Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (428. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.744
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

İTunes a baktım ama türkce kitap gazete bulamadım iPhone 4s için ücretsiz böyle gazete fln var mı ?

Birde radyo programı ne önerirsiniz

appstore da yok maalesef, başka kaynaklardan bulmanız lazım

radyo programı olarak RADYO veya TuneIn güzeldir
  • Başka kaynak derken jb falan mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkurler caddydsg.
    Diger arkadaslarda durum nedir, bekleyip gorelim bakalim. Sagolasin

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Başka kaynak derken jb falan mi

hayır internetten kitap dergi bulup ibooks veya başka bir reader a atabilirsiniz veya stanza da türkçe kaynaklar vardı diyebiliyorum
    ayrıca turkcell dergilik ve vread ile de güncel dergilere ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

Teşekkurler caddydsg.

dolmadan izlemeye baslarsak takılıyor
    dolduktan sonra sıkıntı yok.
  • Arkadaşlar activator ile ilgili bir sorunum var.İlk sayfada gösterildiği gibi yapmaya çalışıyorum fakat resimdeki gibi Activate Switcher şıkkı yok.Durum böyle olunca arka plan uygulamaları için birşey yapamıyorum.Home tuşu için falan ayarladım ama arka plandakileri açmak için olmuyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

Arkadaşlar activator ile ilgili bir sorunum var.İlk sayfada gösterildiği gibi yapmaya çalışıyorum fakat resimdeki gibi Activate Switcher şıkkı yok.Durum böyle olunca arka plan uygulamaları için birşey yapamıyorum.Home tuşu için falan ayarladım ama arka plandakileri açmak için olmuyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

türkçeye çevirisi var son sürümde activatorun,bende ilk başta bulamamıştım ama tr çeviriyi saçma yapmışlar şuan hatırlamıyorum ama değiştirici gibi bi seçenekti sanırım. değiştirici aktif et gibi birşeydi.

• quote:

Arkadaşlar activator ile ilgili bir sorunum var.İlk sayfada gösterildiği gibi yapmaya çalışıyorum fakat resimdeki gibi Activate Switcher şıkkı yok.Durum böyle olunca arka plan uygulamaları için birşey yapamıyorum.Home tuşu için falan ayarladım ama arka plandakileri açmak için olmuyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

degistiriciyi etkinlestir oldu adi.
    yada zephyr tweak cok guzel

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

türkçeye çevirisi var son sürümde activatorun,bende ilk başta bulamamıştım ama tr çeviriyi saçma yapmışlar şuan hatırlamıyorum ama değiştirici gibi bi seçenekti sanırım. değiştirici aktif et gibi birşeydi.

Hocam çok teşekkür ediyorum,değiştiriciyi etkinleştirmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Evet hocam hallettim,teşekkür ediyorum cevabınız için.
    Sizede başka birşey sorsam?
    Telefondan müzikleri silemiyorum,itunes üzerinden siliyorum sonra cihaz kısmına gelip eşzamanla diyorum şarkılar gidiyor sonra hemen geri geliyor.Nerde hata yapıyorum acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtgb -- 21 Ocak 2012; 23:45:23 >
  • quote:

quote:

Teşekkurler caddydsg.

Tesekkurler hakan turan. Artık durumu kabulleneceğim galiba. Tesekkurler :)
  • quote:

quote:

quote:

Evet hocam hallettim,teşekkür ediyorum cevabınız için.
    Sizede başka birşey sorsam?
    Telefondan müzikleri silemiyorum,itunes üzerinden siliyorum sonra cihaz kısmına gelip eşzamanla diyorum şarkılar gidiyor sonra hemen geri geliyor.Nerde hata yapıyorum acaba?

direk pc deki klasörden sarkıyı silin hocam ?

quote:

Tesekkurler hakan turan. Artık durumu kabulleneceğim galiba. Tesekkurler :)

sizde doldugu halde mı takılıyor
  • Iphone uma baseband korumadan ios5 yukleme gafletinde bulunarak ipoda dönüştürdüm kendisini maalesef. Tel olarak kullanamama sorununu geçtim,

hiçbir şekilde takvime etkinlik ekleyemiyorum. Her nasılsa takvimdeki + işareti artık yok. Reminders denen bolume ekleyeyim bari diye düşündüm onda da maalesef bu secenek yok. Yani ya ben bir ayarı değiştim ve farkında degilim ya da bunda bir sorun var. settingslerde de bir ayar yok ... bu sorunla benden başka karsılasan ya da çözümünü bilen var mı?

cvp verecek olanlara şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelincik

Iphone uma baseband korumadan ios5 yukleme gafletinde bulunarak ipoda dönüştürdüm kendisini maalesef. Tel olarak kullanamama sorununu geçtim,

hiçbir şekilde takvime etkinlik ekleyemiyorum. Her nasılsa takvimdeki + işareti artık yok. Reminders denen bolume ekleyeyim bari diye düşündüm onda da maalesef bu secenek yok. Yani ya ben bir ayarı değiştim ve farkında degilim ya da bunda bir sorun var. settingslerde de bir ayar yok ... bu sorunla benden başka karsılasan ya da çözümünü bilen var mı?

cvp verecek olanlara şimdiden teşekkürler...

ayarlar-icloud takvim i acıp kapayınız
    yada acık ise kapayın
    kapalı ise acın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 22 Ocak 2012; 3:49:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

Orijinalden alıntı: fantasticomer

herkese selamlar arkadaşlar,
    resimde görülen tuş kilidi tarzında önerebileceğiniz program biliyorsanız repo adresi ile yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

androidlock xt diye hatırlıyorum, xsellizede yada insanelyinde olması lazım

cevap için teşekkür ederim, fakat cydia nın içinde bulamadım :( peki iphone 4 ios 5.0.1 jb li için önerebileceğin program ve repo adresi varmı?
  • Hocam telefona daha önce abim yüklemiş müzikleri,ben kendi bilgisayarımdan silmeye çalışıyorum o da olmuyor
  • @hakan.turan
    Yok hayir. Video pc de duraksamadan doluyor ve açılıyor. Ama telefonda aynı bağlantı hızında takılıyor. Bu işi genelde hd videolarda yapıyor.
    Bağlantı hızı gayet iyi, wifi full cekiyor, vs. vs...
  • quote:

quote:

Teşekkurler caddydsg.

Aslinda buna 2-3 kez sahit oldum. Sabredip videonun kendi baslamasini bekledigim zaman takilma yasamadim bende.
  • Dün aksam Cmd ile jb attım şimdi tüm verileri sil diyince tel kapanıyorum acilmiyor.. Jb yi nasıl silebilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.