Şimdi Ara

iPhone 13 Türkiye fiyatları açıklandı: 36 bin TL'lik korkulan fiyat olmadı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
1
Favori
23.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WatchAndLearnn

En tepe modeli değilde 13 mini veya düz 13 gene alınabilir 12 ile aralarında çok ta fark yok.( 10 15 bin tl ler elbet pahalı ucuz değil bu kur ve vergilerden ötürü) Ben çok zengin olsam anca alırdım onun dışında bu fiyatlar bir telefon için çok çok fazla. Samsungun orta veya amiral gemisi cihazları bile 6-7 bin bandında en babası. Onlardan alıp yoluma devam ederdim ki S10+ kullanıyorum şuanda tahminen S22 veya S23 falan alabilirim çıkınca.

Amiral gemisi nerde 6-7 bin? Fiyatları apple seviyesine getirerek rekabet şanslarını bitirdiler. Ucuz telefonlarla fiyat anlamında apple yarışamaz bu doğru. Ama 15 20k veren adam samsung almaz iphone alır.

iPhone 13 Türkiye fiyatları açıklandı: 36 bin TL'lik korkulan fiyat olmadıwww.hepsiburada.com
    Samsung Galaxy Note 20 Ultra 256 GB (Samsung Türkiye Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-20-ultra-256-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000VSFWF

Zamanında ucuz fiyata apple katili diye lanse edilen, hepimizde heyecan uyandıran one plus bile bile 14.5k

https://www.hepsiburada.com/oneplus-9-pro-5g-256-gb-oneplus-turkiye-garantili-p-hbcv00000a6717

Herkesin cebine göre ve tercihine göre. Eskiden apple ı en çok eleştiren, kızanlardandım. Ama androidde yanlış giden çok şey var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 15 Eylül 2021; 14:46:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

1-) Yurtdışı iPhone'u (veya herhangi bir telefonu) kendi üstüne kaydettirmek 2300 TL,
    2-) Bunun için son 6 ayda pasaport ile giriş çıkış yapmış olmak gerekiyor,
    3-) Cihazı kendi üstüne kaydettirdiğin zaman SADECE senin üzerine olan sim kartlar ile çalışıyor, yani başkasına satamıyorsun. Ya da kaydetmek için çok yakının hariç pasaport kullanamazsın. Başkasının pasaportuna kaydedersen kullanacağın sim kart da onun üzerine olmalı.

peki kurumsal hatlarda nasıl oluyor bu? benim hattım şirket hattı.

• kmlkszhacker kullanıcısına yanıt

tanıtımın gecesinde iphone 13 almamak için 5 sebep adlı videoyu yapmışlar iPhone 13 Türkiye fiyatları açıklandı: 36 bin TL'lik korkulan fiyat olmadı  bir ay sonra samsung reklamı alırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.000,-TL ye amiral gemisi telefon aldığımız günlerden bugünlere... Yapımda ve yayında emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

• Bas ambüle

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Yine en çok kullanmayanların çenesini yormuş bu telefon. Hiç şaşmaz.   2 nesilde bir telefon degiştiririm. 11 Pro Max'ten 13 Pro Max'e geçecegim. Sadece internette gezinmek için ve tatilde fotograf çekmek için kullanıyorum :) Buradaki " hüü enayisiniz hüü o paraya dana alınır be " tarzı yazanların yorumlarını okumak çok keyifli. Eminim yolda aracımı görünce " kesin haram yemiştir hüüüü " diyenlerin kuzenleri bunlar lol.

@Portraitclub

Alıntıları Göster

Daha dün peynir alırken bile zorlanıyordun nasıl 13pro max alıp tatile arabanla gidip gezcen,bizede söyle bizde alalım iPhone 13 Türkiye fiyatları açıklandı: 36 bin TL'lik korkulan fiyat olmadı 

iPhone 13 Türkiye fiyatları açıklandı: 36 bin TL'lik korkulan fiyat olmadı
  • Önce 36.000 TL fiyatına alıştırıyorlar, sonra fiyat açıklanıyor 22.000 TL, hımm o zaman 22.000 TL iyiymiş. Ama neye göre iyi, 36.000 TL'ye göre tabi ki iyi...

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Turkce dersine beden hocasi girince boyle oluyor sanirim. Yazdigim seyden fakirlikten peynir alamadigim kanisini nasil cikardin xd

Fiyatlari elestirmek icin illa dar gelirli mi olmak lazim?

Ayrica eleman benim cetelemi tutuyor gitmis aramis bulmus cikarmis yorumu 🤣 Bu kacinci level obsesyon ve issizlik aga xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 15 Eylül 2021; 16:22:26 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt

Dolar Euro konusunu takip ettiğim için o mesajını zaten biliyordum yani araştırmadım, burada böyle havalı mesajını görünce yaziyim dedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Dolar Euro konusunu takip ettiğim için o mesajını zaten biliyordum yani araştırmadım, burada böyle havalı mesajını görünce yaziyim dedim :)

Buyur hacim mutlu oldun mu ?

iPhone 13 Türkiye fiyatları açıklandı: 36 bin TL'lik korkulan fiyat olmadı

• SEO Uzmanı başlığına bak: "iphone 13 türkiye fiyatı açıklandı. 36 bin tllik korkulan fiyat olmadı.". Böyle uzmanlığa can kurban 👍

Gerçekten aklım almıyor. Adam akıllı bir telefon için ne ara 23 bin lira verir olduk? Bir de bu rakamlar normalmiş gibi davranılıyor. Demek ki 36 bin lira olsa alacak olanlar(!) var.

Bu fiyata telefon alanlar da ne bileyim iPhone 13 Türkiye fiyatları açıklandı: 36 bin TL'lik korkulan fiyat olmadı 

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

1-) Yurtdışı iPhone'u (veya herhangi bir telefonu) kendi üstüne kaydettirmek 2300 TL,
    2-) Bunun için son 6 ayda pasaport ile giriş çıkış yapmış olmak gerekiyor,
    3-) Cihazı kendi üstüne kaydettirdiğin zaman SADECE senin üzerine olan sim kartlar ile çalışıyor, yani başkasına satamıyorsun. Ya da kaydetmek için çok yakının hariç pasaport kullanamazsın. Başkasının pasaportuna kaydedersen kullanacağın sim kart da onun üzerine olmalı.

Geçen yıldı sanırım, reddit de alay konusu olmuştu Türkiye’nin telefon konusundaki bu saçma uygulaması çünkü hiçbir ülkede böyle bir uygulama yok.

• XR ya da 11 64gb kaç liraya düşer acaba ? 100 dolarlık yurtdışı indirimi bizim ülkemize kaç lira olarak yansır ? Yılların android kullanıcısı olarak o taraftaki fiyatlarında aşırı şişmesinden dolayı 2 nesil önceki Iphone'lar ile yola devam etmeyi düşünüyorum. 4-5 bin vereceksem en azından ilerde 2. el piyasası olan bir telefona vereyim.

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt

Şaka mı yapıyorsun?

• veteriner69 kullanıcısına yanıt
    Aynen şaka yapıyorum. Asıl şaka nerede biliyor musun ?

Amerika’da askeri ücret ile çalışan sıradan bir insanın bir aylık maaşı ile 799 Dolara iPhone 13 + 450 Dolara Apple Watch alıp üstüne cebinde parası kalması..

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt

Evladım sen esas konuyu hiç anlamamışsın, konu en pahalı telefonlarında bile sadece bir kablo çıkması. Türkiyenin boka batmış olması ayrı bir konu. Profil fotom bana ait, 52 yaşındayım ve her şeyin farkındayım, beni akkoyun mu sandın?

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Bas ambüle
    Ver muzigi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 36 değil ama 20 binde az değil insanlar bu paraları gerçekten normal karşılar olmuş bune ya.

• veteriner69 kullanıcısına yanıt

Evladım asıl sen asıl olayı hiç anlayamamışsın, normal şartlar altında 700 birim paraya almış olduğun bir ürünün içinden 10 birimlik bir aletin çıkmıyor oluşu sana bu kadar dokunmaz. Üstelik bu ürün 1 sene önceki fiyattan karşına çıkıyorsa. Kusura bakma ama nereden bakarsan bak olay alım gücüne çıkıyor; hangi tarafta olduğunun bir önemi yok. Takdir edeceksiniz ki, 52 yaşında oluşunuz da , her konuda mantıklı şeyler söylediğinizi göstermeyecektir.

Şayet hala bir şeyler söylemek istiyor ve bu mesaja cevap verecekseniz, “evladım” gibi ifadeler kullanmamanızı rica edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 15 Eylül 2021; 19:34:39 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.