Şimdi Ara

iPhone 14 Pro ve Pro Max çentik yerine delikli ekranla gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 14 Pro ve Pro Max çentik yerine delikli ekranla gelebilir

iPhone 13 serisinin tanıtılmasının üzerinden henüz kısa bir süre geçmesine rağmen Apple analisti Ming-Chi Kuo, en son araştırma notunda yeni nesil iPhone'lara bir bakış sunuyor.

Ayrıca Bkz.Samsung'dan katlanabilir Note modeli geliyor: Galaxy Flex Note

Kuo'nun raporuna göre iPhone 14 Pro ve Pro Max modellerinde, çoğu kişinin hoşnut olmadığı, ön kamera ve Face ID sensörleri için ayrılan çentik bölümü kalkacak. Apple bunun yerine, birçok Android akıllı telefonda görülen küçük dairesel delikli ekran tasarımını kullanacak.

Ek olarak, Ming-Chi Kuo'ya göre her iki Pro modeli de geliştirilmiş bir 48MP geniş açılı kamera alacak. Karşılaştırma için, yakın zamanda tanıtılan iPhone 13 serisinde 12MP sensörler bulunduğunu belirtelim.

iPhone 14 Pro ve Pro Max çentik yerine delikli ekranla gelebilir

iPhone 14 mini yerine iPhone 14 Max geliyor

2022 iPhone serisi, standart iPhone 14'e ek olarak yeni bir 6.7 inç iPhone 14 Max'i de içerecek. iPhone 14 mini'den bahsedilmiyor, bu da Apple'ın küçük form faktörünü ortadan kaldıracağına dair önceki söylentileri doğruluyor. Şirketin ayrıca 2022'nin ilk yarısında yeni bir 5G iPhone SE piyasaya sürmeyi planladığı belirtilmiş.

Kuo ayrıca Apple'ın ekran altı Touch ID parmak izi tarayıcıya sahip bir iPhone'u 2023'ün ikinci yarısına ertelediğini de ifade ediyor.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/kuo_iphone_14_pro_models_to_replace_notch_with_punch_hole_cutout-news-51043.php

• Nerede o Steve Jobs zamanındaki inovasyon. Direkt olarak ekran altı kamera teknolojisi beklemek lazım ama Apple'ı ne hale düşürdüler inovasyon konusunda. Tek iyi olduğu yanı işletim sistemi kaldı kalacak.

• Başladık mı yine bir sonraki iPhone modelinin ön kamera konusuna...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • iphone 15 de o da olmayabilir.

iphone 16 ekransız gelebilir.
    .
    .
    .
    .

• ayipon 25 için para biriktirmeye başladım. çıkana kadar anca birikir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Apple öyle radikal kararlar alamaz biraz daha küçülür sadece

• Bi arada ekranın arkası gözükecek ekranla gelecek diyorlardı iphone 5 zamanlarında 😂😂😂

Hatırlayan varmıdır be o fotoğrafları

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İPHONE 13 bi sindireydiniz incelemeden 14 deki asılsız sölentilere haber yapalım haydin ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 22 Eylül 2021; 16:36:51 >
  • Hahahahha şaka mı bu haberler ya... Abi nasıl tüm dünyayı elinde tutuyor bu Apple, daha aypon 13 yeni çıktı, aypon 14 haberleri (çıkış eylül 2022) etrafta fink atıyor.

AYPON 13 yeni çıktı be. Eh, Apple'ın gündemde kalması lazım, aypondan başka bir ürünü de yok...

• Ya Adamlar daha bu sene yillar sonra centigi az biraz kücültmüsler. Gercekten seneye centigin kalkacagina inanan var mi?!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 30 ile ekran altı kamera gelir artık ve devrim!

• Bunu haber diye paylaşıyorsunuz 😎😜😴

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Çentik neden kalksın, iPhone 12 pro kullanıyorum bir an olsun çentik beni rahatsız etmedi o çentikte 3 farklı sensör var , androidlerdeki yüz kilidinde olan basit kamera sistemi yerine bir telefondaki en güvenli yüz kilidi var.

• Mütercim Bey kullanıcısına yanıt
    Tamam xiaomi, Samsung kullanıcısı s21 de denedim ,iPhone 12 pro kullanıyorum iPhone en az 10 kat önde üretmeyip üretene çamur atan tek millet olabilirsiniz neyse ki vatandaşlık almama bir kaç ay kaldı.

• Apple, iPhone 14 ile 2010 yılına geri dönmek istiyor. Yani iPhone 4'e. iPhone 14 ile şu an kullanılan iPhone 5S kasası yerine iPhone 4 ve 4S kasasına geçecekler herhalde bu görüntülerden gördüğüm kadarıyla. Güzel de gözüküyor. Umarım böyle çıkar. Artık radikal değişiklik vakti geldi.

• Bizde 14 değil 15 alırız pro versiyonunu alınca hiç bir şey farketmiyor 3çü kamera için verilen gereksiz para nasılsa 15'de delikli ekran normal versiyonunada gelir

• Gelmezse .......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende iphone kullanıyorum ama face id 29 yaşındaki ikizleri ayıramıyor.

• Hak yolu yani Xiaomi'yi örnek almışlar :D
    Megapiksel önemsiz diyen Apple fanlarının yüreğine inecek :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.