Şimdi Ara

Iphone 3gs sahibiyim iphone durduk yere kapanıp açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar.Arkadaşlar 3gs sahibiyim.Yaklaşakı 3 hafta önce almıştım.Bu 3 hafta içinde 2 kere aynı problemle karşılaştım.Iphone kapanıyor ve açılmıyor.Yatarken iphonu şarjda bırakıyorum okula giderken yanıma alıyorum.Yaklaşık 2 hafta önce sabah aldım iphonu şarjdan şarjı yüzde 70 civarıydı sonra bi ders programına bakıyım dedim-resmini çekmiştim de-şarjı yüzde 70 olmasına rağmen kapandı açılmadı.Yanıma almadım.Evde bıraktım,geldiğimde şarja takıtım şarjı 0 dan dolmaya başladı sonra düzeldi.Ben de fazla üzerinde durmadım.Bu sorunu daha dün tekrar yaşadım.Sabah kalktım şarjı yüzde 100 dü bişiler baktım sonra kapandı.Ama bu sefer hafta sonuydu o nedenle bütün gün iphonela ilgilendim şarja koydum pc ye bağladım -o haliyle algılamadı tabi pc.-Sonra aldığım yere bi telefon açtım şarja koyup deneyin dediler -ben zaten hep öyle deniyordum- açılmadı.Eğer düzelmezse getirin dediler garantisi var zaten.Yattım sabah kalktım şarja koydum 0dan dolmaya başladıSizce garantiye götürmeli miyim?Eğer götürmeliysem restore atmam mantıklı olur heralde jb li de. Cevaplarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.