Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (436. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: spartacus55

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Orijinalden alıntı: spartacus55

ARKADAŞLAR iphone 4 üme başka telefonlardan görüntülü mesaj yani mms gelmiyor.Karşı taraf mesajın iletildiğini yazıyor ama benim telefonda tık yok :D Hattım vodafone acaba mms ayarları nasıl yapılıyor lütfen yardımcı olur musunuz...

hücresel veri açık mı ?
    edge, 3G ?

Açık ama 3G ye üye değilim.Yeni vodafone a geçtim ama onunla bir ilgisi olabilir mi ?İnsanlar bana çektiği fotoğrafları mesaj yoluyla yolluyor ama alamıyorum işin ilginç yanı iletildi yazıyormuş.

Ayni sorun bende de var hücresel veriyi açmadan gelmiyor

bu bir sorun mu bilmiyorum ama bende de hücresel veriyi açmadan mms gelmiyor.

@spartacus55

bence vodafone ile bir konusun ayarlar tanımlanmamıs olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 1 Şubat 2012; 12:40:47 >
  • beyler elımde ıphone 3gs ve 4 bulunmakta ios 5 guncellemesını yaparken resım muzık uygulamalar vs sılınıyormu acaba ? ona gore yedek alıcam
  • şahane olmuş içerik, ciddi emek verilmiş düzenleyen ellerine sağlık
  • Beyler iTunes üzerinden cihaza attığım uygulamalarda bi süre sonra yanlarında ünlem işareti çıkmış ve soluk olarak görünüyolar itunes'da. Onları tekrar itunes'a attığımda ise bütün gruplamalarım klasörlere atmalarım fln hepsi yok sayılıp o şekilde eşzamanlayacak.

Bunu engellemenin bi yolu yokmudur? Neden böyle yapıyor?

Cihazın mevcut ekran görünümünü vs itunesa tanıtmanın bi yolu yokmudur?

Yani benim cihazda ekran sayfası sayım 2 iken, itunes'da 3 görünüyor. Bunu nasıl cihaza göre değiştirebilirim itunes için?
  • Öncelikle merhaba,
    2 gün önce 4S 5.0.1'e jailbreak yaptıktan sonra bilgisayar üzeriden uygulamalar indirerek attım çalıştırdım.Dün farklı bir bilgisayardan uygulamaları eşzamanladım sanırım eskileri silindi.Instalaus üzerinden indirdiğim uygulamlar'ı ise her seferinde tekrar çalıştırıyorum.Instalaus ve iki bilgisayardan atılan uygulamları nasıl halledebilirim.Teşekkürler.
  • Merhaba Arkadaşlar. sizlere bir sorum olacak Apple ürünlerini kullanmadığım için hiçbir fikrim yok çünkü bu konuda.
    Bir tanıdığıma Hediye olarak Genpa Garantili sıfır bir iphone 4 gelmiş. sanırım kullanmaya alışamadı ve satmak istiyor. bana sordu ama apple ürünlerini dediğim gibi takip etmediğimden 2. el piyasasını da bilemiyorum. sıfırının 1900TL civarı olduğunu gördüm. 1 aylık jelatini üzerinde olan ve kutusu aparatları herşeyi bulunan iphone 4 16gb ı kaça satmalıyız?

sitelerde 2. el bir çok fiyatlı ürünler var ki sanırım bunların çin malı olanlarıda varmış. o yüzden kesin bir sonuca ulaşamıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.
  • 1.500-1.700 gibi.
    1.750 den ilana versin,nasılsa teklifler gelir.Hiç soran olmazsa düşürür fiyatı
    birde o fiyata sizinki garantili gerçi ama insanlar 4s tercih edebiliyor
    ölü fiyatına gitmesindense bence kullanıma alışsın
    neyi yapamıyor ki ?
    foruma gelsin yardımcı olalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: king2424

Öncelikle merhaba,
    2 gün önce 4S 5.0.1'e jailbreak yaptıktan sonra bilgisayar üzeriden uygulamalar indirerek attım çalıştırdım.Dün farklı bir bilgisayardan uygulamaları eşzamanladım sanırım eskileri silindi.Instalaus üzerinden indirdiğim uygulamlar'ı ise her seferinde tekrar çalıştırıyorum.Instalaus ve iki bilgisayardan atılan uygulamları nasıl halledebilirim.Teşekkürler.

Kullanacagız her baska pc için
    telefon adına sag tıkalyıp satın alınan aktar demeniz gerekli,uygulamaları eszamanla tikini koyup yönetebilirsiniz.
    daha önce telefonu baglı olmayan ıtunesa baglarsanız eszamanlanın ardından telefonda ne varsa silinir.
  • quote:

1.500-1.700 gibi.
    1.750 den ilana versin,nasılsa teklifler gelir.Hiç soran olmazsa düşürür fiyatı
    birde o fiyata sizinki garantili gerçi ama insanlar 4s tercih edebiliyor
    ölü fiyatına gitmesindense bence kullanıma alışsın
    neyi yapamıyor ki ?
    foruma gelsin yardımcı olalım

çok teşekkür ederim. arkadaş dediğim 45-50 yaşlarında yakın bir arkadaşın babası. arkadaş yurt dışında olduğu için ben ilgilendim. dediğiniz rakamları ileteceğim ona göre bir ilan açarım 1-2 güne kadar.
  • Arkadaşlar ben 15 senedir nokia kullanıcısı idim. İlk defa başka bir marka olan iphone 4s telefonu aldım. Sizlere birkaç sorum olacak. Ben eski klasik tip telefonlardaki bazı kullanım şekillerini arıyorum.

Eskiden kullandığım telefonlarda cihaz uyku modundayken ( yani cihaz açık ama ekran kapalı ) ekranın bir köşesinde cevapsız arama ve yeni mesaj olduğunu gösteren işaret olurdu. Hatta tepesinde 5,6 saniyede bir ışık çakardı. Ve sürekli saat görünürdü.

Bu özellikler iphone de yokmu ?

Birde Turkcell’in bilgi mesajlarından futbol konusunu seçerdim ve maçlarda gol olduğunda bilgi mesajı gelirdi. İphone de bunu yapmak mümkünmü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARTEGENA

Arkadaşlar ben 15 senedir nokia kullanıcısı idim. İlk defa başka bir marka olan iphone 4s telefonu aldım. Sizlere birkaç sorum olacak. Ben eski klasik tip telefonlardaki bazı kullanım şekillerini arıyorum.

Eskiden kullandığım telefonlarda cihaz uyku modundayken ( yani cihaz açık ama ekran kapalı ) ekranın bir köşesinde cevapsız arama ve yeni mesaj olduğunu gösteren işaret olurdu. Hatta tepesinde 5,6 saniyede bir ışık çakardı. Ve sürekli saat görünürdü.

Birde Turkcell’in bilgi mesajlarından futbol konusunu seçerdim ve maçlarda gol olduğunda bilgi mesajı gelirdi. İphone de bunu yapmak mümkünmü ?

Maalesef işaret olayı JB ile yüklenen programlar sayesinde oluyor.JB siz yok.
    maçlar için bildirim destekleyen programlar vardı
    mackolik i kullanıyordum ben ekrana geliyordu
    baska programlarda vardır illaki.
  • arkadaşlar iphone 4s te sim kart girişi kapalıyken kartı çıkarmak için ataç yardımıyla açtığımız delikten mavi bir ışık sızıyor.en yüksek parlaklıkta daha fazla belli oluyor özellikle karanlık bir ortamda.sizdede böyle bir ışık sızıyor mu ?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ben 15 senedir nokia kullanıcısı idim. İlk defa başka bir marka olan iphone 4s telefonu aldım. Sizlere birkaç sorum olacak. Ben eski klasik tip telefonlardaki bazı kullanım şekillerini arıyorum.

Cevabın için teşekkür eederim. Bana birde cevapsız aramaları gösteren o programın ismini yazabilirmisin...
  • quote:

quote:

quote:

Cevabın için teşekkür eederim. Bana birde cevapsız aramaları gösteren o programın ismini yazabilirmisin...

cihaz jb li ise
    cydia-manage-source-edit-add
    cydia.xsellize.com
    program adı "notifier+"

yada intelliscreenx var baska seyleride kasıyor bu dediğiniz olayda var
    forumda ortak alınan baslık vardı
    4-5TL ye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 2 Şubat 2012; 18:20:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

arkadaşlar iphone 4s te sim kart girişi kapalıyken kartı çıkarmak için ataç yardımıyla açtığımız delikten mavi bir ışık sızıyor.en yüksek parlaklıkta daha fazla belli oluyor özellikle karanlık bir ortamda.sizdede böyle bir ışık sızıyor mu ?

Simkart yuvasına bakmadım ama kulaklık girişine bakınca oradanda ışık sızıyor benimkisinde en dipte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylc

quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

arkadaşlar iphone 4s te sim kart girişi kapalıyken kartı çıkarmak için ataç yardımıyla açtığımız delikten mavi bir ışık sızıyor.en yüksek parlaklıkta daha fazla belli oluyor özellikle karanlık bir ortamda.sizdede böyle bir ışık sızıyor mu ?

Simkart yuvasına bakmadım ama kulaklık girişine bakınca oradanda ışık sızıyor benimkisinde en dipte.

O normal herkeste var
    hatta gece falan kulaklık girişini bulmada sıkıntı olmaması için oluyor denmişti
    bilmiyorum
  • nokiadaki+hafıza kartındaki bilgileri iphone nasıl aktaracağım..
    özellikle hafıza kartındaki bilgileri..
  • tam olarak ne tür bilgileriniz mevcut ?
    nokıa kullanmayalı bayagı olduda
  • mesaj, rehber vs ise alamazsınız, rehberi nokiadan turkcele yükleyebilirseniz öyle aktarırsınız.
    müzik foto vs tabii ki pc ye atıp sonra iphone a geçer
  • İos 5.0.1 icin jailbreak cikti mi arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.