Şimdi Ara

iPhone 14 Plus'ın Türkiye'deki ön sipariş ve satış tarihi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 14 Plus'ın Türkiye'deki ön sipariş ve satış tarihi açıklandı

Apple, iki senedir devam ettirdiği Mini modellerini iptal ederek bu sene daha büyük ekranlı iPhone 14 Plus ile karşımıza çıkmıştı. Türkiye’de iPhone 14 serisinin diğer üyeleri geçen hafta satışa çıktı ancak iPhone 14 Plus’ın satış tarihi bilinmiyordu. Bugün itibariyle iPhone 14 Plus’ın ön sipariş ve teslimat tarihleri de açıklandı.

iPhone 14 Plus ne zaman çıkacak? ??

iPhone 14 Plus, 7 Ekim’de ön siparişe sunulacak ve 14 Ekim’de genel satışa çıkacak. Teslimatlar 14 Ekim’de başlayacak.

iPhone 14 Plus fiyatı ne kadar? ??

• iPhone 14 Plus 128 GB fiyatı 34.999 TL

• iPhone 14 Plus 256 GB fiyatı 37.599 TL

• iPhone 14 Plus 512 GB fiyatı 42.899 TL

Ayrıca Bkz.iPhone 14 ve iPhone 14 Plus tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

• İphone 11 kullaniyorum ve gayet memmnunum. Gayet memnun oldugum icin iphone 14 kullananlarin sayfalarina girip onlara bulasmiyorum cunku aşağılık kompleksim yok ve kendim alamadigim icin param yetmedigi icin gidip onlara enayi olduklarini belirten cumleler soylemiyorum cunku ben surekli donan kamerasi bi ise yaramaz surekli reklam cikan poco x3 kullanip bunun iphone 14 pro max'dan hic bir eksigini olmadigini hatta fazlasini oldugunu soyleyen hi zavalli degilim

• 14e 31 veren 4daha verip 14plus alsın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 60 hz ekrana kedim bile bakmıyor.

• 60hz ekran, geçen seneyle aynı işlemci ve 35 bin tl.

5 senelik ekran teknolojisi, 3 aylık öğretmen maaşı.

Kalsın.

• çok bilmek kullanıcısına yanıt
    Onlar sadece androide çalışır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Morichannnn kullanıcısına yanıt
    5 yildir ayni tasarim samsung biraz benzer bi telefon cikarinca Süreyya

• Tlg3 kullanıcısına yanıt
    4 daha ekle pro al o zaman? Applein fiyatlamasinda şunu ekle şunu akla dersen en pahalı ürüne kadar gidiyorsun.

• Poco X3 kullanıyorum gayette memnunum

Millet kafayı yemiş pahalı telefon alınca elit olmayacaksınız siz öyle hissedeceksiniz sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mide bulandıran 60hz 128 GB telefona telefona 34 bin he

Samsung orta sınıfta bile artık 120hz veriyor 256 GB depolama veriyor piyasaya göre makul fiyatlara

Yuh artık

• Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt

İphone 11 kullaniyorum ve gayet memmnunum. Gayet memnun oldugum icin iphone 14 kullananlarin sayfalarina girip onlara bulasmiyorum cunku aşağılık kompleksim yok ve kendim alamadigim icin param yetmedigi icin gidip onlara enayi olduklarini belirten cumleler soylemiyorum cunku ben surekli donan kamerasi bi ise yaramaz surekli reklam cikan poco x3 kullanip bunun iphone 14 pro max'dan hic bir eksigini olmadigini hatta fazlasini oldugunu soyleyen hi zavalli degilim

• Alandan çok almayanlara dert olmuş her zaman ki gibi. Herkes bizim gibi teknolojiyi takip etmiyor. Sokağa çıksan 10 kişiden 9'u 60 hz ekran ne onu bilmez. İki akranı yan yana kullanmayan farkı anlamaz zaten. Her şey donanım değil, iPhone alanlar ios için tercih ediyor çoğu zaman.

• şu skandal cihazı adamlar bir de bir haltmış gibi, 1 ay sonra satışa çıkarıyor , çifte rezalet

• Elimde iphone 11 var, 120 hz 13 pro max gördükten sonra eğer yeni bir iphone alırsam kesinlikle 120 hz destekli alırım. Çok elzem denilemez ama çok başka bir şey gerçekten. Bu fiyatlara bunu alacağıma düz pro alırım daha iyi ama şu an ikisini de alamam :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • iPhone 14/14 Plus serisi ölü doğmuştur. O fiyata 120 Hz ekranlı iPhone 13 Pro/13 Pro Max alınabilir. 120 Hz aramıyorum derseniz iPhone 13 alın paranız cebinize kalsın. Nasıl olsa aynı işlemci (A15) olduğu için temel performansta değişiklik yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzer fiyattaki 13 Pro Max'tan ne artısı var? Bi selfie kamerası belki, batarya da 1-2 saat uzun gider. 120 Hz, 3x kamera ve çelik kasadan vazgeçmeye değer mi?

• osarkibt O kullanıcısına yanıt
    poco x3 kullanip bunun iphone 14 pro max'dan hic bir eksigini olmadigini hatta fazlasini oldugunu soyleyen hi zavalli degilim diye bişey dememiş ki adam bunu sen uydurmuşsun. Zavallı olan sen gibisin.

• ENTÜRKTEYNMENT E kullanıcısına yanıt

Sen de iphone 14 pro maxtan daha iyi olan 5bin tllik xiaomi kullanicisisin galiba ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.