Şimdi Ara

iPhone 14 Sızdı (Hayır iPhone 13'un adı 14 değil, direkt 2022de duyurulacak telefon)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kaynak çok sağlam arkadaşlar zaten işin içinde olanlar bu kanalı bilir, daha önce birçok başarılı sızıntılar bildirdi ve zaten öyle ün yaptı. Sızıntılar gerçekten bir yandan çok heyecan verici öteki yandan can sıkıcı çünkü iPhone 13 alanları 1 sene içersinde kendilerini değiştirmek zorunda hissettirecek.14 serisi cidden muazzam olacak gibi.
    Değişenler:
    Çerçevemiz artık Titanyum
    Elveda çentik, hoşgeldin infinity o (delikli olan)
    Kamera çıkıntısı güle güle
    Ses butonları tekrardan yuvarlak oluyor
    Değişmeyenler:
    Kanser Lightning, umutlar artık 2023te duyurulacak iPhone 15

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=42Ot6Y0gBzs&feature=youtu.be

Yüksek çözünürlüklü render görüntüleri için:https://www.frontpagetech.com/2021/09/08/exclusive-a-closer-first-look-at-iphone-14/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf_Ozkan -- 8 Eylül 2021; 23:57:48 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• İnandırıcılıktan uzak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scanh kullanıcısına yanıt

Hocam kaynak Jon Prosser, Tim Cook'tan daha güvenilir kaynak.

• Yusuf_Ozkan kullanıcısına yanıt

Geçen sene etkinlik tarihinin ertelenmesi hariç birçok konuda yanıldı. Çok itimadım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanh -- 9 Eylül 2021; 3:1:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sızıntı değil, 4 tasarımının güncellenmiş halinin konsepti...

• Hugh Jackman kullanıcısına yanıt
    Sızıntı hocam, konsept değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • iPhone 4’ü büyük bir beğeni ile kullanmıştım. Kasa yapısı ve tasarım olarak en sevdiğim cep telefonları arasında ilk sıraya yerleşir.

Eğer kamera çıkıntısını da bu şekilde hallederler ve gerçekten bu şekilde çıkarsa ben net alırım bunu. Hoş, daha 1 sene var, her ne kadar sızıntı deseler de konsept olma ihtimali de var. Çıkınca görürüz ama bu tasarım beni benden alır. Bu telefonu alırsam da yine Pro Max’ini alırım, yazılım desteği bitene kadar da kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 11 Eylül 2021; 18:43:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple çentiği küçülttükten bir sene sonra tamamen kaldırmaz, en erken 15'te kalkar çentik.

Kameraların çıkıntı yapmaması da eski dandik kameralı telefonların devrinde kalan hoş bir seda artık, kolay kolay geri gelmeyecek bir dönem.

• Her yeni iPhone zaten gelecek sene cikacak modelin bir sizintisi degilmidir? Bakiniz iPhone12 ve iPhone13  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.