Şimdi Ara

iPhone 14'ün tanıtım tarihi ve fiyat listesi ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
11.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 bin liralık psikolojik sınırı aşmazsa alınabilir

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt

Kendi pasaportuma kaydettirecegim ki bir problem yok o konuda. Eşimin hattida benim üstüme oda bu şekilde kullanıyor tek istedikleri pasaportta kayıtlı kişinin sim kartı takili olsun .İlla pasaporta da gerek yok kimlik ile gidilen ülkelere giriş çıkış yaparsanız oda olur .Zaten hali hazırdı kos karşımda feribottala 30 dk gider gelirim  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLasTeaR kullanıcısına yanıt

İşi yine Allahtan medet umarak ötelemişiz.Sonumuz şuan yaşanıyor zaten hayırlık bir durum da yok.

• Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt

Bir çaresizlik varsa herhalde Allahtan medet umacak senin elinden gelen bir şey var mı hani ? sen ne yapabilirsin ?

• 13 pro max ı satıp 1000 euro yaıpı 14 u beklemek ve yurtdısından (almanyadan) almak mantıklı gıbı belkı 100-200 euro fark olabılır dıye dsuuyrum.. .sizce Almanya yad aavrupa fıyat ne olur 14 pro / 14 pro max?

• sakin bana I phone pro Max40 bin TL ye gelir demeyin:) Dunyada boyle bir fiyata telefon var mi merak ediyorum.:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riggsmartin -- 10 Ağustos 2022; 12:10:00 >
  • abeth kullanıcısına yanıt
    Kaydı gerçekleştirilen cihazlar 3 yıl boyunca sadece kaydı gerçekleştiren yolcunun kimlik numarasına kayıtlı hatlar ile çalışıyor. 3 yıl sonra her hatla kullanılabiliyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İphone 14 Pro Max 1.200 Dolar...

Güncel Kur ile 21.547,32 Türk Lirası

İthalat edilip vergi ve kar payı eklendiğinde olacak fiyatı heralde 35 felan...

Vallahide billahide yazıklar olsun... Adamlar asgari ücreti ile 2 tane 14 pro max alıyor. Biz ise 1 tane'sini alabilmek için ortalama 7 ay çalışmak zorundayız.

• Düz 14 fiyat sizce ne olur ?

• her sene yeni model çıkmasını eleştirmek çok ilginç , çıkmaması daha mı iyi?

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

Beyfendiler daha iyi Audilere binsinler güzel güzel konvoy yapsınlar diye çalışıyoruz bu ülkede. Bir kişi değil yüksek mevkide olan herkes aynı o yüzden bu ülkede hiçbir şey düzelmez. Biri din üzerinden diğeri laiklik üzerinden öteki dışlanmışlık üzerinden Show yapıyorlar. Bir Almanya olamadık, adamlar 2. Dünya savaşından çıktı ülkeleri darmadağın oldu. Paralarını sobada yaktılar o kadar değersizleşmişti ama 40 yılda muazzam bir büyüme ve hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına geri döndüler. Akıl ve bilim adamları uçurdu 7 büyük ülkeden biri. Başımızdakiler tasarruf yapmayı bilseler bu kadar vergiye ihtiyaç kalmaz. Daha refah içinde yaşarız ama bunu yapacak kimse yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 10 Ağustos 2022; 17:23:27 >
  • yeni modelle eskisi arasında çok bir fark olmayacaksa çıkmasın ayrıca benim asıl takıldığım olay "aşırı tüketim çılgınlığı",apple isterse haftada bir telefon çıkarsın ama bu satmazsa yani tüketilmezse devamı gelmez.

Yani her sene yeni model çıkmasını eleştirmiyorum,insanların bunu hızla tüketmesine dikkat çekiyorum

• Apple Türkiye 50 bin TL'den promax satacak desenize. Opulmeye devam edilir alan kitle

• Yine bir doğan parası etmiyor arabalar daha çok değer kazanmıs eskiden kuş serisiyle ayninfiyatti şimdi araba fiyatları iphonuda katladi

• riggsmartin R kullanıcısına yanıt

Artık var. Buyrun z fold 4. tamı tamına 40.000₺

shopsamsung.com
    Galaxy Z Fold4
    https://shop.samsung.com/tr/galaxy-z-fold4/

• kullanici123456 kullanıcısına yanıt

Diğer arkadaşlara da ayrı ayrı teşekkür ederim 3 yılsa ben uzun kullanıyorum zaten sürekli değişmiyorum.

• Alkımm kullanıcısına yanıt
    Fiyatı kayda değer uyguna geliyorsa çok iyi iş hocam, ben son zamlardan sonra bıraktım o işleri,

• mrtcrc kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam çok karıştı işler her konuda olduğu gibi

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Kapitalizm olmasaydı üretim de olmazdı.Bugun çoğu icadın buluşun sebebi kapitalizm değilmi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.