Şimdi Ara

İPHONE 4 16 BU FİYATA HEMDE 680 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pasaport kayıtlı,dır donanımsal hiç bir sorunu yoktur cihaz tertemiz ve sıfırdan farksızdır. İlk alındığı günden itibaren jelatin ile kullanılmıştır kozmetik olarak 10/9 alır nokta çizik yoktur
    su anda cihazı 5.1.1 gunceledigim için gevey ile çalışımıyor pek vaktimm yok ugrasmaya bir kaç yeri aradım 100 tl 200 tl arası degişir fiyat soylediler oporötöre göre fiyat degişiyormuş simfree yapıyorlarmış almak isteyen ler olursa her türlü sorunuza yardımıcı olurum fiyat sondur modem firmware 04,12,01 cihaz isveç malı model mc603ks

680 TL takas olarak

arkadaşlar takas sadece andıroid yüksek model cihazlar ile olur takas teklifinde bulunacak arkadaşlar lütfen cihazının durumunu(garanti-fatura-kayıt-temizlik durum-aparat) ayrıntılı olarakbildirdikten sonra cihazlarına ne istediklerini veya takasta üzerine ne verip ne isteyeceklerini bildirip takas teklifinde bulunsunlar. bunda takasta ne olur ben kendi cihazımın değerini bilmiyorum gibi takas tekliflerine cvp verilmeyecektir.benim cihazım şu durumda üzerine şu kadar veririm veya alırım gibisinden teklifte bulunurlarsa ben kendilerine olumlu yada olumsuz cvp veririm.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• şu an sim kilitli yani?
  • aynen

• pm gönderdim.
  • hocam sizin kodu burda (http://iphonefrom.com/tr ) görmüyor. hangi ülkeninki bu?
    edit : tamam hocam isveçmiş.bunu açtırmanın nett bir rakamı yokmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 25 Temmuz 2012; 15:54:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

hocam sizin kodu burda (http://iphonefrom.com/tr ) görmüyor. hangi ülkeninki bu?

ben yazınca çıktı ama arkadaşınki :)
  • güzel fiyat pm
  • cihaz satıldı herkese iyi forumlar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi has_başkan -- 28 Temmuz 2012; 2:05:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: has_başkan

cihaz saukudu herkes iyi forumlar dilerim

hayırlı olsun..kaça sattın üstad? yeni bir teklifle daha geleceltim bende :D hayırlısı olsun..
  • Buzmavili

Nasip diyelim ben sana teklif sundum ama sen agırdan aldın 650 tl ye satım

• dostum benim zaten iphone 4 ve 4s var :) ipod touch olarak kullanabileceğim en güzel cihaz bu olacağını düşünüyordum..Pişman değilim (: alan arkadaşa hayırlı olsun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.