Şimdi Ara

İphone 4 16gb-32gb arasındaki performans farkı!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
8.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 4 32gb bulamıyorum hiçbiyerde onun için 16gb almayı düşünüyorum. 16gb hafıza olarak yeter mi? Bi de hafızası az olduğu için 32gb dan daha performanslı çalışır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: emretutar

Arkadaşlar iphone 4 32gb bulamıyorum hiçbiyerde onun için 16gb almayı düşünüyorum. 16gb hafıza olarak yeter mi? Bi de hafızası az olduğu için 32gb dan daha performanslı çalışır mı?

nokia değil hocam bu az hafızada çok performans göstersin iki cihaz arasındaki tek fark hafızadır. performans açısından hiçbir fark yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

quote:

Arkadaşlar iphone 4 32gb bulamıyorum hiçbiyerde onun için 16gb almayı düşünüyorum. 16gb hafıza olarak yeter mi? Bi de hafızası az olduğu için 32gb dan daha performanslı çalışır mı?

nokia değil hocam bu az hafızada çok performans göstersin iki cihaz arasındaki tek fark hafızadır. performans açısından hiçbir fark yoktur

Benim filmlerle videolarla pek işim yok. uygulama oyun mp3 bakımından 16gb yeter mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

quote:

Benim filmlerle videolarla pek işim yok. uygulama oyun mp3 bakımından 16gb yeter mi?

Tabiki yeter.

• hd video kayıt yapıor 16 mantıklı gelmıyor oyun ve video foto makinası gibi zaten cep teli almısken 32 olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasco1925

hd video kayıt yapıor 16 mantıklı gelmıyor oyun ve video foto makinası gibi zaten cep teli almısken 32 olmalı

Eğer videoları düzenli olarak bilgisayara aktarırsan hafıza sorun olmaz.
  • Yarım saatlik 720p HD videolar 2 GB yer kaplıyor bende iphone4 de de aynı oldugunu varsayarsak 4 saatlik film çekeceksen 32 GB al da manyak mıyız biz ya 16 GB yeter bence normal bi kullanım için ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: therion-x

Yarım saatlik 720p HD videolar 2 GB yer kaplıyor bende iphone4 de de aynı oldugunu varsayarsak 4 saatlik film çekeceksen 32 GB al da manyak mıyız biz ya 16 GB yeter bence normal bi kullanım için ya

1.5 gb lık hd film atıp içine yolda izlemek istersen olur ya yolculuk cıkar fln ? ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.