Şimdi Ara

iPhone 14'ün tanıtım tarihi ve fiyat listesi ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
11.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 14'ün tanıtım tarihi ve fiyat listesi ortaya çıktı

Sızıntı kaynaklarından gelen son bilgilere göre Apple, iPhone 14 ve diğer cihazları tanıtacağı sonbahar lansmanının çekimlerine başladı. Etkinliğin tarihi 13 Eylül olacak.

Ayrıca Bkz.Microsoft, Windows 11'deki kapat menüsünün tasarımını değiştiriyor

Apple'ın yol haritasına göre iPhone 14 serisi akıllı telefonlar 23 Eylül'den itibaren satışa sunulacak. Tanıtımın ardından kullanıcılar cihazları ön siparişle satın alabilecekler. Ayrıca yeni akıllı telefonların maliyeti de belli oldu. iPhone 14'ün standart versiyonunun fiyatı artmayacak ve 799 dolardan satışa sunulacak. Ancak kompakt mini versiyon, iPhone 12 mini ve iPhone 13 mini'ye olan düşük talep nedeniyle iPhone 14 serisinde yer almayacak.

iPhone 14 Pro modellerinin fiyatı artacak

Amiral gemisi iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinin ise fiyatları artacak ve 1100 dolar ile 1200 dolar fiyatlandırmasıyla satışa sunulacak. Geçtiğimiz yıl bu iki cihaza denk gelen modeller 1000 dolar ve 1100 dolar fiyat etiketiyle raflara çıkmıştı. Tüm bunların, üretim maliyetlerinde önemli bir artışa neden olan yeni ekran, 48 MP kamera ve diğer bileşenlerden kaynaklandığına dikkat çekiliyor. Apple, yeni ürünlerin maliyetini artırarak, olumlu bir finansal rapor için kârdan tasarruf etmeye çalışacak.

Seride ayrıca iPhone 14 Max adlı bir modelin de yer alması bekleniyor ancak bu cihazla ilgili henüz diğer modeller kadar net bir bilgi mevcut değil.

Kaynak:https://news.mydrivers.com/1/850/850892.htm

• Adamlar her sene yeni model çıkartıyor fiyatı neredeyse hiç değişmiyor, biz de ise 5erli atlıyor.
    Allah sonumuzu hayır etsin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 8k baya merak ettim video tarafında, keza bu 48mp kamerada merak uyandırdı 🤔

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • o kamera noktaları tamamen kalkmadan ya da telefonum kırılmadan iphone x'imi değiştirmem. 2017'den beri canavar gibi.

• noobszle kullanıcısına yanıt
    Normal 8k işte. Sadece 3 yıl geciktirdiler. Artık insanlar anlamış oldu 4k nın yaklaşik 12 milyon pixel barindirdiği için Apple nin şimdiye kadar 12 mp kamera kullandığını.

• Telefon fiyatları dolar bazında stabil ama gel gelelim bizim ülkeye işte. :/

• Mr. Burak kullanıcısına yanıt

Ne attın be iPhone 14'ün tanıtım tarihi ve fiyat listesi ortaya çıktı 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 satıp beklemeye mi geçsek ne yapsak? En fazla 200,300 dolar fark olur 14 pro için

• Amerika ve Avrupa'daki fiyatları her sene aynı ama nedense bizde her sene en az 2.000 TL ekleniyor önceki modele göre

• Ya bana iphone 11den sonraki tüm modellerin özellikleri aynıymış gibi geliyor.Nereyr kadar gidecek bu her sene yeni model çıkartma işi,tüketim çılgınlığı çok korkutucu

• şu at&t hattımın kampanyasını değiştiririm de umarım 14 pro max e geçerim

• İphone fiyatları dolar bazında sabit ama sorun bizim ülkede

• Sızıntı, sızdırıldı, sızıyor. Normal bir haber şeklinde çıkmıyor mu bunlar. Adamlar her sene belli tarihlerde cihaz çıkarıyor zaten at ile deve değil.

Kamera kamera kamera hepimiz yönetmen olacağız zaten.

iPhone 13 olmuş hala sarji gitmiyor. Alınır satılırken pil seviye kaç diye soruluyor hala. Soğukta sıcakta çalışmıyor düzgün telefon. Adam telefon yapmış hem kamera hem şarj hemde ozellik olarak çok iyi (x marka)

Neyse param olsa iPhone 13 pro Max kullanırım.

• Portraitclub kullanıcısına yanıt

Baya beklersin ama iPhone 14'ün tanıtım tarihi ve fiyat listesi ortaya çıktı 

• Kapitalizm. Tüket tüket tüket, daha fazla tüket.

Köpekbalıkları hareket etmedikleri zaman suda dibe batarlar. Kapitalizmde ise tüketim olmazsa sistem çöker.

• 13 pro’dan sonra ekran hızı , kamera , ram vb. değiştirdiler. Bu model dışında hepsi aynı

• Apple her yıl yeni model çıkarıyor ya diğerleri günlük haftalık neredeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yeni çıkaracakları 14 max yada 14 plus dedikleri 14 modelinin büyük ekranlı ürünü bekliyorum. Kalkıp ona 60 hz ekran koyarlarsa saçmalık olur ama 14 ün fiyatı sabit kaldıysa ekran 60 hz dir .Bu mantıkla 14 max,plus da 60 hz gelir mecbur büyük ekran düzgün ürün istiyorsan 14 pro max al diye zorluyorlar.

Türkiye fiyatını hiç merak etmiyorum acaba yurt dışından gelenlerin fiyatı ne olacak ? Şuan 13 pro max 1150-1200 dolara forumda yurt dışı olarak bile satılıyor. 14 pro max de benzer olur diye umuyorum.

• Pro Max Tr fiyatı 40 bin ₺ olurmu ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.