Şimdi Ara

+++ iPhone 4 16GB Siyah - Vodafone Garantili 2. el | ANKARA +++ BOL FOTOLU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    ARKADAŞLAR TELEFON YAKLAŞIK 18-19 AYLIKTIR.
    VODAFONE TELEFONUDUR.
    FİZİKSEL DURUM 7/10 DUR.
    FATURASI YOKTUR.
    YANINDA USB KABLO HARİÇ GERİ KALAN HERŞEY VERİLECEKTİR.
    TELEFONUN ÖNÜNDE ARKASINDA KILCAL ÇİZİKLER VAR FAKAT IŞIKTA BELLİ OLANLARDAN
    SADECE HOME TUŞUNUN SOL ÜST TARAFINDA Bİ ÇİZİK VAR GERİSİ KILCAK ÇİZİK.
    TELEFON ŞUANDA KULLANILMIYOR BOŞTA DURUYOR.
    ÇİZİKLERİ ÇEKMEK İÇİN BAYA UĞRAŞTIM. TELEFON GÖRÜNDÜĞÜ GİBİDİR.
    SADECE ANKARA ( BAHÇELİ-EMEK-BEŞEVLER )'DA ELDEN SATILIKTIR.

FİYAT 919 TL DİR.

+++ iPhone 4 16GB Siyah - Vodafone Garantili 2. el | ANKARA +++ BOL FOTOLU +++ iPhone 4 16GB Siyah - Vodafone Garantili 2. el | ANKARA +++ BOL FOTOLU +++ iPhone 4 16GB Siyah - Vodafone Garantili 2. el | ANKARA +++ BOL FOTOLU +++ iPhone 4 16GB Siyah - Vodafone Garantili 2. el | ANKARA +++ BOL FOTOLU +++ iPhone 4 16GB Siyah - Vodafone Garantili 2. el | ANKARA +++ BOL FOTOLU +++ iPhone 4 16GB Siyah - Vodafone Garantili 2. el | ANKARA +++ BOL FOTOLU
     +++ iPhone 4 16GB Siyah - Vodafone Garantili 2. el | ANKARA +++ BOL FOTOLU +++ iPhone 4 16GB Siyah - Vodafone Garantili 2. el | ANKARA +++ BOL FOTOLU +++ iPhone 4 16GB Siyah - Vodafone Garantili 2. el | ANKARA +++ BOL FOTOLU
     +++ iPhone 4 16GB Siyah - Vodafone Garantili 2. el | ANKARA +++ BOL FOTOLU +++ iPhone 4 16GB Siyah - Vodafone Garantili 2. el | ANKARA +++ BOL FOTOLU

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1312K -- 10 Eylül 2012; 11:38:23 >

• ARKA MOR FON SÜPER TUTMUŞ CİHAZI 10 ÜZERİNDEN 10 GİBİ DURUYOR...
    HAYIRLI SATIŞLAR ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gözlüklü

Teşekkürler. Fotoğrafları ayrıntılı çektim neyse o
  • Cihaz temiz duruyor fiyat da güzel ama işte elimdeki cihazı elden çıkarmak lazım hayırlı satışlar ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberwolf06

Teşekkürler hocam
  • BU FİYATA GİTMEZ
  • bi ölücüde bu yukardaki arkadaş , kardeş fiyatlardan haberin yok bu fiyata gitmez miş bedava versin istiyorsan ...

Hayırlı satışlar fiyatta cihazda on numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KıllananAdam -- 27 Ağustos 2012; 21:11:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa2012

Fiyat bu yapcak bisey yok teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: KıllananAdam

Teşekkürler hocam.
  • quote:

BU FİYATA GİTMEZ

Bas gaza aşkım bas gaza :D

Kardeş hayırlı satışlar, ark kapakta kılcal çizikler biraz göze batıyor ama 7-8 ay garantili telefon 919 tlye harbiden çok iyi bir fiyat

1 ay öncesinde 1000tlye ne kadar garantili telefon var ve aramıssam 2. günü telefonu sattımı diye kontrol ettiğimde hepsi satılmış buldum. Bu piyasa düşüklüğünün nedenini 12-21 eylül tarihleri arasında tanıtılacak İphone5 yüzünden olsa gerek. İphone 4 ile başlayın iosa emin olun bırakamayacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __SFR__ -- 30 Ağustos 2012; 12:39:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: __SFR__

quote:

BU FİYATA GİTMEZ

Teşekkürler hocam. Çizikler aslında o kadarda göze batmıyor ben fotoğrafları böyle çekene kadar bı o tarafa çevir bı bu tarafa ışığa tutup uğraştım kamerada zor çıkıyor.
  • Çizikleri göstermek için o kadar uğraşmışsınız. Diğer resimlerde gözükmemesine rağmen siz gene de çekip koymuşsunuz resimleri. Herkes yapamaz böyle birşeyi... Gerçekten tebrikler...

Apple firmasını sevmem... Ürünlerini de kullanmam ama nedendir bilinmez içim ısındı biranda... Sanırım dürüstlüğünüzden dolayı... Balgat'tayım... Birkaç gün içerisinde bir öm atabilirim satılmamış olursa eğer

Hayırlı satışlar

Değiştirme:

Çok güldüm İyi bir gönderme

"TELEFONUN ÖNÜNDE ARKASINDA KILCAL ÇİZİKLER VAR FAKAT IŞIKTA BELLİ OLANLARDAN "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8BEF0F32F -- 12 Eylül 2012; 18:37:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xX_Warlock_Xx

Çok güldüm İyi bir gönderme

"TELEFONUN ÖNÜNDE ARKASINDA KILCAL ÇİZİKLER VAR FAKAT IŞIKTA BELLİ OLANLARDAN "

Anlayana
  • niye ucuz :S

vodafone olunca ne oluyor ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

Vodafone olunca TR garantili oluyor. Fiyatı hemen satmak istedigim için uygun.
  • Hocam HTC One V ile takas düşünür müsünüz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitbucurgat

Hocam HTC One V ile takas düşünür müsünüz ?

Takas düşünmüyorum sağolun.

Arkadaşlar takas yok teleon fazlalıktan satılık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.