Şimdi Ara

iPhone 3G için Sayaç Programı Var mı ? (Çağrı ve SMS Sayacı) Turkcell Sözleşmeli Paketlerin takibi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Birçok arkadaş, Sözleşmeli olarna iPhone 3g aldı gördüğümüz kadarı ile, burada forumda da bir hayli bu sayı fazla.

Şunu düşünüyorum ki, örneğin aldığımız paket 150 dk konuşma + 150 sms, haftasonları ücretsiz konuşma, 3gb edge hizmeti vs.

Bunu takip edebileceğimiz bir program olursa daha iyi olur.

Yani program örneğin 1 ay içerisindeki ( 1 fatura dönemi içerisindeki ) giden çağrı süresini ve sms sayısını sayacak.
    Hatta bir sonraki aşama, eğer numara 053x ile baslıyor ise haftasonlarını hesaba dahil etme seçeneği olacak ( bu uçuk bir istek aslında )
    Çünkü haftasonları Turkcell liler kendi aralarında ücretsiz gibi birşey şu an ( 2000 dk ile sınırlı )

Böyle bir program kullanan, bulan, sitelerde gezerken denk gelen vs. varmı merak ettim ?

Bence bu konu üzerinde de tartışabiliriz :)

İyi Forumlar

• hocam bende birşey sormak istiyorm. Turkcell den sözleşmeli oalrak aldığınız iphone kredi kartıyla ödeme yaptığınızda 18 aylık toplam tutar kredi kartınızdan çekilip vadeli olarak mı ödüyorsunuz yoksa her ay tek tek mi çekiliyor kredi kartından.
    Kartımın limiti 1500 ytl ve toplam sözleşme tutarı 2000 ytl yi geçiyor . Sözleşmeli almak istediğimde bir sorun olur mu alabilir miyim acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sothemre

hocam bende birşey sormak istiyorm. Turkcell den sözleşmeli oalrak aldığınız iphone kredi kartıyla ödeme yaptığınızda 18 aylık toplam tutar kredi kartınızdan çekilip vadeli olarak mı ödüyorsunuz yoksa her ay tek tek mi çekiliyor kredi kartından.
    Kartımın limiti 1500 ytl ve toplam sözleşme tutarı 2000 ytl yi geçiyor . Sözleşmeli almak istediğimde bir sorun olur mu alabilir miyim acaba?

Eğer 6 aydan fazla Turkcell abonesi isen, kredi kartında sadece peşinatı ödersin, diğer taksitler turkcell faturanla gelir faturanı ödersin kredi kartından çekilmez...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

quote:

hocam bende birşey sormak istiyorm. Turkcell den sözleşmeli oalrak aldığınız iphone kredi kartıyla ödeme yaptığınızda 18 aylık toplam tutar kredi kartınızdan çekilip vadeli olarak mı ödüyorsunuz yoksa her ay tek tek mi çekiliyor kredi kartından.

Eğer 6 aydan fazla Turkcell abonesi isen, kredi kartında sadece peşinatı ödersin, diğer taksitler turkcell faturanla gelir faturanı ödersin kredi kartından çekilmez...

faturalı hat abonesi değilim onun için sordum

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

quote:

faturalı hat abonesi değilim onun için sordum

O zaman çaresi yok, kredi kartından çekerler aylık ödersin ama limitin toplam bedel neyse o olması lazım en az...

• quote:

Orjinalden alıntı: Negative

Arkadaşlar

Birçok arkadaş, Sözleşmeli olarna iPhone 3g aldı gördüğümüz kadarı ile, burada forumda da bir hayli bu sayı fazla.

Şunu düşünüyorum ki, örneğin aldığımız paket 150 dk konuşma + 150 sms, haftasonları ücretsiz konuşma, 3gb edge hizmeti vs.

Bunu takip edebileceğimiz bir program olursa daha iyi olur.

Yani program örneğin 1 ay içerisindeki ( 1 fatura dönemi içerisindeki ) giden çağrı süresini ve sms sayısını sayacak.
    Hatta bir sonraki aşama, eğer numara 053x ile baslıyor ise haftasonlarını hesaba dahil etme seçeneği olacak ( bu uçuk bir istek aslında )
    Çünkü haftasonları Turkcell liler kendi aralarında ücretsiz gibi birşey şu an ( 2000 dk ile sınırlı )

Böyle bir program kullanan, bulan, sitelerde gezerken denk gelen vs. varmı merak ettim ?

Bence bu konu üzerinde de tartışabiliriz :)

İyi Forumlar

ben böyle bir programa denk geldim ama sözleşmesiz alanlarda çalışıyo malesef. kısacası "ipa sapa" gelmez bir program...

imazını da şikayet edeyim mi ozi...

• Alet sözleşmeli ama Jailbreak yapılmış halde zaten o yüzden program adını ve source u söylersen sevinirim ( Eğer biliyorsan )
  • hocam zaten aletin ayarlar kisminda bole bir history gorme programi var.Ben sahsen eskiden gelme bir aliskanlik olarak her fatura kesilme tel e geldiginde bu menuyu 0 liyorum boylelikle hesabimida bliorumm.Sanada bunu tavsiye ederim.
    iyi calismalar...
  • Bende o sekilde kullanıyorum aslında simdilik

hatta iLog diye bir program kurdum tavsiye ederim, direkt giden çağrıların süresini gösteriyor mesela ama haftasonu turkcell lileri hesaba dahil etme seçeneği yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.