Şimdi Ara

iPhone 4 /4s, ipad 2 Bodyguardz Shield (1 pakette 2 set(iphone))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
2
Favori
18.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Şu anda tekli olarak yeni nesil bodyguardzlarımız vardır. Kutusuzdur. Jel uygulama ile uygulama kolaylığında devrim niteliğinde yeni ürünlerimizin fiyatı 25 TL dir. Almak isteyenler pm ile irtabata geçebilir. Ayrıntılı bilgi ve gittigidiyor linki

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/bodyguardz-iphone-4-4s-invisible-shield-kilif-55175426

Arkadaşlar tekrar uyarıyorum iphone 4 dry apply ve klasik uygulama ürünlerimizdeki paket içeriğinde micro-fiber bez vardır ve 2. nesil kesimdir. eski üretimler, şimdikine göre daha kullanışsız kesime sahip bodyguardzlardan değildir. Alım yaparken dikkat ediniz.

İphone 4 / 4s uyumlu BODYGUARDZ CLASIC ürünlerimiz 50 TL dir. ( Kutu içerisinden 2 adet full body shield çıkmaktadır. Yani 1 ürüne 2 iphone kaplanır...) Kalmadı.. Not: Ürünler en son üretim bodyguardz kutularında verilmektedir. Yeni tasarımdır. Eski tasarım ve ebay ürünlerinden uzak durunuz. Ayrıntılı bilgi için TIKLA

iPod Touch 4. Nesil uyumlu bodyguardz ürünlerimiz 50 TL dir. Kutu içerisinden 2 adet full body shield çıkmaktadır. Yani 1 ürüne 2 ipod touch 4g kaplanır... Tekli set almak isterseniz fiyat 25 TL dir. (1 ön 1 arka ve uygulama solisyonu)Ayrıntılı bilgi için TIKLA Yalnızca tekli setlerden stokta var

iphone 3g 3gs uyumlu bodyguardz ücreti 25 TL dir. Tek ön ve tek arka + solisyon şeklinde satılmaktadır. Kutusuzdur. Ayrıntılı bilgi için TIKLA stokta kalmadı...

Arkadaşlar tartışmasız en iyi koruyucu olan bodyguardz ın ipad 2 uyumlu modellerini getirmiş bulunuyoruz...

Gittigidiyor üzerinden almak isteyenler için fiyat 74,90 dır. Havale ve elden teslim ise 65 TL dir. Ayrıntılı bilgi için TIKLA Stokta Var

ÜRÜN ORJİNAL Mİ ŞEKLİNDE SORU SORMAYIN LÜTFEN.

500 DEN FAZLA SATIŞTA TEK OLUMSUZ YORUM ALMADIK. ALIM YAPAN HERKESE TEŞEKKÜRLER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbloodedman -- 26 Mart 2012; 13:53:41 >

• bu linkteki ürün ile benim ürünüm arasında baya bi fark var. zagg kalitesini herkes biliyor. Ben bodyguardz satıyorum ve ayrıca bodyguardz kutularında 2 adet ön ve 2 adet arka yüz çıkıyor....

http://www.hepsiburada.com/body-guardz-iphone-3g-koruyucu-film-/productDetails.aspx?categoryid=16102&productid=telkilifbadyguart

yukardaki linki yollamak istedin sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbloodedman

bu linkteki ürün ile benim ürünüm arasında baya bi fark var. zagg kalitesini herkes biliyor. Ben bodyguardz satıyorum ve ayrıca bodyguardz kutularında 2 adet ön ve 2 adet arka yüz çıkıyor....

http://www.hepsiburada.com/body-guardz-iphone-3g-koruyucu-film-/productDetails.aspx?categoryid=16102&productid=telkilifbadyguart

yukardaki linki yollamak istedin sanırım :)

Doğru diyosun hocam. Kusura bakma.. Ben hepsiburada'da zagg' a bakıyordum. Tam o anda senin ilanı gördüm. Haberin olsun diye yapıştırdım linki. Seninki bodyguardzmış. Kusura bakma tekrar..

İyi satışlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erjunt -- 12 Ocak 2010; 22:25:27 >

• teşekkür ederim:) anladım zaten bir yanlışlık olduğunu sorun değil
  • bu zagg olandan dahamı ıyı cıkıyor acılma oluyor ve takması cok zor dıyorlar bu sattıgınız nasıl bırsey
  • zagg aldım ben
    takana kadar kanser oldum
    söktüm attım sonunda. 45 tl ye yazık oldu
    boyguardz in farkı ne zagg dan?
  • ilanımdaki linke tıklayın orada farkları açıkladım. Ayrıca forumda da tartışıldı bu konu. Zaten ilanımda yazdıklarım zagg kullanan kişilerin forumda yazdıkları ve bana söylenenler.
  • pm
  • pm.
  • pm
  • acaba ipod touch'lara da uygun mu? 3.nesillere mesela en basidinden. çünkü biraz daha ince ve küçük iphone'dan. bilgilendirirseniz alışveriş yapmak isterim.
  • malesef ipod touch uyumlu değildir. İpod touch için özel bir modeli var fakat ondan da bende yok
  • bugun aldım arkadastan kargoyu bekliyorum gelince yorumlarımı yazarım saygılar... :)
  • dün akşam kargoya verildi, bu sabah elime ulaştı.

sorunsuz alışveriş için teşekkür ediyorum.
  • aynı şekilde sorunsuz alışveriş gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
  • Teşekkürler arkadaşlar. Güle güle kullanın...
  • Teşekkürler.Güvenilir satıcı;hızlı kargo;uygun fiyat.

Fakat ben yanlış sipariş ettim.Şimdi tekrar aldığım ürünü satıp;asıl almak istediğim ürünü alacağım.Yani ürünle ilgili ya da satıcıyla alakalı bir sorun değil.Kendim yanlış ürün sipariş etmişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakli -- 10 Mart 2010; 17:40:13 >
  • Ben 2 sefer zagg aldım fakat kısa bir sürede deforme oldu , şimdi sadece ön yüzdeki duruyor kılıfla taşıyorum.Bodyguardz denemedim ama zagg ı beğenmedim açıkcası.
    İyi satışlar.
  • Zagg'ı begenen yokki zaten...

Ama bodyguardz'i deneyin imkanınız varsa aradaki fark uçurum kadar zaggdan çok daha kaliteli ve hiç bir kalkma vs olmuyor ayriyetten yapması da bin kat daha kolay...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.