desteğinin artması lazım yani siri pek önemli değil. Ayrıca uzun süre kullanmayı düşünüyorum ve ios desteği önemli 4s yeni olduğu için uzun bir süre gider ama 4 bir 3 sene gitse yeterli aslında ve şu pil sorunu

Tavsiye verenlere şimdiden teşekkürler

• daha önce iphone kullanmadığınızdan imknaınız varsa 4s alın derim.iphone 4 kullansaydınız çoğu kişi gibi ben de almayın derdim.(ben 4'den 4s'e geçtim ama :) )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schwadorf

daha önce iphone kullanmadığınızdan imknaınız varsa 4s alın derim.iphone 4 kullansaydınız çoğu kişi gibi ben de almayın derdim.(ben 4'den 4s'e geçtim ama :) )

Şarj süreniz ne kadar gerçi kişiden kişiye değişir ama yani en az 1 gün gitse benim için yeterli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS7N

quote:

Orijinalden alıntı: Schwadorf

daha önce iphone kullanmadığınızdan imknaınız varsa 4s alın derim.iphone 4 kullansaydınız çoğu kişi gibi ben de almayın derdim.(ben 4'den 4s'e geçtim ama :) )

Şarj süreniz ne kadar gerçi kişiden kişiye değişir ama yani en az 1 gün gitse benim için yeterli olur.

henüz telefon elime gecmedi,siparisini verdim sadece ama sarj suresi ile alakalı bir konu var bakabilirsiniz.
  • 4s ile 4 sarj konusunda ayni diyebilirim, yani fix 8.5 saat kullanim. Bu kullanimi 1 haftaya da yayabilirsiniz, yarim gunede
  • Peki Hiz farki almaya deger mi 4S i benim icin internet performansi onemli youtube ta flan bir suru video var ama bide size sorayim dedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.