Şimdi Ara

iPhone 4 4.2.1 sürümü için sim kilit kırma yardım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftalardır çalışıyorum yapamadım bir türlü. 4.2.1 için sim kilit kırma yok galiba, bunun üzerine downgrade yapmaya kalktım beceremedim. Yardım istiyorum lütfen...

• 3g de aynı sorunla karsıkarsıya kaldım telefoncu sagolsun sorunu giderdi
    simdi de telefonu kapatıp actıgım zaman apple de takılıyor pc'de ithnnese baglamam gerekiyor
    bitmiyor sorunları bu iphonenn
  • yok mu yardım edecek bir kişi :(
  • Gevey yada türevlerini almalısınız..
    Forumda çok konu var,araştırmaların haftalar sürmeside ilginçmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkkoc

Haftalardır çalışıyorum yapamadım bir türlü. 4.2.1 için sim kilit kırma yok galiba, bunun üzerine downgrade yapmaya kalktım beceremedim. Yardım istiyorum lütfen...

Kardeş al bi gevey belli bir süre rahat et
  • gevey dışında nasıl sim kilit kırılabilir?
  • gevey dışında sim kilidi kıramazsın. bazı siteler birkaç yüz dolara unlock falan yapıyorlar ancak bana sorarsan en iyisi şuan gevey kullanmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkkoc

gevey dışında nasıl sim kilit kırılabilir?

Sim kilit kırma yani unlock önceden di şu anda sadece gevey ve benzeri türevlerden kullana bilirsin başka yolu yok...
  • Gevey'i bir şekilde iOS5'te kullanma şansımız var mı, yoksa elimizde mi patlayacak 5 çıkınca?
    Ya da 5 vazgeçilmeye değer mi Gevey alınır mı?
  • şuan için ios5 beta 2 de kullanılamıyor diye biliyor baseband yükseltmeden sonwbreze ile kullanıyorlar. ios5 vazgeçilebilecek birşey değil bana göre ama seçim sizin tabii
  • Hocam 4.3.2'nin bazı basebandlarına unlock oluyormuş yazılımsal, bende 04.10.01 var bunun basebandını değiştirme şansımız yok mu, bimiz günahımız ne yani anlamadım...
    Ya da şu cihazı tamamen unlock eden yerler Türkiye'de var mıymış, Apple da aynı uygulamaya başlamış Gevey alacağıma onu yapmak isterim.
  • selamlar ;

Tüm iphone lerin factory unlock larını yapıyoruz
    yurt dışından alınmış tüm iphone ler Türkiye den alınanlar gibi çalışıyor jailbreak yada unlock kartlarına ihtiyaç duymadan iphone unuzu kullanabilirsiniz güncelleme yapabilirsiniz
    iphone bir kez unlock yapılınca tüm kartlarla çalışır ve bir daha asla kilitlenmez son sürüm güncelleme artık kabus olmaktan çıkar
    iphone u göndermenize gerek yoktur direkt operator den açıyoruz

telefonlarımız : 0533 205 50 92 - 0252 313 28 85
    Bordum Telekom

ayrıca tüm blackberry lerin unlock kodlarını veriyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.