Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (429. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrtgb

Hocam telefona daha önce abim yüklemiş müzikleri,ben kendi bilgisayarımdan silmeye çalışıyorum o da olmuyor

hocam valla ilginc cozemedim
    pc deki klasorden silince itunes zaten dosyayi bulamadigi icin kutuphanesinden kaldircak haliyle eszamanlama diyince teldende gidicek
    bu dedigim muzikler itunes kutuphanesi eslesmis ise.

diger bir yol manual olarak surukle birak sekilde
    bunda da sarkiyi silince esz. ardindan telefondan gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

Hocam telefona daha önce abim yüklemiş müzikleri,ben kendi bilgisayarımdan silmeye çalışıyorum o da olmuyor

hocam valla ilginc cozemedim
    pc deki klasorden silince itunes zaten dosyayi bulamadigi icin kutuphanesinden kaldircak haliyle eszamanlama diyince teldende gidicek
    bu dedigim muzikler itunes kutuphanesi eslesmis ise.

diger bir yol manual olarak surukle birak sekilde
    bunda da sarkiyi silince esz. ardindan telefondan gider

Tamam hocam uğraşayım ben yine,teşekkürler
  • Arkadaşlar rehberimde sürekli "silmeme" ragmen facebook daki kişiler çıkıyor ben yalnizca kendi rehberimi istiyorum.. bu nasıl olcak ?
  • ios 5.1 ile çok sorun çözüleceği söyleniyor hoparlör sorunu en kötüü sorun şu an ne zaman geliyor bilgisi olan varmı
  • Arkadaşlar itunes'ten Eşzamanlama Yaptıgım Zaman Şöyle Bir Hata Alıyorum

/ Yedekleme Bozulmuş Olduğu veya iphone ile uyumly olmadığı için itunes ''xxx'' adlı iphone'u yedekleyemedi.
    Bu iphone için olan yedeklemeyi silin ve daha sonra yeniden deneyin. /

Biraz Araştırma Yaptım Bi Çok Şey Denedim ama Olmadı. Bilgisi Olan Yardımcı Olursa Sevinirim.
  • Tamam iyi güzel telefon da insanları sömürmeye yönelik yapıyorlar herşeyi bu nedenle benim gözümde her zaman eksi puandır. App store da istemediğimiz kadar uygulama var fakat bir çoğu ücretli diye duydum çok bilgim yok bilmişlik yapmak istemem ama iphone parası olana iphone dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağrı Fuat

Tamam iyi güzel telefon da insanları sömürmeye yönelik yapıyorlar herşeyi bu nedenle benim gözümde her zaman eksi puandır. App store da istemediğimiz kadar uygulama var fakat bir çoğu ücretli diye duydum çok bilgim yok bilmişlik yapmak istemem ama iphone parası olana iphone dur.

uygulamalarin cogu parali dogru,jb yapiliyor cihaza hepsini bedava yukleyebiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 23 Ocak 2012; 20:02:11 >
  • quote:

quote:

Tamam iyi güzel telefon da insanları sömürmeye yönelik yapıyorlar herşeyi bu nedenle benim gözümde her zaman eksi puandır. App store da istemediğimiz kadar uygulama var fakat bir çoğu ücretli diye duydum çok bilgim yok bilmişlik yapmak istemem ama iphone parası olana iphone dur.

uygulamalarin cogu parali dogru,jb yapiliyor cihaza hepsini bedava yukleyebiliyorsunuz

Güzel o zaman ama illegal birşey mi jb pek bilgim yok. android yine de 1. seçeneğim olacak, en azından i5 çıkana kadar.
  • jailbreak illegal degil google a a yazarsaniz cikar sonuclar

ama o uygulamalarin cracklisini yuklemek
    legal degil :)
  • O zaman sıkıntı yaratmış oluyor iphone. Android telefonlar da böyle sorun yok. Hem bedava hem jb mb gerektirmiyor. Gerçekten telefonu kullanacak insan iphone alır paralı ama istediğin herşey yapabilirsin ve orjinal. Tek sıkıntı bastığın her tuş para o derece. Android ise freedom. En azından bence..
  • merhabalar burası doğru yer mi bilmiyorum ama size bir sorum olucak iphone 4s sahibiyim ve facebook uygulamasının son sürümünü yükledim ve tüm ayarlar bildiriler açık olmasına rağmen facebookta yapılan bir beğeni bir etiket bana bildiri olarak telefonuma gelmiyor sadece yorumlar bana bildiri olarak geliyor bunun sebebi nedir acaba?
  • yani o sizin fikriniz tabii
    jb ile sadece bedava uygulama degil telefonu kisisellestirme var
    google a cydia,tweak falan yazarsaniz bakabilirsiniz
    jb den sonra dilersen yine uygulamalara para odersiniz
    parasi olan insan konusu degisik,ne parasi olmayan adamlar kullaniyor bu telefonu :)
    forumda cesitli konular var zaten buralardan anlayabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerrrrdd

merhabalar burası doğru yer mi bilmiyorum ama size bir sorum olucak iphone 4s sahibiyim ve facebook uygulamasının son sürümünü yükledim ve tüm ayarlar bildiriler açık olmasına rağmen facebookta yapılan bir beğeni bir etiket bana bildiri olarak telefonuma gelmiyor sadece yorumlar bana bildiri olarak geliyor bunun sebebi nedir acaba?

ben dahil cogu kiside var bu sorun ayarlar-facebook
    ayarlar-bildirimlerde butun bildirimler acik oldugu halde ise cozumu guncelleme beklemek olacak gibi
    bana hic bir bildirimi gelmiyor.programa girince cikiyor hersey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

merhabalar burası doğru yer mi bilmiyorum ama size bir sorum olucak iphone 4s sahibiyim ve facebook uygulamasının son sürümünü yükledim ve tüm ayarlar bildiriler açık olmasına rağmen facebookta yapılan bir beğeni bir etiket bana bildiri olarak telefonuma gelmiyor sadece yorumlar bana bildiri olarak geliyor bunun sebebi nedir acaba?

ayarlar-bildirimlerde butun bildirimler acik oldugu halde ise cozumu guncelleme beklemek olacak gibi

teşekkür ederim bilgiler için
  • quote:

O zaman sıkıntı yaratmış oluyor iphone. Android telefonlar da böyle sorun yok. Hem bedava hem jb mb gerektirmiyor. Gerçekten telefonu kullanacak insan iphone alır paralı ama istediğin herşey yapabilirsin ve orjinal. Tek sıkıntı bastığın her tuş para o derece. Android ise freedom. En azından bence..

durup dururken nerden atladınız böyle yahu, ki az önce pek bilgim yok da demişsiniz yani

android markette de paralı uygulamalar yok mu ayrıca ? androidde her şeyi marketten mi indiriyorsunuz sanki ? jb gayet legal bir çözüm, jb içinde de para verilen şeyler var.

android freedom diye bir şey yok o sadece bakış açısı, burada jb gerektiği gibi androidde de birçok ekstra işlem yapıyor kullanıcılar, kimse fabrika çıkışlı telefon kulalnmıyor ne ios ne android, rahat olun, hepsi aynı sadece isimleri ve çalışma şekilleri farklı
  • Tabi ki android markette de paralı uygulamalar var ben yok demedim zaten ama iphone kadar uğraştırmadığı kanaatindeyim. Yine de iphone çıtayı hep en yüksekte tutan bir telefon olarak kalacak her ne kadar yeni çıkan telefonlar daha üstün olsalar da.
  • iPhone ugrastirmiyor inanın, bir senedir dokunmadım çekindiğim için, iki haft önce karar verdim jb ye ve 10 dakikada elimdeki cihazın güzellik katlandı, bu kadar pratik olacağını düşünmemiştim bile
    Jb hic dert değil, öyle olunca iPhone oldukça pratik ve masrafsiz
  • quote:

quote:

sanırım bu konuda şanslıyım facedeki tüm bildirimleri anında alıyorum
  • Beyler İphone -da uygulama olarak Türk Kanun Mevzuatlarını bulabilir miyiz ? Yakında iphone alacağım , araştırdım programları 1 tane mevzuat programı var ancak 79$ Bu uygulamayı JB-li cihazlar bedavaya edinebiliyor mu ? Yardımcı olursanız sevinirim zira 2-3 gün içerisinde telefonu alacağım yada almayacağım. Benim için bu mevzuatlar çok önemli eğer android-de var ise zorunlu android işletim sistemli bir telefon tercih edeceğim zira yanımda 50 tane kanun taşımaktan bıktım.
  • quote:

bazı riskleri göze alıp jailbreak yaparsın arkadaşın dediği gibi bütün applestore sana bedava olmuş olur...
  • 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.