Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (707. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Arkadaşlar,

iPhone 4S kullanan ve iOS8'e yükseltmeyi düşünenler iki kere düşünsün. 4GB fazladan alan kullanıyor ve telefon inanılmaz ağırlaştı.

Ben pişmanım, tavsiye etmiyorum.

Bir de "sıfır" kurulum deneyeceğim, sonuca etkisi olacak mı bakacağım.

benimki ip 4s ve sorun yok gayet güzel olmuş ios8 kasma falan yok olsada çok az bişey. farkedilmiyor o kadar.
  • 999tl civarlarına düştü 4s dahada düşer i6 gelince...alaınacak en iyi telefon bu fiyata

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Bir sorun olduğu kesindi zaten. 3 senedir iPhone4S kullanıyorum, hiç bu kadar problemli açılmamıştı. Ek olarak 7GB boş alanım olduğu halde bana "Diğer" adı altında 4GB dosya listeleyince şok oldum.

Çözüm: Apple'dan direkt olarak iPhone4,1_8.0_12A365_Restore yazılımını indirdim. 1.6GB zaten. 4S'in iTunes ile yedeğini aldım, satın alınanlarımı aktardım ve Sıfırdan kurulum yaptım. Sonra yedekten yine geri yükleme yapınca herşey yerine geldi. Şu an olması gereken kadar boş alan gösteriyor

Hız konusuna tekrar değineyim; ene çok akıcı değil ama tatminkar bir işleyis var iOS8'de. Sanırım bunu da Performans iyileştirici bir güncelleme ile çözerler iOS7'de olduğu gibi.

Bir de şu olay var ; artık bu bizim yani4S sahiplerinin alacağı son yazılım güncellemesi olduğundan basit anlamda bir temizlik de yapmış oldum.

Tüm bu işlemler toplamda 1 saat 20 dakika sürdü. Yani öyle 2-3 saat güncelleme için bekleyen arkadaşlar okuyorum. Hiç gerek yok, alın yedeğinizi, basın formatı gitsin...

Saygılar.
  • Iphone 4 için İOS 8 güncellemesi gelmeyecek mi? Bilgisi olan var mı?

İnternette bir sitede 4S ten sonraki modellere geldiği yazıyor. Iphone 4'leri tedavülden kalkmış bir cihaz gibi görmelerine şaşırdım gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkerDiyeBiri

Iphone 4 için İOS 8 güncellemesi gelmeyecek mi? Bilgisi olan var mı?

İnternette bir sitede 4S ten sonraki modellere geldiği yazıyor. Iphone 4'leri tedavülden kalkmış bir cihaz gibi görmelerine şaşırdım gerçekten.

İos8 en alt 4s'e gelecek..4 için ios8 gelmiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

Orijinalden alıntı: İlkerDiyeBiri

Iphone 4 için İOS 8 güncellemesi gelmeyecek mi? Bilgisi olan var mı?

İos8 en alt 4s'e gelecek..4 için ios8 gelmiyor..

Bu durumda 4 için bundan sonra herhangi bir sürüm güncelleme gelmeyecek o zaman.
  • İlkerDiyeBiri kullanıcısına yanıt
    Aynen herhangi bir güncelleme gelmeyecek ip4lere...4 sene güncelleme aldı yine iyidir ;) bakalım yeni çıkanlar 4 sene alabilecek mi?

• İPHONE 4S için İOS 8 yuklededim. Ekranda sadece iTunes logosu ve şarj giriş resmi var, telefon açılmıyor.

Ne yapabilirim, yardım ederseniz çok sevinirim.
  • İphone 4 kullaniyorum, whatsapp mesajlari gec geliyor, whatsapp'i aciyorum, yukarida baglaniyor yaziyor, ondan sonra meaajlar seri bir sekildi geliyor. Acmazsam mesaj falan gelmiyor. Bu arka planda calismiyor mu anlamadim gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

İphone 4 kullaniyorum, whatsapp mesajlari gec geliyor, whatsapp'i aciyorum, yukarida baglaniyor yaziyor, ondan sonra meaajlar seri bir sekildi geliyor. Acmazsam mesaj falan gelmiyor. Bu arka planda calismiyor mu anlamadim gitti.

4s 7.1.2kullanıyorum bildirimler geliyor bana fakat dediğin gibi açtığımda bağlanıyor diye bekletiyor bir süre
  • Htc 8x cihazımı iphone 4 32 gb ile takas etsem nasıl olur?

• blackperson44 B kullanıcısına yanıt
    Güzel olur :)

İphohe 4s sahipleri ios 8.1i beklesin 8i yüklemesin.8.1de performans iyileştirmeleri olacaktır iphone 4 için gelen 7.1 gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0je -- 21 Eylül 2014; 16:11:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Güzel olur :)

İphohe 4s sahipleri ios 8.1i beklesin 8i yüklemesin.8.1de performans iyileştirmeleri olacaktır iphone 4 için gelen 7.1 gibi.

Hocam şarj durumu nasıl 3g kullanımında benim 8x de 2 dakikada yüzde 1 düşüyor wi fi de ise 3dakikada yüzde 1 ios 7 yüklü 4 de nasıl olur acaba

• Çömez iphone 4s 7.1.2 kullanıcısı olarak sorum var sizlere

resim kalitesini ayarlama seçeneğimiz yok mu ?
  • shawshang kullanıcısına yanıt
    Resim üzerinde iyileştirmeleri resim çektikten sonra yapabiliyorsunuz iOS8 ile. 7 sürümde ek araçlar gerekli.

• resim çözünürlüğünü değiştirme şansımız yok mu peki ?
  • 4s iOS 6.1.2 jb kullanıyorum. Whatsapp'de grup var, işte mesaj geldimi telefon abartısız 10 saniye donuyor. Napmam lazım sinirden iOS 8'e atmayı düşünüyorum. Yada hiç kullanmamayı.. bide iOS şudur budur kasmaz derler. Ayrıca AppStore'da uygulama güncellemeleri açılmıyor kafayı yiyeceiğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

4s iOS 6.1.2 jb kullanıyorum. Whatsapp'de grup var, işte mesaj geldimi telefon abartısız 10 saniye donuyor. Napmam lazım sinirden iOS 8'e atmayı düşünüyorum. Yada hiç kullanmamayı.. bide iOS şudur budur kasmaz derler. Ayrıca AppStore'da uygulama güncellemeleri açılmıyor kafayı yiyeceiğim.

iyide kardeşim hem 6.1.2 artı jb diyorsun hemde hata diyorsun bu çok normal güncellemeleri göremezsin çünkü 8 için geliyor artık güncelleme
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Hayır o değil, appstore'da normalde güncellemelerim görünüyordu artık görünmüyor. Sadece Upgrade all yazısı çıkıyor normalde whatsapp walking dead oyunun güncellemesi vardı onlar görünmüyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

Hayır o değil, appstore'da normalde güncellemelerim görünüyordu artık görünmüyor. Sadece Upgrade all yazısı çıkıyor normalde whatsapp walking dead oyunun güncellemesi vardı onlar görünmüyor artık.

işte o yeni ios 8 den olabilir eğer yeni başladıysa sendeki olay
  • 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.