Şimdi Ara

iPhone 14 Max sürprizi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
7.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Apple’ın düşük talep nedeniyle iPhone 13 mini sonrasında bu konsepti rafa kaldıracağı gündeme gelmişti. Bunun yerine Apple’ın iPhone 14 Max adıyla yeni bir model koyacağı ifade ediliyor. 

iPhone 14 Max neler sunacak?

Apple’a yakın isimlerin verdiği bilgilere göre iPhone 14 Max tasarım olarak iPhone 14 Pro Max ile benzer bir görüntü sunacak. 6.7 inçlik OLED panel 120Hz tazeleme hızı ve LTPO verimlilik süreci barındıracak. 

Ayrıca Bkz.Dünyanın en büyük sinema zinciri Bitcoin’den sonra Litecoin ve Ethereum’u da kabul edeceğini açıkladı

Fark olarak ise donanım tarafının iPhone 14 ile aynı olması gösteriliyor. Böylece iPhone 14 Pro Max kadar büyük ancak performans ve kamera olarak iPhone 14 modelini temel alan bir melez ortaya çıkacak. Fiyat nedeniyle tercih edilmeyen iPhone 14 mini’den doğan boşluğu iPhone SE 2022 modelinin daha uygun fiyat etiketiyle dolduracağı tahmin ediliyor. 

iPhone 14 serisinde bugünden gündeme gelen iddialara göre büyük çentik kaldırılıyor ve nokta çentik ile yola devam ediliyor. Face ID yerine ise kenara entegre parmak izi okuyucusu ile Touch ID geri geliyor. 

Kaynak:https://www.gsmarena.com/more_rumors_claim_that_apple_will_replace_the_mini_with_a_67_iphone_14_max_next_year-news-51189.php

• Daha 13'ü sindiremedik ki.

• iphone 13 ü 13 yıl sonra alabilecek param olabilecekken 14 max tan bahsediliyor. vay bee.

• Normali, Max'i, Pro'su, Pro Max'i, SE'si... Eskiden her sene tek model sunuyorlardı. Acaba SE'nin altında konumlanacak daha uygun fiyatlı model de gelir mi?

• Face id kaldırılıp yerine touch id getirilmesi teknolojik olarak eski bir cihaz izlenimi uyandırır 14 de her ikisinin desteklenmesi güzel olurdu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bugünkü iPhone 14 haberini de aldık hamdolsun. Ayı böylece kapattık.

Acaba haftaya kaç tane iPhone 14 haberi olacak? Ben en az 3 diyorum.

• FaceID harika bir ozellik kaldirmak nedir?
    Kullandiktan sonra vazgecilmezim oldu pek inanmiyorum kalkabilecegine.

• geçen gene böyle bir haber yaptınız harelde köşe doldurmaca var .

• waybe, Apple, yıkıcı hamleyi yapmış. Bundan sonra diğer telefon markaları düşünsün!

• İphone 28 pro max delta plus istiyorum

• Az kaldi uygulamayi telefonumdan kaldiricam. Sacmac sapan haberler ve bildirimleri

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bildirimleri kapatıyorum artık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 13 ün 12 den farkı yok. 14 te de çentiği kaldırdık derler. 15 de ekrandan parmak izi okuma gelir. 16 ekrandaki kamerayı gizlerler 17 de……

• Ben bişe anlamadım.

• İphone 14 haberleride eskidi 15 haberlerine geçelim lütfen

• Apple xiaomiyi taklit eder oldu model üstüne model patlatıyor paraya döktüler isi iyicene zaten pahalı satıyorsun bide ust üste model çıkartıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MarionCobretti

iphone 13 ü 13 yıl sonra alabilecek param olabilecekken 14 max tan bahsediliyor. vay bee.

5-6 yıl sonra iphone 12 mini 2. el piyasası yarı asgari ücret fiyatına düşerse temizinden alınır..şuan 2. el iphone 7 kullanıyorum,idare eder inş.

• AzuLA kullanıcısına yanıt
    Face id kalkmaz tamamıyla yalan haber bu

• Apple kalitesinden pardon karından vazgeçemediği için uygun fiyatlı model üretemiyor. Yoksa aynı işlemci ve özellikleri 3 bin liralık tablete de koyuyor. Demek ki üretilebiliyor isterse ama yapmaz, neden, araba fiyatına telefon satmak varken neden ucuza versin ki? Bu arada Yurt dışında 100 dolara bile 2. el araç alabiliyorsunuz.. Yani evet telefon gerçekten çok pahalı..

• 14 geldiğinde tr fiyatı tahminen 20k+ olacaktır. Boşuna ümitlenmemek gerek. Ha alan gene alırda kardeşim 20 milyar bir telefona verilir mi ? Aklım hayalim almıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.