Şimdi Ara

--------------------iPhone 3G S 16 GB SİYAH!!!--------------------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu şuan kendim kullanmaktayım ve hiç bir sıkıntısı yok tertemiz ve kutulu ve aksesuarlarıyla birlikte verilecek. Cihaz yurt dışı jailbreakli ve 4.3.3 versiyonundadır şuan. Saolsun daha önce aldığım arkadaş 5.0.1'e yükseltmeyi akıl edememiş.

Gelelim satma amacıma. Cihazı satma nedenim Htc One X almak istememdir arkadaşlar. Yoksa cihazın hiç bir sıkıntısı yok. İsteyene One X Beyaz olmak şartı ile takas da yapabilirim.(Üstü nakit ödenecek)

Cihazda kronik çatlak sorunu yoktur. Arkasında kılcal cizikler mecvuttur her iphone da olduğu gibi başka da bir sorunu yoktur. 5.1 jailbreak bu ay sonunda cıkacak, onu da almayı düşünen arkadaşlar sıkıntı yapmasın.

Elden alışveriş veya önce para sonra kargo şeklinde alışveriş düşünüyorum. Diğer türlü alışveriş düşünmüyorum çünkü para çok geç elime geçiyor.

Bir adet resim yüklenebiliyormuş. Resim ürüne aittir isteyene mail olarak arka kapak fotoğrafını ve kutu içeriğini atabilirim.

FİYAT 550 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmrree1990 -- 10 Mayıs 2012; 5:38:17 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bu arada Eskişehirdeyim arkadaşlar burda okuyorum o yüzden mayısın 17si gibi izmire gideceğim izmir içi elden almak isteyenler o tarihte alabilir

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.